Přejít na obsah

palubní deska


stoliver

Doporučené příspěvky

já mám podezření spíš na sedačku spolujezdce, když vezu někoho kdo má aspoň cca 80kg je klid, když jedu sám nebo s přítelkyní tak vrže a vrže, loketka mi vrže když na ní svítí sluníčko, když je pod mrakem nebo v noci tak si ani nepípne, ještě jsem to neřešil, ale blíží se mi srv. prohlídka tak na to upozorním a uvidí se ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se sváma podělím o mé zážitky s palubní deskou taky první věc po 500km začala skřípat v servise byla dvakrát než to opravily po menším kraválu že to není možné to opravily potom přišla na řadu další věc znovu palubní deska ale tentokrát to jemně na hrbolech bouchala řekli mi že normalní věc u fabie ale nenechal jsem si to líbit řekl jsem jim že toje po 5 co jsem to dovezl a že auti nechci ať mi vratí peníze,po pár slovech ať se uklidním jsem je sprostě poslal do prdele že to není normální abych byl co týden s auti v servise a nakonec mi dali FII 1,4tdi náhradní vůz na týden než se to najde a po týdnu to konečně spravily a zjistily že byl volný ventilátor někde u spolujezdce u nohou.Nešlo to slušně musel jsem si otevřít pusu na ně ale teď už je vše ok a ktomu mi jeden člen poslal tady s fora maxidot a oni mi to namontovaly zadarmo beze slov nic už nechtěli.To jsou mé poznatky s palubní deskou zatím ale už je vše ok takže sem spokojen konečně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Chlapi, taky mi to zacina pomalu ale jiste polupavat, nekde kolem radia a u ridicovych dverich neco lupe kdyz prejedu hrbol. Zacina me to pekne stavt! Snad nejsem jediny kdo ma takove problemy! Holt mame spatne cesty! Resite to nejak? nebo to nechavate tak! ?

máš záruku odvez to do servisu oni to opraví já to tam mněl 5x než to vše odstranily a teď už mám klid nic neklepe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akrubek-jo no mně se taky nechtělo tam jet 5x ale co se dalo dělat ale vždy daly aspoň nahradní vůz a spravily to a naposled mi mněnily zadní těsnění u dveří teklo do auti ale teď už mám klid zatím vše jak má žadný problém :palec2: ze začátku jsem si myslel že sem koupil ten největší odpad co tam mněli ale teď už je vše OK

Editováno: , autor: Maverick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě ten rámeček sám od sebe při jízdě nevrže. Podlep ho pěnovou páskou, nepomohlo by to?

Ono právě se pořád říká, že měkčený plasty jsou v pohodě, ale houby, já si spíš myslím, že mi bordel v tom autě dělají právě ony měkčené plasty než ty tvrdé, třeba také kolem těch výduchů ventilace, tam se stýká měkčený a tvrzený plast a lupe to,. věřím tomu, že třeba v classicu ta tvrzená horní palubka nevydává žádné zvuky...

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O lupaní a kdejakém vrzání už jsem tu psal, byl jsem to už 2x reklamovat a v servisu udělali víc škody než užitku. Nejvíc to lupe kolem těch výdechů, horní část palubky mi taky sem tam lupe, někdy rámeček kolem rádia apod, zkoušel jsem zmíněná místa mazat, podlepovat výsledek +- žádný. Jak tady už někdo psal i mně se zdá, že ta neměkčená verze palubovky vrže a skřípe míň. Jezdil jsem v roomsteru praktiku a vrzal míň než moje fabie sport. Auta přibližně stejně stará. Tak už to pamalu začínám vzdávat :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, souhlasím, s těmi pazvuky jsem na tom stejně, akorát že ten rámeček kolem rádia je zatím v klidu (klep klep), už jsem si na to zvykl, ale protože se začalo víko té horní schránky ozývat novým typem lupání, tak mě to zase začalo štvát,. jinak do servisu to dávat nemám odvahu, akorát jim tam dám vrzající sedadlo řidiče a ještě když se otvírá kufr, tak mi přijde, jak kdyby tam bylo potřeba něco promazat,..

