Přejít na obsah

Chiptuning


Albrecht

Doporučené příspěvky

Rozhodne neuvazuju o tom, ze si hned zitra necham poslat ten software a naladuju ho do epromky...jak uz jsem psal, premyslel jsem o tom jen teoreticky - ze by nebyl problem motor timto zpusobem "nachipovat"..spis me ale zajima, jesi existuje nekdo, kdo si od teto nebo podobne firmy "nachipoval" RJ a jeho zkusenosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam zkusenosti s touto "firmou" ani nemam auto nachcipnute, ale myslim si ze motor je na aute dosti dulezita vec a s cilem usetrit "par tisic" nestoji o nej prijit... ;)

Timto navazuji na prispevek vyse a netvrdim, ze musi odejit, ja bych se vsak toho trochu bal... Jsem dost opatrny v techto vecech, mozna az moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam zkusenosti s touto "firmou" ani nemam auto nachcipnute, ale myslim si ze motor je na aute dosti dulezita vec a s cilem usetrit "par tisic" nestoji o nej prijit... ;)

Timto navazuji na prispevek vyse a netvrdim, ze musi odejit, ja bych se vsak toho trochu bal... Jsem dost opatrny v techto vecech, mozna az moc...

No ja bych taky nikdo do chipu za 2tis nesel. Mam vybrano bud CIMBU nebo sportmotor, ale kazdopadne to ze to maj za 2tis nemusi 100% znamenat odepsani motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jestli to dobře čtu, tak si musíš koupit i ten software, přes kterej to do toho epromu dostaneš, ne? takže to je 12t + 2t za soubory

Nejhorší je, že pokud ti prodají jen software, nikdo neručí za vzniklé škody... TO SMRDÍ :o

Kdyby to fungovalo, tak to není moc. 14.tisíc - stačí se podělit...zájem by určitě byl, ale jak to funguje?

Nevím, ale do takového rizika bych asi nešel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna vec je mít soft za 2000 druha mit vybaveni na to aby jsi to do rj dostal.Pokud nemate zkusenosti tak to radeji nedelejte i kdyz soft bude ok tak se muze udelat nekde chyby pri zapisu do RJ a pak uz jen pajka a programator a zachranovat co jde.A neznamena, ze kdyz je stejny motor, ze bude stejny software.Do motoru treba 81kw TDi se davalo nekolik druhu rj.Nekde se musi pajet pameti PLCC 2ks a nekde uz jde flashovat po kabelu, pamet 1 kus 29F400.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna vec je mít soft za 2000 druha mit vybaveni na to aby jsi to do rj dostal.Pokud nemate zkusenosti tak to radeji nedelejte i kdyz soft bude ok tak se muze udelat nekde chyby pri zapisu do RJ a pak uz jen pajka a programator a zachranovat co jde.A neznamena, ze kdyz je stejny motor, ze bude stejny software.Do motoru treba 81kw TDi se davalo nekolik druhu rj.Nekde se musi pajet pameti PLCC 2ks  a nekde uz jde flashovat po kabelu, pamet 1 kus 29F400.

Po kabelu jsou vsechny facelift octy...

..kazdopadne pokud je to za 2tis tak asi ani nema smysl to tu roebirat

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Caues lidi,

Jiste si vsichni pamatujete, jak zde jeste do nedavna probihal nabor zajemcu na HROMADNY CHIPTUNING od Mr. CIMBU. S radosti vsem zdeluji, ze jsem VSE s pomoci MichalF zaridil a dohodnul a uprava ŘJ jiz zacala!

Pred par okamziky jsem se vratil z dilny Mr. CIMBU se svou krasavici Octavii 1.8T a reknu Vam, ze to auto bylo do ted liny!!!

Kluci, vy co jste na seznamu, tak Vam reknu mate se opravdu na co tesit!

Jinak ted k Mr. CIMBU. Nekteri zde rikali, ze je to namachrovanej tipek atd........ a ono PRDLAJS. Mr. CIMBU je naprosto skvelej clovek, vyborne se s nim keca a ke sve praci pristupuje zodpovedne! To ze se treba delsi dobu neozve, neznamena, ze nema zajem, nebude te tomu asi verit, ale ma docela dost prace.

Ted k tomu, jak probihala uprava ŘJ. Prijel jsem k Mr. CIMBU do dilny (moc pekna zahrada u jeste peknejsiho baraku :) ), seznamili jsme se a prohodili par slov. Vercajk uz mel nachystanej, tak uprava mohla zacit. Pred upravou jeste samozrejme udelal diagnostiku, sundal sterac u spolujezdce a take ty plasty pod prednim oknem, aby se dostal na originalni ŘJ. Tu odpojil a vyndal (vtipek, ze uz muzu jet :smich: ) a hned sel pro upravenou ŘJ (BOSH). Tu tam zasunul a zapojil a hnedle sel udelat diagnostiku, aby vse sladil. Kdyz bylo vse zas namontovane, tak jsme jeli udelat zkusebni jizdu, no vetsi mazec jsem v zivote nezazil (parada, kdyz Vam auto s vetsim vykonem testuje automobilovej zavodnik :w00t1: ). Po te, co jsme se vratili, tak prisla naradu platba za zvyhodnenou cenu samozrejme. Po zaplaceni, ale i pred dotane par rad, co a jak, nejake samolepky a hlavne DOSTANETE I ZARUCNI LIST !!!! Pak jsme se rozloucili a ja jel smer domov. Cela uprava trvala asi

30-40min, je v tom i recneni a ta zkusebni jizda.

Kdyby nekdo neveril, tak jsem zarucak vyfotil.

Jinak vsem co meli nejake nejapne prupovidky a hlasky na adresu Mr. CIMBU nebo na tuhle hromadnou akci, chci rict jedine, CHA CHAAAAAAAAA :smich: .

post-1812-1177670144_thumb.jpg

Editováno: , autor: Dragonetti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm, ses nějak splet s tím záručákem ... já vidím jen obraz neznámého impresionisty.....když tak udělej napříště pár kroků k obeznámení se snímací technikou.

Ale nic ve zlym, přeju všem, ať jim radost vydrží po celou dobu užívání "čipnutých" mazlů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm, ses nějak splet s tím záručákem ... já vidím jen obraz neznámého impresionisty.....když tak udělej napříště pár kroků k obeznámení se snímací technikou.

Ale nic ve zlym, přeju všem, ať jim radost vydrží po celou dobu užívání "čipnutých" mazlů.

Tak ja se polepsim, jdu pro fotak, myslel jsem, ze mob. bude stacit :D , jinak diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím,že je vhodné nejprve načít údaje z auta(né diagnostiku).Třebas co ukazuje váha,kolik tlačí turbína a pak dělat soft na míru,jak to třebas dělá kámoš od Brázdila.Připadá mi to,jako by někde něco okopčili a pak už to jen strkali do všech aut.(asi to tak bude)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím,že je vhodné nejprve načít údaje z auta(né diagnostiku).Třebas co ukazuje váha,kolik tlačí turbína a pak dělat soft na míru,jak to třebas dělá kámoš od Brázdila.Připadá mi to,jako by někde něco okopčili a pak už to jen strkali do všech aut.(asi to tak bude)

Len ticho závidíš, na toho pána som od viacerých počul dobré.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...