Přejít na obsah

palubní deska


stoliver

Doporučené příspěvky

Zatím nemám žádne cvrčky, řekl bych že jich je méně než u Fabie l. Já se docela vyhýbám dírám ale časem se určitě nějaký ozve. U Fabie l mě rezonovalo sedadlo spolujezdce když v něm nikdo neseděl, nějaká pružina.

No, my měli Fabii I po faceliftu (MR05) a tam bylo uvnitř interiéru ticho i na kostkách. Je fakt, že tak při 30000 km se občas začalo ozývat nějaké vrzání zezadu, ale přijde mi, že ten interiér byl takový jakokdyby pevnější, nelupaly třeba některé ty plasty při dotyku...

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, my měli Fabii I po faceliftu (MR05) a tam bylo uvnitr interieru ticho i na kotkach. Je fakt, že tak při 30000 se občas začalo ozývat nějaké vrzání zezadu, ale přijde mi, že ten interiér byl takový jakokdyby pevnější, nelupaly ty plasty při dotyku...

faceliftu

Mě také ve Fabii l měl jsem první i facelift , připadl mě vnitřek pevnější a kvalitnější, páté dvěře byli obloženy plasty tady je to plech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pokud se jedná o FI, tak obložení spolujezdce se schránkou jde v pohodě, pár šroubů (torx), štít přístrojů 6Y1857053* B41 přiměřeným tahem k sobě.

Pokud o FII, tak schránka spolujezdce je pevně spojená s palubní deskou, tudíž nelze. Štít přístrojů 5J1857053A 47H drží jen na "pérových" úchytkách, opět přiměřeným tahem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci jak demontovat kastlik pred spolujezdcem? Jde to vubec? A jak na plast pod panelem pristroju? Nemate nekdo DP?

Diky -_-

Jestli myslíš ten co je nahoře, tak ho otevřeš, nahoře jsou dva torxi, ty vyšroubuješ, pak chytneš na spodku a trhneš. Drží jenom na těch dvou šroubcích nahoře a dvou takových těch železných sponách na spodku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak začínám být z toho na nervy, už druhý týden mi praská něco v oblasti odkládací schránky, je to zvuk jak kdyby tam někdo mačkal celofán. Když jedu přes hrboly je to víc když nejedu tak méně, ale pořád, během celé jízdy. Už jsem vybral všechno ze schránek, ze sedačky, ale bez efektu. Nepraská to pouze jen když stojím. K tomu když se přidá drnčící levý ventilátor a když svítí sluníčko tak vrzající loketka je to skutečně koncert, ach jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

jj je to drsný... já když udělám výčet všeho co drnčí, vrže, práská... tak je to taky dobrej seznam... :) jediný kdy se nic neděje, je tehdy, když jedu po kvalitní silnici ... :) ale to je prostě asi normální... furt jsou to jenom plasty na plasty a to auto na těch hrbolech, kostkách atd. prostě dostává rány... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak začínám být z toho na nervy, už druhý týden mi praská něco v oblasti odkládací schránky, je to zvuk jak kdyby tam někdo mačkal celofán. Když jedu přes hrboly je to víc když nejedu tak méně, ale pořád, během celé jízdy. Už jsem vybral všechno ze schránek, ze sedačky, ale bez efektu. Nepraská to pouze jen když stojím. K tomu když se přidá drnčící levý ventilátor a když svítí sluníčko tak vrzající loketka je to skutečně koncert, ach jo

co znamena levy ventilator? Opravte me ale v aute je jen jeden velntilator. Tim myslis levy vydech ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj je to drsný... já když udělám výčet všeho co drnčí, vrže, práská... tak je to taky dobrej seznam... :) jediný kdy se nic neděje, je tehdy, když jedu po kvalitní silnici ... :) ale to je prostě asi normální... furt jsou to jenom plasty na plasty a to auto na těch hrbolech, kostkách atd. prostě dostává rány... ;)

Tak asi tak i u me.. jenze tech kvalitnich silnic taky zrovna moc neni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám že ta plastová výplň (plystyrén nebo či co to je) pod odkládací skříňkou hraje více lidem nežli jen mě :) Jinak zajímá zkušenost: tenhle papundekl mi vrže v zimě a do teplot tak kolem 10°C. Od 10°C výše zaíná vrzat přední loketní opěrka :palec2: Tak nevím zda to byl úmysl o tvůrců v MB, ale nudou při jízdě netrpím :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...