Přejít na obsah

Za kolik prodat Felicii


pete007

Doporučené příspěvky

mam skoro tu samou (akorát v zelenym). Ručně mytou, garážovanou, bez koroze. Za tyhle prachy bych to auto vživotě neprodal :D Užitná hodnota je větší než kolik za to dostaneš ;)

Má představa by byla tak 80-90tis, ale to nikdo za Felinu už nedá :(

post-2192-1213268465_thumb.jpg

Editováno: , autor: janjoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Potrebuji se "zbavit" skody felicie r.v. 1997 najeto 240 000Km. Po oprave motoru- nutno seridit ventily jeste, vymena oleje nedavna. Zapalovaci skrinka poskozena (klic se samovolne nevraci) zadni tlumic drhne, rez kolem blatniku. Nutna investice cca 7000. Nedokazu si dnes troufnout kolik bych za ni moh dostat co mylite vy? Jeste bych k tomu pridal letni sadu gum. Technicka do pristiho roku.

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

Zdravím,

může mi někdo poradit, za kolik bych to tak mohl prodat? Děkuji za odpovědi

Motor je relativně "v pořádku", zkrátka jede to.

je to dost ja ted koupil feldu bouchla na azdek za 7000 rok 95 najeto 100k eko zaplaceno i s stk za tohle bych víc jak 5 nedal ale mas stejnou barvu jinak an vraku dostanes tak 2000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

nenapísal si rok výroby, ale keď felície stoja v priemere 700€ - spojka (70€+ robota) - tlmiče (160€ + robota )...200€ cena ....ale šrot to istí ...

btw. nechápem význam tejto otázky ... nabudúce si pozri autobazár nejaký, neviem aké máte v česku, nájdi si feliciu podobnu svojej a hneď vidíš akú cenu cca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Trochu to tu oživím.

Za 2 měsíce mi končí na Felicii technická a plánuju její likvidaci.Neměl by někdo zájem si jí vzít na náhradní díly cca za 2 500,-.

Podmínkou je odhlášení z registru vozidel.

Z plechařiny toho k použití moc nebude, ale motor a interiér jsou v pohodě.

Je to 1,3, rok výroby 1998 a najeto 226 000km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma
  • o 2 roky později...

Nuže znovu, repost mého dotazu který tu již byl, a ten zní:

Jaká by mohla být cena? za kterou by se prodala moje felicie 1.6 mpi ročník 96 s nájezdem 13k km která byla garážovaná ve vytápěné garáži.

Jako nová, žádné známky škrábanců nebo opotřebení.

 

 

Díky za informace.

Editováno: , autor: Ládís Šterner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Rád bych na chov. Už se mi pan ozval, asi 5 minut mě zkoušel, zda nejsem z acek, ale pak se rozmluvil. Pošle mi detailní set foto + dokumentaci. Auto vlastnili rodiče, koupili ho jako referencku z MB. Stoji v garáži, v zimě nejezdí vůbec, celou dobu jezdí do jednoho servisu. Uvidíme, jaký bude reálný stav vozu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...