Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
FRANK

Novinka od Ronalu

Doporučené příspěvky

Narazil jsem na novinku Ronalu, typ R46

Pro mně tůůůůůze pěkné, co vy na ně? :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Nelíběj, jak nemaj kola pořádnej límec tak ne-e...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jenže límec opticky hodně zmenšuje....tak jak tak se mi ty Ronaly nelíbí, sorry.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Jenže límec opticky hodně zmenšuje....tak jak tak se mi ty Ronaly nelíbí, sorry.

Sice zmenšuje, ale hodně rozšiřuje...a to auto potom vypadá že je mnohem širší...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nelíbí.Hodně podobné Ronal LZ,nevidím na nich nic moc nového.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Líbí??? To je jen otázka chuti. Ronal nikdy neměl pěkná kola a mít nebude. Výhodou je zase typ. list! V 15" je o ničem a 8x17" už by to šlo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Podobné variantě LZ, která se mi líbí víc a na Pašíkovi v 16" vypadá celkem k světu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Docela libi, ale na Octe to bude vypadat <|>ou ke zdi :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nelíběj, jak nemaj kola pořádnej límec tak ne-e...

Nebrat :angry: Límec je super :palec2: Jsou hezčí kola než tyto hrnce :fakac:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Líbí??? To je jen otázka chuti. Ronal nikdy neměl pěkná kola a mít nebude. Výhodou je zase typ. list! V 15" je o ničem a 8x17" už by to šlo.

Ronal ma super kola, treba ty co ma Vittorio nebo R41 dvoudilne atd. ma kvalitni povrchovou upravu ale hlavne neco vydrzi, ne jako mekoty italsky... ale ty novy se me taky moc nelibi..

R41 na GIV ma oproti jinym Ronalum upravu WhiteSilwer.

post-27-1173653781_thumb.jpg

Editováno na JasteR

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ronal ma super kola, treba ty co ma Vittorio nebo R41 dvoudilne atd. ma kvalitni povrchovou upravu ale hlavne neco vydrzi, ne jako mekoty italsky... ale ty novy se me taky moc nelibi..

Čím by jsi mě přesvědčil, že např. Ronal disk vydrží víc, jak nějaký jiný? O obrubník ho odřeš tak jak tak. Když s 17" alu a nízkou gumou prohučíš díru, tak přední disk zatěžkaný motorem jde vždy srát!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Todle jsou pro porovnání ony zmiňované LZety, svýho času se mi o nich pomalu zdálo jak se mi líbily, dnes už bych šel do něčeho jinýho.

post-27-1173722415_thumb.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    ... Když s 17" alu a nízkou gumou prohučíš díru, tak přední disk zatěžkaný motorem jde vždy srát!...

Kdybych nemněl osobní zkušenost,tak budu asi souhlasit,ale vinou cestářů a hlavně mojí blbostí jsem trefil v 80 konec frézování.Čtrnáct dní nazutá nová kola.Rána jako prase,celou cestu do pneuservisu jsem se modlil ať je v háji jenom jedno.Po převážení jsem nevěřil vlastním očím,nebylo jim vůbec nic,nebylo potřeba ani závaží.Dezent "E" 17x7.Mám je dodnes.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Čím by jsi mě přesvědčil, že např. Ronal disk vydrží víc, jak nějaký jiný? O obrubník ho odřeš tak jak tak. Když s 17" alu a nízkou gumou prohučíš díru, tak přední disk zatěžkaný motorem jde vždy srát!

Z vlastni zkusenosti a i od znameho z pneuservidu, kterej jednoznacen doporucuje Alu treba nemce, hlavne ne mekoty italy... ma R41 a rikal ze vydrzej hodne, predtim mel italsky nevim znacku a prvni vetsi dira a uz byl v prdeli ...ale to je vseobecne zname ..odrou se samo vsechny tj.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    ...hééč, vždyť já taky mám alu od němce :palec2:

Peky brzdy, kdyz jsou jeste cisty :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se