Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
kops

kolove srouby

Doporučené příspěvky

ahoj všem, mám prosbu. Potřebuji sehnat kolové šrouby na Š - Oct I, tedy r.v. 97.

Nevím jaké mají stoupání a zda mají kužel jako dosedací plochu.

Jediné co vím, že potřebuji 40 mm dlouhé. Poradí mi někdo s popisem a popřípadě kde je seženu ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Když jsem je sháněl já, tak jsem je koupil v Origo servisu Škoda. -_-

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    ahoj všem, mám prosbu. Potřebuji sehnat kolové šrouby na Š - Oct I, tedy r.v. 97.

Jediné co vím, že potřebuji 40 mm dlouhé. Poradí mi někdo s popisem a popřípadě kde je seženu ?

http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/sro...d2af4f02f7fac37

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nedávno jsem je kupoval za 35 kč v mototechně.Jenom nevím proč mi říkal,že mají 2 druhy dle velikosti.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na elektrony mají ty šrouby tu kuželovou dosedací plochu takovou další, jinak délku závitu mám stejnou jak na plecháčích, tak elektronech.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Na elektrony mají ty šrouby tu kuželovou dosedací plochu takovou další, jinak délku závitu mám stejnou jak na plecháčích, tak elektronech.

šOrig. šrouby na Oktu mají kulovou dosedací plochu a na Alu i plechy jsou stejné

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ono také záleží,jaká kola s nimi chceš přišroubovat.

Orig šrouby jsou M14x1,5 délka 27,,(měří se závitová část bez hlavy).Mají kulovou dosedací plochu.To vše za předpokladu,že je máš na orig ráfky a je jedno zda Fe nebo Al.

To neplatí při použití ráfků od jiných výrobců.V tomto případě se může změnit délka a dosedací plocha šroubu.K novým kolům jsou šrouby dodávány jako příslušenství spolu se středícími kroužky na konkrétní typ auta.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

díky moc a děkuji všem za odpovědi.

Trochu jsem válčil s tou dosedací plochou, mám možnost koupit pojistné šrouby a hlavně jsem potřeboval novou délku kvůli tomu, že dávám podložky pod kola.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se