Přejít na obsah

Autobazary - zkušenosti, doporučení


mmerlin

Doporučené příspěvky

známej zde koupil fabku tdi, načančané, za ty penize tehdy ok, byla lehce havar a stavu km bych nevěřil, viz ten seznam vše kolem 100tis.

zas u 2003 mi 119 tis pžijde odpovídající. akorát cena je docela nízko, což je zase podezřelé.

jakmile nema servisku, tak je 100% pretočené... to neříkám, že si někdo nedá práci s "úpravou" nové... ale to je jinej thread... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Možná někteří z vás znají osobně nebo aspon slyšely lákavou reklamu na Autobazar Trotina...slibují 100% puvod vozu,prověření,kontrolu odbornými mechaniky a jakýsi certifikát....Blablabla.. :D

když jsem šel kolem řady Škodovek(OI,F) tak cca z 20 aut tak 2 možná nebyly bouraný na předek...prostě neseděly spáry,světla,nárazník...

Ale tohle už je podle mě hodně...... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám to v podstatě za domem, nikdy bych tam nic nekoupil, zatím ani nemusím, ono se stačí podívat na jejich dílny, bazar s dílnou a servisem .... co dodat

Já to mám cca 40Km... :D to sme skoro sousedi... :smich:

No co říkáš na tu Fábku....??

Já bych to viděl na nějaké "profíky" co dělají bouračky na prodej...

Asi tak:Franto podej mi světlo,já ho tam dám....Ale že je jedno s černým rámečkem a druhé ne už neřeší... :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám to v podstatě za domem, nikdy bych tam nic nekoupil, zatím ani nemusím, ono se stačí podívat na jejich dílny, bazar s dílnou a servisem ....  co dodat

Já to mám cca 40Km... :D to sme skoro sousedi... :smich:

No co říkáš na tu Fábku....??

Já bych to viděl na nějaké "profíky" co dělají bouračky na prodej...

Asi tak:Franto podej mi světlo,já ho tam dám....Ale že je jedno s černým rámečkem a druhé ne už neřeší... :smich::smich:

jj, přesně bouračky na prodej a vůbec se nestydí a dokonce dostaneš Trotina servisní knížku, jsem Jaroměř, HK a jezdím okolo často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám to v podstatě za domem, nikdy bych tam nic nekoupil, zatím ani nemusím, ono se stačí podívat na jejich dílny, bazar s dílnou a servisem ....  co dodat

Já to mám cca 40Km... :D to sme skoro sousedi... :smich:

No co říkáš na tu Fábku....??

Já bych to viděl na nějaké "profíky" co dělají bouračky na prodej...

Asi tak:Franto podej mi světlo,já ho tam dám....Ale že je jedno s černým rámečkem a druhé ne už neřeší... :smich::smich:

jj, přesně bouračky na prodej a vůbec se nestydí a dokonce dostaneš Trotina servisní knížku, jsem Jaroměř, HK a jezdím okolo často.

Cože....???Trotina servisní knížku...????Co to je ... :smich::smich:

to jsem ani nevěděl....

Jo jo...proto jsem si koupil bouraný auto sám( http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=22037) a vím na čem jsem a co tomu kde bylo atd...tady pak nevíš jestli to bylo 4x přez střechu atd... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám to v podstatě za domem, nikdy bych tam nic nekoupil, zatím ani nemusím, ono se stačí podívat na jejich dílny, bazar s dílnou a servisem ....  co dodat

Já to mám cca 40Km... :D to sme skoro sousedi... :smich:

No co říkáš na tu Fábku....??

Já bych to viděl na nějaké "profíky" co dělají bouračky na prodej...

Asi tak:Franto podej mi světlo,já ho tam dám....Ale že je jedno s černým rámečkem a druhé ne už neřeší... :smich::smich:

jj, přesně bouračky na prodej a vůbec se nestydí a dokonce dostaneš Trotina servisní knížku, jsem Jaroměř, HK a jezdím okolo často.

Cože....???Trotina servisní knížku...????Co to je ... :smich::smich:

to jsem ani nevěděl....

Jo jo...proto jsem si koupil bouraný auto sám( http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=22037) a vím na čem jsem a co tomu kde bylo atd...tady pak nevíš jestli to bylo 4x přez střechu atd... ;)

chytrý, servis u nich a se slevou, tím mají zaručeno, že po dobu záruky se v autě nebude hrabat cizí mechanik a nepříjde na spóóóóusty divných věcí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevím čemu se divíš :) každej chce vydělávat... dokud tady budou lidi, co kupují pouze podle najetých km... tak není co řešit. Auto se dá naleštit jakýkolik a bude vypadat jako nový... to mi připomělo jednu příhodu, kdy mi bazarista nabízel 100% nebouranou octu - až teda na to, že neseděli zadní dveře, nešli pořádně zavřít a hlavně tam prosvítala nějaká úplně jiná barva. Kapota byla od kamínků jak po 300t... prý mělo najeto lehce přes 90... Ono když o tom tak přemýšlím, tak vlastně oni ty kilometry stáčej chytře - cvaknou tam 90t +- aby donutili udělat rozvody (TDI) - to že má najeto 250 tiše zamlčí...

