Přejít na obsah

Dojezdová vzdálenost


dattel

Doporučené příspěvky

jo a ještě něco, ukázal vám palubní počítač někdy větší průměrnou spotřebu na 100km než 6,5l ?? Myslim na pozici kde to ukazuje ne ty celkový data, ale ty aktuální (krátký).. ;) ??

Nevim jestli je to náhoda, ale i když to dost honim, tak mi to přes tuhle hranici nešlo.. :help::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-- nevim teda jakej názor na to máte vy ostatní, ale mě přijde, že právě tohle ve finále dost ovlivňuje průměrnou spotřebu.. :feve:

Celkem nepochopitelně, nebo ne? Auto stojí a bere minimum, ale to by se do průměru na 100km započítávat nemělo.. si myslim teda.. :help:

Právě že takové minimum nebere a do spotřeby se to počítá..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych vidět jakou máš spotřebu, kdy nastartuješ třeba někde na Chodově a tvůj cíl cesty bude evropská.....

5ka tam asi nebude spíš 10ka....

Záleží na trase jaká se jede ;)

Vzhledem k tomu, že nebydlím na Chodově a nepracuji na Evropský, tak nevím :plol

Psal jsem, že se tak dá jet, né že za tolik jezdím ;)

Včera Strahov - Tesco Letňany podzemní garáž 9 minut - nutno podotknouti že to bylo v 19:00 spotřebu fakt nevím, nezajímala mě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na trase jaká se jede ;)

Vzhledem k tomu, že nebydlím na Chodově a nepracuji na Evropský, tak nevím :plol

Psal jsem, že se tak dá jet, né že za tolik jezdím ;)

Včera Strahov - Tesco Letňany podzemní garáž 9 minut - nutno podotknouti že to bylo v 19:00 spotřebu fakt nevím, nezajímala mě ;)

Když jedeš ve špičce, tak je jedno kterou trasu jedeš, stejně se někde zasekáš.

spotřeba tě radši nezajímala to chápu.... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasom na nulovom dojazde presiel z nitry do bratilavy. ale to som po meste isiel za 15l/100km a potom skocila 0 a slahol som sa na dialnicu a pekne pianko 80-90 az do bratislavy. Mangelka mi celu cestu nadavala ze ma tlacit nebude.

TO sa jej ani necudujem chlape :D:smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na nádrž najedu tak 600 - 650 km, víc zatím nee. Dlouhodobou spotřebu mám 6,2.

Jezdím většinou malé frcky (úseky) po městě a občas něco za město. Žadné pravidelné divoké jízdy lol

Tankuji Shell V-power Diesel nebo Diesel Verva + navíc dávám Super aditiv VIF.

to jvees69: když tomu dávám, mám průměrnou krátkou i 7,1 ale ve městě se umím dostat i na 5,0

je to jen o tíze nohy, předvídání a poznání trati, jak říkal Bobajz ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

tak se mi povedlo najet na plnou nádrž 450km....ale většina byla po dálnicích a pod 140km/h jsem nešel....prostě jsem to držel spíš u krku...za jeden den byla 2x cesta do Prag a zpět...tzv.do Pardubek...jedna cesta je cca 100km...x4.....:-)byl pěknej vír v nádrži....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje dojezdova vzdalenost s HTP 47kW je stabilne vyssi nez 800km. Jezdim teda vetsinou sam + nejaka ta bagaz do 50kg a s malym podilem dalnic.

Jinak dodrzuju rychlostni limity dle GPS.

Vcera jsem bral benzin, na tachu 829km od posledniho tankovani a dojezd jeste 40km.

Pridavam fotos z nedavne minulosti (tyden zpet).

EDIT: Pro uplnost dodavam, ze profil trate je prakticky rovina, opacny smer pravidelne jezdim za 4,8 litru/100km.

post-9-1208012635_thumb.jpg

post-9-1208012642_thumb.jpg

post-9-1208012649_thumb.jpg

post-9-1208012656_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem dorazil z Příbrami a celou cestu jsem jel dle povolených rychlostí. V podstatě jen po dálnici. rychlostní průměr jsem měl 80 a průměrnou spotřebu rovných 5,0. Takže jsem se docela přiblížil Maverickovi :palec2: a rozhodně jsem nebyl nejpomalejší - dokonce jsem i předjížděl lol

1,4 Mpi 50 kW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

záleží na počtu stoupání nebo spíš klesání.. když pojedu např. z Harrachova do Turnova tak se taky dostanu na nižší spotřebu než když jedu z Turnova do Harrachova.. :)

Maverick: ta spotřeba je supr :)

Jo, jo, jasne, profil trate je dulezitej a ja ho neudal, ale jedna se prakticky o rovinu, opacnej smer zajizdim stejne pravidelne za 4,8 litru/100km.

Doplnim to do puvodniho prispevku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem dorazil z Příbrami a celou cestu jsem jel dle povolených rychlostí. V podstatě jen po dálnici. rychlostní průměr jsem měl 80 a průměrnou spotřebu rovných 5,0. Takže jsem se docela přiblížil Maverickovi :palec2: a rozhodně jsem nebyl nejpomalejší - dokonce jsem i předjížděl lol

1,4 Mpi 50 kW

...avii co stála u krajnice s píchlou gumou a dva cyklisty :p;)

Maverick: To poklona na tu tvojí spotřebu, sedí to i při propočtech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...