Přejít na obsah

Ohořelý kabel na svorkovnici u baterie.


micca

Doporučené příspěvky

Zdárec.Mám Octavii combi2.0 r.v.2002.Dnes po několikáté se mi stalo,že se rožla kontrolka motoru.Vždy to dělá když prší.Naposledy jsem zjistil,že mám volný kabel ve svorkovnici na baterce(hned ten první přívod od alternátoru).Po vyčištění a výměně pojistky nebyl problém než začalo pršet.Když se opět rožla ta mrcha žlutá,šel jsem na jistotu.Kabel byl zase horký a svorka lehce povolená.Možná jsem ji špatně dotáhl a když zapnu k topení stěrače,tak to má velký odběr.Nejsem si ale jistý a proto prosím o radu jestli někdo neměl podobný problém.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárec.Mám Octavii combi2.0 r.v.2002.Dnes po několikáté se mi stalo,že se rožla kontrolka motoru.Vždy to dělá když prší.Naposledy jsem zjistil,že mám volný kabel ve svorkovnici na baterce(hned ten první přívod od alternátoru).Po vyčištění a výměně pojistky nebyl problém než začalo pršet.Když se opět rožla ta mrcha žlutá,šel jsem na jistotu.Kabel byl zase horký a svorka lehce povolená.Možná jsem ji špatně dotáhl a když zapnu k topení stěrače,tak to má velký odběr.Nejsem si ale jistý a proto prosím o radu jestli někdo neměl podobný problém.Díky

myslíš přímo na baterce???? vytáhnout, ojet smirkem, dát zpátky a zamáznout vazelínou..pokud to bylo povolený, mohl tam být dost velký přechodový odpor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...
  • o 2 měsíce později...

Zdárec.Mám Octavii combi2.0 r.v.2002.Dnes po několikáté se mi stalo,že se rožla kontrolka motoru.Vždy to dělá když prší.Naposledy jsem zjistil,že mám volný kabel ve svorkovnici na baterce(hned ten první přívod od alternátoru).Po vyčištění a výměně pojistky nebyl problém než začalo pršet.Když se opět rožla ta mrcha žlutá,šel jsem na jistotu.Kabel byl zase horký a svorka lehce povolená.Možná jsem ji špatně dotáhl a když zapnu k topení stěrače,tak to má velký odběr.Nejsem si ale jistý a proto prosím o radu jestli někdo neměl podobný problém.Díky

Mě to dělalo něco podobného, přepálila se pojistka 110A, vypálilo to i skříňku nad tou první pojistkou k alternátoru. Autoelektrikář očistil kabel od alternátoru a následně jej zapájel. Dělal to totiž studeňák. Snad vám to pomůže ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...