Přejít na obsah

Výměna palubovky


Pawka46

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, mám octávku 97 a nelíbí se mi palubovka... Ta novější je supr. Chtěl bych ji vyměnit. Zajímalo by mě jestli máte někdo zkušenosti s výměnou palubovky, popř. jestli je to vůbec možné, kolik by tak stála třeba z nějaké bouračky a kolik by stála celková montáž. Děkuju předem všem za odpověď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, mám octávku 97 a nelíbí se mi palubovka... Ta novější je supr. Chtěl bych ji vyměnit. Zajímalo by mě jestli máte někdo zkušenosti s výměnou palubovky, popř. jestli je to vůbec možné, kolik by tak stála třeba z nějaké bouračky a kolik by stála celková montáž. Děkuju předem všem za odpověď...

Možné to je a myslím že to tu někde určitě je, takže pořádně hledat... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, mám octávku 97 a nelíbí se mi palubovka... Ta novější je supr. Chtěl bych ji vyměnit. Zajímalo by mě jestli máte někdo zkušenosti s výměnou palubovky, popř. jestli je to vůbec možné, kolik by tak stála třeba z nějaké bouračky a kolik by stála celková montáž. Děkuju předem všem za odpověď...

jasne ze to jde.....s tou cenou je to vselijake,nova stoji neco kolem 4 litru,zalezi jak se ti podari narazit. myslim ze nekde na vrakaci by se ti to za 2-3jk mohlo podarit sehnat. . :)

zkus se podivat sem..

http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/premenapalubky.htm

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem to dělal

za horní díl palubky(s mřížkama a tlačítkem varovňáků) na vrakáči chtěli 5000Kč,jestli seženeš za míň budeš mít štěstí

spodní plasty jsem pořídil za 1000kč a něco kolem 1500Kč mě stály zbytky (popelník,středovej rámeček,kastlík pod rádio atd.)

můžu ti poslat fotky z přestavby,ale tady na fóru taky něco najdeš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...