Přejít na obsah

Za kolik prodat Felicii


pete007

Doporučené příspěvky

Ano, je to služebák (tomu odpovídá i ta výbava), po ŠA a. a. s. je tam jediný vlastník doteď. Už mám i další foto + doklady apod., vše sedí. 1 to asi nikdy nebude, ale nevypadá špatně (chtěl bych s ní i trochu jezdit) - uvidíme, jak bude vypadat v reálu.

 

Jojo, to auto jsem viděl už dávno, myslím, že možná začínali i na nižší ceně (129?), je to samozřejmě jiný kafe a ten stav je krásný. V takovém stavu mám uloženou FRSI v modré race, takže tam jsem uspokojen :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pěkná, původní kupní smlouva, dobové záznamy ze servisu, vše fajn...ale na cebii jsem objevil záznam o poškození (bohužel není k dispozici detail). Tak jsem pánovi napsal oč jde s tím, že pokud je zatím výměna čelního skla, tak je to OK, i kosmetické vady jsou ok, horší by bylo poškození / výměna lakovanych části - to na ulozenku není. Výměnu skla potvrdil, ohledně zbytku se však už neozval téměř celý den. Tak uvidíme. Pak by i cena byla jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Ondra16V napsal:

Nedávno jsem na ten inzerát koukal, mi se líbí?Chválím motor 1.6? 

@Boleslavák tobě vážně přijde necelých 70 000km moc?? Co mám říkat já se svými 195tkm

 Pokud chci auto tzv na chov, tak je tomoc. Ten vůz jezdil prokazatelně v zimě pak také do myčky. Stačí se namátkou podívat třeba na tu milimetrovou vrstvu prachu v interiéru ve ventilacích pak na rezavé šrouby na výztuze v motorovém prostoru a mám hned jasno, ale každý to hold vidíme trochu jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady souhlas s Boleslavakem - auto v zimě určitě jezdilo, minimálně, když bylo ve vlastnictví SA - jak jsem psal výše, není, a nikdy to nebude jednička, ale pěkná 2 až 3, se kterou se bude dat jezdit a současně potěší oko. Měl to starší pan (1932) moc nejezdil, pak to v dědictví přešlo na syna a ten už to vzdal úplně. Kosmetické vady má, čištění bude určitě potřeba.

 

Už mám potvrzeno i to, že díly nejsou lakovane ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem pouze o kilometrech, o tom, že auto mělo/nemělo jezdit do myčky a v zimě jsem nepsal ani slovo.

 

@Vytlacil koukej https://www.sbazar.cz/petr.cihak/detail/90640862-skoda-felicia-16400-km-top-stav

 

https://www.sbazar.cz/havlickova.andrejka/detail/90858502-skoda-felicia-13-lx-top-stav-pekny-kousek

Editováno: , autor: Ondra16V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc! Ta druhá - červená - stejná "paní" jako v případě inzerátu od boleslavaka, takže zjevně vylepšuje a dává do dalšího prodeje...

 

Mimochodem, na youtube jsem zaznamenal jednoho nadšence, který má 2x mystery (v majovce), sice mystery čte jako majstery (?) a má v tom trochu nesrovnalosti (ohledně výbavy), ale auta hezká - nějaká pěkná mystery by byla pecka! Málem to bylo mé první vlastní auto, ale přednost dostala fabia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak L&K (prozatím) padla. Nebyl problém cena, ale spíše organizace. Nechtěli s tím mít už žádnou starost a bylo potřeba zařídit STK a vše potřebné s převodem související, na co jsem teď neměl úplně čas. Pokud se nedomluví s někým jiným (ale zájemci tam jsou a myslím, že se určitě domluví), tak se ozvou.

 

Zítra se jedu podívat na tu zelenou 1.6 GLX...    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
V 23. 10. 2019 na 14:35, Vytlacil napsal:

Tak L&K (prozatím) padla. Nebyl problém cena, ale spíše organizace. Nechtěli s tím mít už žádnou starost a bylo potřeba zařídit STK a vše potřebné s převodem související, na co jsem teď neměl úplně čas. Pokud se nedomluví s někým jiným (ale zájemci tam jsou a myslím, že se určitě domluví), tak se ozvou.

 

Zítra se jedu podívat na tu zelenou 1.6 GLX...    

 

Tak ta L&K se minulý rok na Vánoce prodala (tipnul bych tak do 30 tis Kč) a už je opět na prodej, tentokrát za 99 tis Kč :-)

 

https://auto.bazos.cz/inzerat/121059566/felicia-13-bmm-laurin-klement-pouze-96-tkm.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...