Přejít na obsah

Novinka od Ronalu


FRANK

Doporučené příspěvky

Líbí??? To je jen otázka chuti. Ronal nikdy neměl pěkná kola a mít nebude. Výhodou je zase typ. list! V 15" je o ničem a 8x17" už by to šlo.

Ronal ma super kola, treba ty co ma Vittorio nebo R41 dvoudilne atd. ma kvalitni povrchovou upravu ale hlavne neco vydrzi, ne jako mekoty italsky... ale ty novy se me taky moc nelibi..

R41 na GIV ma oproti jinym Ronalum upravu WhiteSilwer.

post-27-1173653781_thumb.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí??? To je jen otázka chuti. Ronal nikdy neměl pěkná kola a mít nebude. Výhodou je zase typ. list! V 15" je o ničem a 8x17" už by to šlo.

Ronal ma super kola, treba ty co ma Vittorio nebo R41 dvoudilne atd. ma kvalitni povrchovou upravu ale hlavne neco vydrzi, ne jako mekoty italsky... ale ty novy se me taky moc nelibi..

R41 na GIV ma oproti jinym Ronalum upravu WhiteSilwer.

Čím by jsi mě přesvědčil, že např. Ronal disk vydrží víc, jak nějaký jiný? O obrubník ho odřeš tak jak tak. Když s 17" alu a nízkou gumou prohučíš díru, tak přední disk zatěžkaný motorem jde vždy srát!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Když s 17" alu a nízkou gumou prohučíš díru, tak přední disk zatěžkaný motorem jde vždy srát!...

Kdybych nemněl osobní zkušenost,tak budu asi souhlasit,ale vinou cestářů a hlavně mojí blbostí jsem trefil v 80 konec frézování.Čtrnáct dní nazutá nová kola.Rána jako prase,celou cestu do pneuservisu jsem se modlil ať je v háji jenom jedno.Po převážení jsem nevěřil vlastním očím,nebylo jim vůbec nic,nebylo potřeba ani závaží.Dezent "E" 17x7.Mám je dodnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí??? To je jen otázka chuti. Ronal nikdy neměl pěkná kola a mít nebude. Výhodou je zase typ. list! V 15" je o ničem a 8x17" už by to šlo.

Ronal ma super kola, treba ty co ma Vittorio nebo R41 dvoudilne atd. ma kvalitni povrchovou upravu ale hlavne neco vydrzi, ne jako mekoty italsky... ale ty novy se me taky moc nelibi..

R41 na GIV ma oproti jinym Ronalum upravu WhiteSilwer.

Čím by jsi mě přesvědčil, že např. Ronal disk vydrží víc, jak nějaký jiný? O obrubník ho odřeš tak jak tak. Když s 17" alu a nízkou gumou prohučíš díru, tak přední disk zatěžkaný motorem jde vždy srát!

Z vlastni zkusenosti a i od znameho z pneuservidu, kterej jednoznacen doporucuje Alu treba nemce, hlavne ne mekoty italy... ma R41 a rikal ze vydrzej hodne, predtim mel italsky nevim znacku a prvni vetsi dira a uz byl v prdeli ...ale to je vseobecne zname ..odrou se samo vsechny tj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...