Přejít na obsah

Znaky, symboly


Aidolon

Doporučené příspěvky

Jak nejlépe sundat označení výbavy na blatníku? Nějak mi to nejde a páčením nechci poškodit lak... Dík za rady

Teď o víkendu jsem sundával zadní nápis Octavia a dělal jsem to režnou nití, zbytky lepidla umyl benzinem a rozleštil leštěnkou. Práce cca 1 hod.

Ale počítej s tím, že tam stejně pod určitým úhlem uvidíš kontury starých znaků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy když jsem něco sundával co bylo pžilepené, ať už na skle nebo na laku, tak jsem vzal fen a chviku jsem na to foukal teplo ..ono potom to lepidlo maliko povolí a nezůstane ho tolik na kastli. Jednou se mi povedlo dokonce sundat znak ještě ze starého auta že tam nezůstalo ani trošku lepidla. Perfekně to funguje u dálničních známek ...to ale asi víte :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sundávám vše horkovzdušnou pistolí (samozřejmě se musí z přiměřené vzdálenosti a ne jí dát na plno :D ).

A jinak boční lišty určitě půjdou na autě, ale bude asi pakárna to oblepit....možná práce na stejně dlouho jako je sundat....ale ušetří se za nové, protože když je jednou sundáš, tak nevim jestli se dají sundat bez poškození tak, aby tam šli opětovně nalepit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dal jsem si tu praci a sundal ty pojebany bocni listy a v pohode vsechno, prace cca 4 hodiny. Prvni sem je zkousel nahrivat ale nakonec sem se na to vybod, podstrcil sem pod ni provazek a projel jim az na druhou stranu listy, par krat se pretrhnul ale to se dalo cekat, listy jsou v poradku, jsou trosku ohly ale dal jsem je na rovinu a za chvili se samy srovnaly, kdyz je zatizis tak to bude uplne cool :) lepidlo lso fakt blbe ale nejlepsi je pravitko (nepodre lak ale i tak opatrne ale klidne silou, ja nic neskrab a to sem to rval teda pekne), na odstraneni lepidla sem pouzil perchlor, nejlepsi asi co jsem vyzkousel. listy jsou dole a sem vic nez spokojeny... a stejnym stylem sly i zadni pismena a motorizace a vsechno krasny... jo jeste jsem to prelestil.... ty listy tam byly 8 let i ty stitky a nic ted nejde videt pozdeji nahodim i fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak dal jsem si tu praci a sundal ty pojebany bocni listy a v pohode vsechno, prace cca 4 hodiny. Prvni sem je zkousel nahrivat ale nakonec sem se na to vybod, podstrcil sem pod ni provazek a projel jim az na druhou stranu listy, par krat se pretrhnul ale to se dalo cekat, listy jsou v poradku, jsou trosku ohly ale dal jsem je na rovinu a za chvili se samy srovnaly, kdyz je zatizis tak to bude uplne cool :) lepidlo lso fakt blbe ale nejlepsi je pravitko (nepodre lak ale i tak opatrne ale klidne silou, ja nic neskrab a to sem to rval teda pekne), na odstraneni lepidla sem pouzil perchlor, nejlepsi asi co jsem vyzkousel. listy jsou dole a sem vic nez spokojeny... a stejnym stylem sly i zadni pismena a motorizace a vsechno krasny... jo jeste jsem to prelestil.... ty listy tam byly 8 let i ty stitky a nic ted nejde videt pozdeji nahodim i fotky.

kolik ten perchlor stojí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dal jsem si tu praci a sundal ty pojebany bocni listy a v pohode vsechno, prace cca 4 hodiny. Prvni sem je zkousel nahrivat ale nakonec sem se na to vybod, podstrcil sem pod ni provazek a projel jim az na druhou stranu listy, par krat se pretrhnul ale to se dalo cekat, listy jsou v poradku, jsou trosku ohly ale dal jsem je na rovinu a za chvili se samy srovnaly, kdyz je zatizis tak to bude uplne cool :) lepidlo lso fakt blbe ale nejlepsi je pravitko (nepodre lak ale i tak opatrne ale klidne silou, ja nic neskrab a to sem to rval teda pekne), na odstraneni lepidla sem pouzil perchlor, nejlepsi asi co jsem vyzkousel. listy jsou dole a sem vic nez spokojeny... a stejnym stylem sly i zadni pismena a motorizace a vsechno krasny... jo jeste jsem to prelestil.... ty listy tam byly 8 let i ty stitky a nic ted nejde videt pozdeji nahodim i fotky.

kolik ten perchlor stojí?

Nevím přesně, ale není nijak drahý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já opatrně nahřívám horkovzdušnou pistolí a lepidlo odstraňuji perchlorem, jde to vždycky celkem pěkně...

To není špatný nápad, ale chce to určitě nejdříve vyzkoušet jinde - tedy myslím poprvé, než se s tím pustit na autíčko....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...