Přejít na obsah

SKODAHOME & BRISKODA MEET II


P2M

Doporučené příspěvky

Hej, ja budu ve skole na ZCU ve stredu a ve ctvrtek a ty Kuci v patek a sobotu, kurna!! :ph34r:

No, jenze moje anglictina stoji za prd. Nevysoukam ze sebe skoro ani jednu rozumnou vetu, a kdyz vidim jak tady kecate s anglanama, tak z toho mam strach... :wacko:

A kterej den by byl nejlepsi jet? V patek? Pojede nekdo z jiznich cech?

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej, ja budu ve skole na ZCU zejtra a ve ctvrtek a ty Kuci v patek a sobotu, kurna!! :ph34r:

No, jenze moje anglictina stoji za prd. Nevysoukam ze sebe skoro ani jednu rozumnou vetu, a kdyz vidim jak tady kecate s anglanama, tak z toho mam strach... :wacko:

A kterej den by byl nejlepsi jet? V patek? Pojede nekdo z jiznich cech?

No anglinu fakt neřeš, nebo to ber tak, že oni neumí česky ;)

Nejnabitější mi přijde sobota, to jsou Doksy a nevěřím, že pak oddolaj a nepojede se na Mimoň ;) Jinak vloni byly super všechny dny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No anglinu fakt neřeš, nebo to ber tak, že oni neumí česky ;)

Nejnabitější mi přijde sobota, to jsou Doksy a nevěřím, že pak oddolaj a nepojede se na Mimoň ;) Jinak vloni byly super všechny dny :)

Hmm, jo to by bylo nejlepsi jet oba dny! Jenze jsem z C.Krumlova coz neni zrovna po ruce... :feve: A co se bude dit v sobotu v Doksech? Vcera jsem to tady cely procital a na nic podrobnyho co se bude dit v sobotu jsem nenarazil...akorat se tady resili Plasy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No anglinu fakt neřeš, nebo to ber tak, že oni neumí česky ;)

Nejnabitější mi přijde sobota, to jsou Doksy a nevěřím, že pak oddolaj a nepojede se na Mimoň ;) Jinak vloni byly super všechny dny :)

Hmm, jo to by bylo nejlepsi jet oba dny! Jenze jsem z C.Krumlova coz neni zrovna po ruce... :feve: A co se bude dit v sobotu v Doksech? Vcera jsem to tady cely procital a na nic podrobnyho co se bude dit v sobotu jsem nenarazil...akorat se tady resili Plasy.

V Doksech je takovej srazík menší Škodovek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...