Přejít na obsah

Jak se vám líbí nová waršavská dominanta?


TomasB

Doporučené příspěvky

Nevim, ale prijde mi to, jako se ptat jak se komu libi Centrum Chodov, Letnany, nebo Flora...

OC Chodov bych vystrelil na mesic, tu sracku nam tady byl cert dluznej, provoz, plny metro, nekolik semaforu navic a stada debilu a slepic, co se zivej prochazenim po kramech fuck (je mi trochu lip ;) )

To polsky je zajimavy, ale taky teda cosi, brrr

nejen Chodov, ale i nase Vankovka in Brno ;) myslim ty slepice a debily.. :)

Je mi to jasny, to bude namlich to samy :)

A nejvic me dorazi pritule nebo rodina, kdyz chtej jit na kafe nebo jidlo treba prave sem...rikam - do ty zelezobetonovy krabice narvany lidma s vyhledem na dalnici nebo parkoviste? Dekuji nechci, predstavuju si vhodnou atmosferu trochu jinak... no, tak uz me nikam nezvou, i u nas je z toho kolorit :(

Uplne stejny.. vankovka, olympie atd..Pritule tam nastesti obcas chce jen kvuli kseftum s hadrikama.. mno pokazde se rafnem, neb mi rupnou nervy.. :) nastesti to neni tak casto :) a na jidlo si zajdem uplne jinam, kde nemusim koukat na 14-lety husičky s pocitem sexualnich bohyn :smich:

Presne :D-_-

Mno, souhlasim s tim, ze travit kazdy vikend v techto krabicich je divny, ale obcas jsem rad, ze neco takovyho existuje, protoze kdyz neco shanim nemusim slitnout cely mesto, ale vlezu do jednoho velkyho kramu, kde nakoupim a mizim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, souhlasim s tim, ze travit kazdy vikend v techto krabicich je divny, ale obcas jsem rad, ze neco takovyho existuje, protoze kdyz neco shanim nemusim slitnout cely mesto, ale vlezu do jednoho velkyho kramu, kde nakoupim a mizim...

No to seš štastnej člověk já většinou abyc něco sehnal tak musím projít těchto centere několik. A kdyby nebyly tak bys měl ty krámky třeba u baráku a mnohem více lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navic pod pojmem "dominanta" si predstavuji neco jineho nez stupid shop.. :prc:

Treba ten zelenej flus, co chtej postavit na Letny? :smich:

chobotnicka lol

Zeleny kravsky knihovno, tim me nebetycne serou, ze si nakej cizej architekt potrebuje honit ego vedle prazskyho hradu.... :(fuck Ach jo, vic tech priser, vic, stavi se toho nejak moc :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeleny kravsky knihovno, tim me nebetycne serou, ze si nakej cizej architekt potrebuje honit ego vedle prazskyho hradu....  :(  fuck  Ach jo, vic tech priser, vic, stavi se toho nejak moc  :(

ty ve nemuzes rict predem jak to bude vypadat...treba to nebude tak spatny

Treba ne, kdyz nekoho napadne to zatrhnout a nestavet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hnus je jak OC jako obchgodni centrum zni jako OC octavia club :D

jooo tam kdyby lidi travili vikendy :D

jinak to varsavsky hodnotim z hlediska architektury slusne, ne bunkr jako treba park hostivar ze? :)

traveni vikendu v OC neuznavam, ale to ze tam du nakupovat ze me dela debila?

kde si teda mam v dnesni dobe dojit koupit treba hadry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navic pod pojmem "dominanta" si predstavuji neco jineho nez stupid shop.. :prc:

Treba ten zelenej flus, co chtej postavit na Letny? :smich:

chobotnicka lol

Zeleny kravsky knihovno, tim me nebetycne serou, ze si nakej cizej architekt potrebuje honit ego vedle prazskyho hradu.... :(fuck Ach jo, vic tech priser, vic, stavi se toho nejak moc :(

on zas tak cizi neni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navic pod pojmem "dominanta" si predstavuji neco jineho nez stupid shop.. :prc:

Treba ten zelenej flus, co chtej postavit na Letny? :smich:

chobotnicka lol

Zeleny kravsky knihovno, tim me nebetycne serou, ze si nakej cizej architekt potrebuje honit ego vedle prazskyho hradu.... :(fuck Ach jo, vic tech priser, vic, stavi se toho nejak moc :(

on zas tak cizi neni ;)

No, po 30i letech nebo kolika mimo mi prijde cizi dost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak to varsavsky hodnotim z hlediska architektury slusne, ne bunkr jako treba park hostivar ze? :)

no tak o tom žádná, to kdo povolil...

nejakej silenec :) to je nejvetsi hnus co sem kdy videl a hned za tim nasleduje chobotnice :D

hoďte sem foto, vůbec nevím, o čem mluvíte. Ta chobotnice, není to to co jsem někde viděl takovej jakoby hrb?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně ta chobotnice příjde rozhodně zajímavější než ten park hostivař, kterej je zcela obyčejný panelák. Ovšem více se mi líbí ten návrh ve tvaru stříbrného šutru

http://www.stavebniportal.cz/zpravy/nove/n...ota.html#porota

Mne se suverenne nejvic a asi jako jediny libi c.262, myslim, ze se to k ucelu celkem hodi, ale davat k hradu nejakou priblblou zelenou kravinec, to mi pride ponekud mimo :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...