Přejít na obsah

silentbloky


Aidolon

Doporučené příspěvky

Máš to ke mě pár metrů, tak se stav!! Svezu tě tak, že se ti bude z toho točit květák. Sjížďák od Ostravy (Olympie) na Brno pojedeme dolů 90km/h. Ve 180 dvakrát přibrzdím a uvidíš, jak auto skvěle drží směr jízdy! To ty si s Febi nemůžeš dovolit, proto že by ti auto lítalo ze srany na stranu a měl by jsi co dělat, aby jsi to zvládl. Vím o čem píšu, proto že jsem takový problémy se stabilitou měl.

Tocit kvetak jo???Aby pak ten tvuj kvetak nedokoulel do prikopu a nesvitily tam dve svicky!!!!Sorry pilote :D ale par uz takovych znam!Jinak taky uvazuju o Powerflex !

fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to ke mě pár metrů, tak se stav!! Svezu tě tak, že se ti bude z toho točit květák. Sjížďák od Ostravy (Olympie) na Brno pojedeme dolů 90km/h. Ve 180 dvakrát přibrzdím a uvidíš, jak auto skvěle drží směr jízdy! To ty si s Febi nemůžeš dovolit, proto že by ti auto lítalo ze srany na stranu a měl by jsi co dělat, aby jsi to zvládl. Vím o čem píšu, proto že jsem takový problémy se stabilitou měl.

Tocit kvetak jo???Aby pak ten tvuj kvetak nedokoulel do prikopu a nesvitily tam dve svicky!!!!Sorry pilote :D ale par uz takovych znam!Jinak taky uvazuju o Powerflex !

fuck

Hej vsak jsem se tam omluvil tak sorry Milane II nemyslel jsem to tak jak jsem to napsal ale uz takovych par bylo ze to prehnali a meli mozna 10x lepsi auto nebo podvozek nez ty!A rikam dikes ze jsi se tady zminil o tech silenblocich powerflex protoze pred tim o nich tady nikdo nic nerekl a ja o nich silne uvazuju!

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lubann:

Já se na tebe vůbec nezlobím. Konec konců s tím křížkem máš pravdu. Zrovna ve ČT jsem jel ze Zlína a u Makra jsem viděl hnusnou bouračku. Brrr, osobák to ze zadu nakalil do náklaďáku. Myslím že to byla červená Honda Civic, byla až po sklo pod tím náklaďákem. Gagy od krve a tak...

Je fakt, že někdy jezdím jako kanec. Ale VŽDY za dobrého počasí a s rezervou, abych to ještě zvládl. Tak proto si postupně dělám lepší podvozek a brzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...