Přejít na obsah

Laková tužka - postup, použití?


divous

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Taky me todle napadlo.

A používáte někdo i ten bezbarvý lak? Mám diamntovou metalizu a zdá se mi, že lepších výsledků dasahuji bez toho laku.

Ale je fakt, že jsem to nikdy nerozlešťoval.

jestli si škrábance chceš pěkně zatřít tak si vem lepící pásku a nalep ji kolem rýhy nebo škrábance po obou stranách. Pak tou barvičkou normalně přetřeš škábanec i s páskou (nemusíš se bát nějakých přetahů) necháš pořádně zaschnout a pásku odlepíš. Zůstane ti pouze zatřený škrábanec a barvu, která zůstala přečnívat prostě rozleštíš.

:palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...

Zdravím všechny...! Rád bych poprosil nějakou dobrou duši o radu...mám Octávku kombi, rok 99, modré metalické barvy a potřeboval bych zjistit přesné číslo barvy - nevíte někdo, kde bych tohle číslo našel???? Kdosi mi radil, že ho najdu v kufru, ale ani za boha ho nemůžu najít!!! A další otázkou je, jestli nemáte nějaký odkaz k objednání lakové tužky na starou octavii - na ofiko stránkách jsou jen na nové modely...Díky!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny...! Rád bych poprosil nějakou dobrou duši o radu...mám Octávku kombi, rok 99, modré metalické barvy a potřeboval bych zjistit přesné číslo barvy - nevíte někdo, kde bych tohle číslo našel???? Kdosi mi radil, že ho najdu v kufru, ale ani za boha ho nemůžu najít!!! A další otázkou je, jestli nemáte nějaký odkaz k objednání lakové tužky na starou octavii - na ofiko stránkách jsou jen na nové modely...Díky!!!

Máš to u rezervy a v servisní klnížce. podívej se na skodaauto příslušensvtí kosmetiku. tam si to najdeš.

Editováno: , autor: brc.majkl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...