Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Pawka46

Výměna palubovky

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, mám octávku 97 a nelíbí se mi palubovka... Ta novější je supr. Chtěl bych ji vyměnit. Zajímalo by mě jestli máte někdo zkušenosti s výměnou palubovky, popř. jestli je to vůbec možné, kolik by tak stála třeba z nějaké bouračky a kolik by stála celková montáž. Děkuju předem všem za odpověď...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky
    Zdravím všechny, mám octávku 97 a nelíbí se mi palubovka... Ta novější je supr. Chtěl bych ji vyměnit. Zajímalo by mě jestli máte někdo zkušenosti s výměnou palubovky, popř. jestli je to vůbec možné, kolik by tak stála třeba z nějaké bouračky a kolik by stála celková montáž. Děkuju předem všem za odpověď...

Možné to je a myslím že to tu někde určitě je, takže pořádně hledat... ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jasne ze to jde.....s tou cenou je to vselijake,nova stoji neco kolem 4 litru,zalezi jak se ti podari narazit. myslim ze nekde na vrakaci by se ti to za 2-3jk mohlo podarit sehnat. . :)

zkus se podivat sem..

http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/premenapalubky.htm

Editováno na Jeronymo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

teď jsem to dělal

za horní díl palubky(s mřížkama a tlačítkem varovňáků) na vrakáči chtěli 5000Kč,jestli seženeš za míň budeš mít štěstí

spodní plasty jsem pořídil za 1000kč a něco kolem 1500Kč mě stály zbytky (popelník,středovej rámeček,kastlík pod rádio atd.)

můžu ti poslat fotky z přestavby,ale tady na fóru taky něco najdeš

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Děkuju Vám všem!!! Jdu shánět po vrakáčíš... :D čekal jsem že to bude dražší!!! ještě jednou díky moc...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ještě jsem zapomněl sedačky z elegance s výhřevem 4000 Kč a černé tapecy 2000kč

jediný co to teď hyzdí je volant a budíky (ta šedá se tam nehodí),takže budou asi polepy a new volant (časem) ;)

Editováno na Lasse

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se