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem sháněl auto byl jsem v bazaru Prachárna v HK jelikož to mám skoro za barákem. Koukal jsem tam na Octavii 1,8 turbo. Byla v plný náloži, najeto 139tis km. Byl jsem se s ní projet. Přední náprava strašně bouchala a volant měl při rovné jízdě polohu ostrého zatáčení. Na první pohled bylo patrné že byla zbořená na předek. Nedopasovaný, malinko jiný odstín nárazníku a vypadávající přední pravý blinkr. Prodejce z bazaru volal majiteli jak moc to bylo bourané a ten statečně tvrdil, že to bourané nebylo. Prý měnil jen světla rozbité od kamínků. Pak mi prodejce ukázal OTP abych se podíval kolik majitelů auto mělo. Byl to duplikát za ztracený celý popsaný. Před pánem co to prodával to jezdilo ve třech firmách. Takže km stočený. Nakonec mi sám prodejce, protože chodí k manželce na poštu řekl, že by mi to auto neprodal ani kdybych ho chtěl.

Nakonec jsem se domluvil se známým co vozí auta z D. Přivezl mi lehce bouranou octu, najeto 84500 km se serviskou. Takže vím co autu bylo a že km jsou poctivý.

V bazaru bych auto už asi nekupoval. Buď nový, ale na to nemám, nebo zase dovezený, abych viděl jak je to bouraný.

Editováno: , autor: remus1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a v tom samým bazaru prodával kámoš octu 1,9 TDi 66 Kw. Dovezl mu ji taky ten známý z D. Auto bylo po majiteli autosálonu škoda v německu. Najeto mělo 212tis km když to prodával, nebouraný v super stavu se servisní knížkou a nezávislým programovatelným topením Webasto. Zájemců bylo spousta, ale každému vadil počet najetých km. Tak ho na den vzal z bazaru, zajel někde do Nového Bydžova a odpoledne když ho dával do bazaru zpátky tak mělo najeto cca 140tis. A s těma km, bez servisní knížky se ještě ten den prodalo. Takže v bazaru raději nekupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je fakt smutný, ale moje zkušenosti odráží přesně popsanou realitu. Když jsem se loni v únoru rozhodoval koupit auto, a volba padla na octavii, procházel jsem bazary a objížděl inzeráty. Hledal jsem TDi po faceliftu cca tak do 270 tis a tak do 120 tis. km se serviskou a pokud možno s fakturami. A fakt strašné, viděl jsme falešnou servisku, auto bez servisky, které mělo najeto údajně 50 tis. (a ten volant byl asi s nějakou leštící úpravou bo co :smich:) po nehodách a strávil jsem s tim více než měsíc. Pak přišla nabídka z firmy, kde pracuje táta a i když to byl benzin neváhal jsem. Auto bylo ve firmě 3 roky, perfetkní servis, jeden řidič a hlavně byla absolutní jistota, že to auto je absolutně cajk, protože táta tam už je 8 let a tak byla jistota daná. Slevil jsem ze všeho co sem chtěl a volil absolutní jistotu a domu tak přivezl místo Elegance Ambiente (aspon že měla klimu), místo dieselu benzín a místi liftbacku kombi :D. Ale serviska, veškerá dokumentace ze servisu, rok 2003, najeto 58000 a za 200 tis!!!! Sice nejezdim za 4,5 litru, ale opravdu jsem s ní spokojen. A to ani nechtějte vědět za jakých fin. podmínek jsem to koupil :smich: prostě auto kupuju fakt jen na jistotu... Další bude zase z té firmy a bude to Octavia A5, která nahradila tu co mám ted doma. Už za 2 roky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a v tom samým bazaru prodával kámoš octu 1,9 TDi 66 Kw. Dovezl mu ji taky ten známý z D. Auto bylo po majiteli autosálonu škoda v německu. Najeto mělo 212tis km když to prodával, nebouraný v super stavu se servisní knížkou a nezávislým programovatelným topením Webasto. Zájemců bylo spousta, ale každému vadil počet najetých km. Tak ho na den vzal z bazaru, zajel někde do Nového Bydžova a odpoledne když ho dával do bazaru zpátky tak mělo najeto cca 140tis. A s těma km, bez servisní knížky se ještě ten den prodalo. Takže v bazaru raději nekupovat.

tak ahoj Hradečáku :D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a v tom samým bazaru prodával kámoš octu 1,9 TDi 66 Kw. Dovezl mu ji taky ten známý z D. Auto bylo po majiteli autosálonu škoda v německu. Najeto mělo 212tis km když to prodával, nebouraný v super stavu se servisní knížkou a nezávislým programovatelným topením Webasto. Zájemců bylo spousta, ale každému vadil počet najetých km. Tak ho na den vzal z bazaru, zajel někde do Nového Bydžova a odpoledne když ho dával do bazaru zpátky tak mělo najeto cca 140tis. A s těma km, bez servisní knížky se ještě ten den prodalo. Takže v bazaru raději nekupovat.

tak ahoj Hradečáku :D-_-

Nazdar -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...