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, souhlasím, s těmi pazvuky jsem na tom stejně, akorát že ten rámeček kolem rádia je zatím v klidu (klep klep), už jsem si na to zvykl, ale protože se začalo víko té horní schránky ozývat novým typem lupání, tak mě to zase začalo štvát,. jinak do servisu to dávat nemám odvahu, akorát jim tam dám vrzající sedadlo řidiče a ještě když se otvírá kufr, tak mi přijde, jak kdyby tam bylo potřeba něco promazat,..

Co sa tyka sedadla vodica, tak vrzga aj moje. Zatial len velmi jemne a malo, ale hadam casom to bude na reklamaciu. Taktiez mi vrzga horna cast odkladacej zasuvky a nieco pocujem aj z vodicovych dveri. Tak asi tolko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto je bohužiaľ jedna (síce z mála, ale predsa) detských chýb FII! Tiež márne pátram po príčine, našťastie to robí len na extra zlej ceste a teda v mojom prípade len zriedkakedy... Je to taký dunivý zvuk, možno hrkotanie niečoho, ozýva sa to niekde zpod prístrojovky za airbagom, možno schránkami? V rámci hľadania závady som ale prišiel na spôsob, ako tento zvuk "nasimulovať" aj pri stojacom aute - stačí buchnúť päsťou alebo dlaňou (decentne, nie moc silno) na mäkký štruktúrovaný plast vedľa pravej záslepky pri klíme /viď foto/, a ozve sa rovnaký zvuk.

Zkus si dost měkkou gumou-pryží podlepit víko vrchní schránky aby se to o ní opřelo při zavření,Mohlo by to pomoct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie nie, schránka s tým nič nemá. Jedná sa o teleso kúrenia, v ktorom je umiestnený ventilátor. Mal som možnosť previesť sa v aute, ktoré bolo takmer komplet odstrojené a robilo to tiež :help:

Editováno: , autor: Blacky
pravidla rikaji - necituj posledni prispevek :o) to plati i pro admina.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V servise robia jedine to, že ak bolo auto vyrobené pred novembrom 2007, vymenia ventilátor - keďže to ale robí aj na autách MR2009, myslím, že je to zbytočné. Resp inak by som to napísal, pred 2007/11 sa montovali ventilátory, ktoré mali len 1 tlmiacu podložku a ventilátory mali veľkú axiálnu vôľu. Teraz majú už tlmiace podložky 2, a robí to stále, takže chyba bude niekde inde, osobne to tipujem na teleso, v ktorom je ventilátor osadený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak jsem poprve po 58.000 km chytil cvrcka :help: .....po ujeti asi 15 km po horsi silnici, jsem to uz nevydrzel, zastavil jsem a odchytil jsem ho..... :aggressive: ......jen nechapu, ze tak naraz.....nic pred tim nesignalizovalo.....mel jsem ho schovany v zadni operce hlavy.....po rozdelani jsem zjistil, ze odpadly zajistovaci koliky vysunovaciho ramu a operky. Skutecne setri kde se jen da.....skoro bych rekl, ze to tam maji na ozdobu i vzhledem k tomu, ze s operkou jsem hybal snad 3x od koupe vozu. Nikoho tam nevozim. Mala ma sedacku uprostred.........takze vsem vrele doporucuji, kteri maji cvrcka, vytahnout kazdou operku ven a potrepat s ni....nastesti se to da velice rychle napravit......

post-7773-1226407933_thumb.jpg

post-7773-1226407954_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehMisubaro ... to je pekne . mne sa casom dokonca uplne rozlomala ta plastova srr... v opierke .. kedze servis sa tvaril ze o takejto vade este nepocul a ze daju to riesit do MB ... vysledok za pol roka sa neozvali ... zlepil som to mamutom :-)

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...