Přejít na obsah

Leštění laku - leštička?!


Liboro

Doporučené příspěvky

Já mám takovou tu se dvěma ušima z Teska,něco jako na obr., akorát že žlutou, ale nestojí za nic. Lituju toho, že jsem to koupil.Tu první jsem musel dokonce jít měnit jelikož jen vibrovala. Tato se sice trochu točí, ale jen když je položená na střeše nebo na kapotě a téměř se jí nedotýkám.Jinak se hned zastaví. Boky auta tudíž s tím dělat je zhola nemyslitelné. Je to prostě střep. Myslím , že ta co vypadá jako flexa by mohla být užitečnější, a vážně o ní uvažuju, že si ji koupím.

post-492-1199625518_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám takovou tu se dvěma ušima z Teska,něco jako na obr., akorát že žlutou, ale nestojí za nic. Lituju toho, že jsem to koupil.Tu první jsem musel dokonce jít měnit jelikož jen vibrovala. Tato se sice trochu točí, ale jen když je položená na střeše nebo na kapotě a téměř se jí nedotýkám.Jinak se hned zastaví. Boky auta tudíž s tím dělat je zhola nemyslitelné. Je to prostě střep. Myslím , že ta co vypadá jako flexa by mohla být užitečnější, a vážně o ní uvažuju, že si ji koupím.

To si taky myslím, že tyhle levné leštičky jsou slabé. Vždyť třeba ta na tom aukru, jak jsem dával odkaz za 999,- Kč, je asi 10x silnější a je to takovej základ. A hlavně má regulaci otáček. Dík za info. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
Já mám takovou tu se dvěma ušima z Teska,něco jako na obr., akorát že žlutou, ale nestojí za nic. Lituju toho, že jsem to koupil.Tu první jsem musel dokonce jít měnit jelikož jen vibrovala. Tato se sice trochu točí, ale jen když je položená na střeše nebo na kapotě a téměř se jí nedotýkám.Jinak se hned zastaví. Boky auta tudíž s tím dělat je zhola nemyslitelné. Je to prostě střep. Myslím , že ta co vypadá jako flexa by mohla být užitečnější, a vážně o ní uvažuju, že si ji koupím.

No já mám taky takovou a mám jí již několik roků. Je pravda , že tlačit na ní moc nemůžeš spíš jí za ty uši jen vodit nebo přidržovat jsem s ní celkem spokojený stála mě tenkrát tuším něco kolem 500,- v Makru. Když jsem měl bílou Oktu tak zašlej lak po půl roce vyčistila bez problémů. Je fakt, že s těma čistícíma kotoučema to bylo na draka ( blbě se to pere ) , ale celkově bych to hodnotil jako gut. Co se týče toho Tempa jak tu někteří uživate zmiňovali tak s tím bych byl při použití jakýkoli leštičky opatrnej, v každém případě s touhle asi nemůže nikdo nic pokazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za ty prachy supr :palec2: Pak poreferuj jak se ti to leští

Neboj, určitě dám vědět, ale vidím to nejdřív tak na jaro, vždyť jsem to leštil před vánocema, ale možná budu mít fakt velkou chuť to vyzkoušet a bude to dřív. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě ty "rozbrušovačky" se mi zdají lepší. Třeba na tý mojí můžu regulovat otáčky od 600 do 3000 za minutu. Ty s těma dvěma ušima z hypermarketů umí asi jen těch 2900 nebo 3000 otáček. ;) A když se člověk podívá na profi leštičky, tak jsou všechny formou jakoby toho rozbrusu. :) Ale každému vyhovuje něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a už ti to teda přišlo?? Tak jaká je, pochval se , chci koupit taky tu "rozbrušovačku" , ten hrnec s ušima co mám je tak akorát dobrý jako erotická pomucka.MaxiVibrátor by z toho byl jedna radost, ale co se leštění týče , tak to je akorát ztráta času. Noa možná, že po delším používaní by se s tím dali povolovat šrouby ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska dorazila. Má hlavně tu regulaci otáček od 600 - 3000. Byli u toho tři kotouče, dva leštící, každý trochu jiný (jsou pěkně měkoučké) a jeden na nanášení leštidla. Pak u toho byly náhradní uhlíky a imbus na montáž madla. To celé za 1.275,- Kč.

post-5941-1202329544_thumb.jpg post-5941-1202329670_thumb.jpg post-5941-1202329832_thumb.jpg post-5941-1202330044_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem byl předloni, na Autosalonu v Lipsku, tak na stánku Sonaxu měli ukázku leštění, a měli tam samozřejmě tuhle úhlovou brusku! Je to už takové profi leštění, né to hypermaketové! Sám mám sice jak jsem asi psal víše aku leštičku! zatím jsem ji použil jednou a nic moc! Šel bych asi do tohodle, ale preferoval jsem aku, neb bydlím v panelu a tahat z okna kabel...to se nechce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no,ja pouzivam uz asi 5let lesticku z kauflandu a zalestuju s ni zastriky absolutne bez problemu vice nez na sile lesticky zalezi na tom cim lestite,nejlepsi jsou pasty od 3M.s nima se daji udelat zazraky ;) ta lesticka co vypada jako flexa je dobra,ale ten kdo s ni neumi si nadela kola na karoserii,je s ni daleko jednodussi prebrousit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju juknout na profi fórum, sice v angličtině sem, na Detailning World Abyste viděli fotky, musíte se regnout, ale stojí to za to, slinty slint :palec2: :palec2:

Jinak ty 3M vydrží docela dlouho, mám asi 5 typů a už víc než 3 roky. ;) Je tam sice datum spotřeby, ale ač je prošlý, nic se neděje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju juknout na profi fórum, sice v angličtině sem, na Detailning World Abyste viděli fotky, musíte se regnout, ale stojí to za to, slinty slint :palec2: :palec2:

Jinak ty 3M vydrží docela dlouho, mám asi 5 typů a už víc než 3 roky. ;) Je tam sice datum spotřeby, ale ač je prošlý, nic se neděje.

myslíš že se to hodí i na staré laky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je ta leštička EUROTEC hlučná ? Řve to tak jako flexa, nebo je to tiché?

Tichá není, to určitě ne, ale flexa dělé větší rámus. Záleží na tom, na kolik otáček jede. Asi tak do 1500 otáček je to celkem fajn, když jede na plno je už docela hlučná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...