Přejít na obsah

Řazení


stoliver

Doporučené příspěvky

Honza.- máme stejnej problém.

 

Dneska se mi po najetých 14000km POPRVÉ stalo, že jsem nějak blbě zařadil při rozjezdu jedničku.

 

V autě Fabia 2 1.2HTP 51kW r.v. 2013

 

Nevim jak to máte ve svojech autech ale v mojem je to řazení udělaný že to při odporu řadičky jednou lupne a pak ještě jednou lupne a pak je zařazená rychlost.

 

No a já jsem zařadil jen na to první lupnutí a nedomáčk sem řřadičkou až na to druhý lupnutí.

 

A když jsem se rozjížděl (velmi pomalu rozvážně bez nějakýho závodnickýho stylu) tak auto jen malinko popojelo (počítám tak 10cm-spíš jen tak houplo) a řadičku mi to vycvrnklo do polohy neutrál. Neslyšel jsem sice žádný kovový rázy za převodovky.

 

Při dalších rozjezdech jde jednička zas klasicky normálně-někdy docela blbě jako před touto nemilou událostí.

 

Tedy se ptám- jednička nemá asi sinchrony ne? Co se přesně vlastně děje při řazení při tom prvním lupnutí a kam se při něm ty kolečka v převodovce přesunou?

 

Nemoch sem tam nějak něco odrbat?

 

Za dnešní kiks při tom řazení se moc sám před sebou stydim. I před váma.

 

Jináč k tej dvojce-její řazení je fakt tragédie- mám poci, že její zařazení závisí hlaně na tom, jak se zrovna "vyspala". A je jedno jestli při studený nebo zahřátý převodovce.

Editováno: , autor: Mr.Pavka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synchronizované jsou všechny rychlostní stupně mimo zpátečky. Nepřešouvají se ozubená kola, ale zubové spojky. Napřed se z boku přesune přes synchonizační kroužek, pak už přes kolo rychlostního stupně. Když auto stojí, synchonizace nemůže dost dobře fungovat, takže když se kola zastaví zubem proti zubu, tak nejde zařadit nebo jde řadit špatně. To není kiks řidiče, to se občas stane. Popis je tady dolní třetina stránky.

Editováno: , autor: McMatej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Teď se mi zas pro změnu stalo, že sem nějak blbě vypnul spojkovej pedál a při řazení zpátečky se ni z toho ozvalo takový to nepříjemný "drnčení počítajících se zubů". Onen uchu nepříliž lahodící zvuk trval asi tak maximálně 3 vteřiny.

 

Vim, asi to převodovka nemá moc ráda. Ale spíše by mě zajímalo jestli je na tyhle nepříjemnosti nějak konstrukčně připravená. Mám tím na mysli nějakou prohlubeň v převodovce kam by se stahovaly ty "nachroupaný" ocelový šponky z koleček. A nebo je tam nějakej magnet? Třeba na zátce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj v převodovce je magnet ale ne na zátce. Je vloženej do vybrání v obalu převodovky a jde vyndat a vyčistit pouze po rozpůlení převodovky.

Děláš ze všeho zbytečně velkou vědu.....  Jako terapii bych ti doporučil pár dní jezdit s někým kdo má auto služební a je ve spěchu.... :)

Pochopíš potom kolik toho ty auta vydrží..... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Šťastný to člověk!

Já už jsem si po 45 000 km zvykl. Zpátečka nejde napoprvé tak každý pátý pokus. Jednička jde téměř pokaždé jakoby lehce přes tu dříve popisovanou mezipolohu. Někdy však jde zařadit úplně lehce a to i když auto stojí. Asi jak zůstanou proti sobě ozubená kola. 3,4 a 5 už celkem bez problémů. Ještě bych znovu zvážil výměnu převodového oleje. Určitě to neuškodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...