Přejít na obsah

Octavia L&K


Octavian1

Doporučené příspěvky

Nemate nekdo Laurina resp cerne kozene calouneni k nemu nafoceny??Objednal jsem si ho ze zahranici a lokalni dealer nemel zrovna zadny vzorek jak to vypada...

tak tos měl shánět, než jsi ho objednal :) teď se musíš nechat překvapit :) Zkus se podívat na web škodovky..tam by něco nebylo? Nebo na www.auto.asp2.cz, tam je taky milion sedaček..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemate nekdo Laurina resp cerne kozene calouneni k nemu nafoceny??Objednal jsem si ho ze zahranici a lokalni dealer nemel zrovna zadny vzorek jak to vypada...

tak tos měl shánět, než jsi ho objednal :) teď se musíš nechat překvapit :) Zkus se podívat na web škodovky..tam by něco nebylo? Nebo na www.auto.asp2.cz, tam je taky milion sedaček..

To ja se uz dival ale na webu skody je to jen malym obrazkem kde neni nic videt, pry to ma byt asi nejak prevracena kuze a na stranach hladka, ale nejak bych rad aspon videl jak to vypada i kdyz je to uz objednany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to: JirikDc a Luke288: No já bych pro jistotu oznámil i příspěvek Octaviana nějakému adminovi, protože s názvem tématu vůbec nesouvisí..  :ph34r:  :D

to Octavian: to s Tebou nemá nic co dělat..

Ted to vubec nechapu .... jak nesouvisi kozeny calouneni s podskupinou Interiery???

Neboj, souvisí, ale zasvěcení vědí o co jde.. :D s tebou to fakt nesouvisí..

Tak zkus napsat na tu adresu, co jsem ti dával, je to Alesio tady s fóra,ten dělá sedačky a čalounění na škodovky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to: JirikDc a Luke288: No já bych pro jistotu oznámil i příspěvek Octaviana nějakému adminovi, protože s názvem tématu vůbec nesouvisí..  :ph34r:  :D

to Octavian: to s Tebou nemá nic co dělat..

Ted to vubec nechapu .... jak nesouvisi kozeny calouneni s podskupinou Interiery???

to Octavian: To by sis musel přečíst příspěvky od Omicrona a historii, kterou smazal pan Igor..

A ještě se musím omluvit za to, že jsem tento příspěvek omylem napsal do sousedního témata alias threadu..

sorry sorry sorry a dík za schovívavost.. :palec2:

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...