Přejít na obsah

Zadní kotoučová brzda na 1,6


johnxx

Doporučené příspěvky

Zajímalo by mě, jaký máte názor.

Dnes jsem měřil tloušťku brzd. destiček a kotoučů na zadní nápravě u mé 1,6 55 kw a zjistil jsem tyto hodnoty:

- brzdový kotouč má 5 mm

- brzdová destička včetně nosné destičky má 12 mm

Asi by bylo na místě vyměnit kotouč, ale nevím jestli tam mám dát ty staré destičky, které jsou podle mého názoru v normě nebo koupit nové.

Co myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě, jaký máte názor.

Dnes jsem měřil tloušťku brzd. destiček a kotoučů na zadní nápravě u mé 1,6 55 kw a zjistil jsem tyto hodnoty:

- brzdový kotouč má 5 mm

- brzdová destička včetně nosné destičky má 12 mm

Asi by bylo na místě vyměnit kotouč, ale nevím jestli tam mám dát ty staré destičky, které jsou podle mého názoru v normě nebo koupit nové.

Co myslíte?

Desky buďto vyměnit a nebo nechat někde na frézce srovnat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až teď byli nějaké peníze a hlavně je venku jarní počasí na naše miláčky.

Ale potřebuju od vás poradit.Díly bych objednal asi v "krči", ale problém je že nevím co přesně, jaký rozměr. Mám 1,6 55kw, r.v. 98 a domnívám se, že tam kotouče vzadu nebyly seriově dávány. Tak mě teď zaráží, co tam dát.

Padl tady už jeden rozměr kotoučů a to 232x9, předpokládám že to bude asi tento, co tam patří: http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/brz...6e63f5212aac8e6

Destičky jsou už oříšek.Jsou tam buď se signalizací nebo bez. Nevím o co jse jedná a jaké vybrat, doufám že mě poradíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až teď byli nějaké peníze a hlavně je venku jarní počasí na naše miláčky.

Ale potřebuju od vás poradit.Díly bych objednal asi v "krči", ale problém je že nevím co přesně, jaký rozměr. Mám 1,6 55kw, r.v. 98 a domnívám se, že tam kotouče vzadu nebyly seriově dávány. Tak mě teď zaráží, co tam dát.

Padl tady už jeden rozměr kotoučů a to 232x9, předpokládám že to bude asi tento, co tam patří: http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/brz...6e63f5212aac8e6

Destičky jsou už oříšek.Jsou tam buď se signalizací nebo bez. Nevím o co jse jedná a jaké vybrat, doufám že mě poradíte.

Je to tvoje věc - ale 5mm - to jsi prošvihnul celkem o dost - si neměl peníze celý minulý rok ne? ... kotouče tu nabízi sebo, obratem ti je pošle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...