Přejít na obsah

SKODAHOME & BRISKODA MEET II


P2M

Doporučené příspěvky

Tak na 95 procent dojedu,stejne musim do Prahy,tak to protahnu na cely vikend,zbyva mi jen ukecat kamose na ubytovani,ale to je to nejmensi.Uz se tesim,doufam,ze bude dobra ucast.Na sto procent to ale jeste potvrdim behem pristiho tydne.Musim si jen presunout chorvatsko na tyden pozdeji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máca:Frenky:Koukám že vy žijete oba dva lol to je když člověk uvidí lidi po roce... kol5

Strojvůdce,tak se dohodnem,tak to tu sleduj,já budu v pátek po noční takže ideální to bude tak kolem 12.00.v NB.škoda že asi JAKR a spol nepřijedou pro nás jako naposled. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek kluci nějaký nejbližší sraz někde v okolí Slovenska bude?

Já jsem z Bratislavy a nechci (i kdyby hrozně rád) se převízt někam na druhou stranu čech.

Díky mawerick

člověče, máš dost nešťastně zvolenej nick, jeden Maverick už tu je, jen s jednoduchým v, nechceš nad tím zauvažovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak to jde dohromady s letištěm v pátek?

Letiště samozřejmě stále platí, nijak se ho to nedotýká, bo je od zhruba 15:15 hod. Tohle by bylo dle mýho někdy od cca 20-21 hod večer, tak max do půlnoci.

v 15:15hod. už budete na letišti, nebo teprve někde srázek?, přemejšlim, že bych taky aspoň nachvilku dorazil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak to jde dohromady s letištěm v pátek?

Letiště samozřejmě stále platí, nijak se ho to nedotýká, bo je od zhruba 15:15 hod. Tohle by bylo dle mýho někdy od cca 20-21 hod večer, tak max do půlnoci.

v 15:15hod. už budete na letišti, nebo teprve někde srázek?, přemejšlim, že bych taky aspoň nachvilku dorazil ;)

Snad už na letišti, sraz, resp. odjezd z Bolky by měl probíhat okolo 14:40 cca.

Ostatně "harmonogram" je TADY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak to jde dohromady s letištěm v pátek?

Letiště samozřejmě stále platí, nijak se ho to nedotýká, bo je od zhruba 15:15 hod. Tohle by bylo dle mýho někdy od cca 20-21 hod večer, tak max do půlnoci.

v 15:15hod. už budete na letišti, nebo teprve někde srázek?, přemejšlim, že bych taky aspoň nachvilku dorazil ;)

Snad už na letišti, sraz, resp. odjezd z Bolky by měl probíhat okolo 14:40 cca.

Ostatně "harmonogram" je TADY

oká :palec2: se mi to nechtělo hledat no.. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak to jde dohromady s letištěm v pátek?

Letiště samozřejmě stále platí, nijak se ho to nedotýká, bo je od zhruba 15:15 hod. Tohle by bylo dle mýho někdy od cca 20-21 hod večer, tak max do půlnoci.

v 15:15hod. už budete na letišti, nebo teprve někde srázek?, přemejšlim, že bych taky aspoň nachvilku dorazil ;)

Snad už na letišti, sraz, resp. odjezd z Bolky by měl probíhat okolo 14:40 cca.

Ostatně "harmonogram" je TADY

oká :palec2: se mi to nechtělo hledat no.. :p

držko :smich:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mustafa: I suppose it has something to do with MichalF ... I was suprised too, what is Michal teaching our UK colleagues ;)-_-

Everything I have learned has come from two colleagues at work (Jitka and Mirka). They have taught me a few 'choice' phrases ;)

Not much, but I reckon enough :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...