Přejít na obsah

O l.nefunkční centrál


carda

Doporučené příspěvky

Prosím o radu. Nejde mi zamknout auto D.O. a při zmáčknutí D.O. blikají jen blinkry a zjistil jsem že nejde zamknout ani odemknout celé auto přes kufr (klíčem)? Jinými dveřmi od řidiče a spolujezdce jde auto klíčem zamknout normálně.Hledal jsem tady tenhle problém, ale nikde jsem nic podobného nenašel. :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu. Nejde mi zamknout auto D.O. a při zmáčknutí D.O. blikají jen blinkry a zjistil jsem že nejde zamknout ani odemknout celé auto přes kufr (klíčem)? Jinými dveřmi od řidiče a spolujezdce jde auto klíčem zamknout normálně.Hledal jsem tady tenhle problém, ale nikde jsem nic podobného nenašel. :worthy

Měl jsem podobný problém. Dálkové ovl. nefungovalo a k tomu ještě osvětlení kabiny... Řešení - pojistky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nemusí to být přesně ono, ale já měl podobný, horší problém, přidaly se k tomu falešné poplachy autoalarmu, neungovalo stahování okna řidiče, a svítila dioda ve dveřích řidiče. Taky maxík ukazoval, že nejsou zavřené dveře řidiče (byly), po připojení na Vag se vyplnila černá předtucha. Technik odmontoval tapec, rozpojil konektor od motorku stahování okna řidiče a byl problém na světě. Uhnil, teda spíše z oxidoval kabel a také ta koncovka na tom motorku stahováku okna. Po výměně všechno O.K. Musím pochválit techniky z Autocentra Lukáš v Rožnově pod Radhošťěm a Mladou Boleslav, byť je autko po záruce, výměnu a montáž zacvakali. :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...