Přejít na obsah

Dotaz ohledně dveří


Tomin.

Doporučené příspěvky

Čau, nějak mi přestaly svítit světla v kufru a vzhledem k tomu, že často jezdím v noci a vozím věci v kufru, rozhodl sem se tyto světla opravit. Ale ouha - žárovky jsou v pořádku, pojistka, která má tyhle světla na starosti je v pořádku a tak sem si myslel, že to bude spínačem ve dveřích. Hledám hledám, ale marně. Takže otázka zní:

Jak ten křáp německej pozná, že má otevřený dveře? Jedná se mi teď konkrétně o pátý dveře.

Díky moc za odpovědi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, nějak mi přestaly svítit světla v kufru a vzhledem k tomu, že často jezdím v noci a vozím věci v kufru, rozhodl sem se tyto světla opravit. Ale ouha - žárovky jsou v pořádku, pojistka, která má tyhle světla na starosti je v pořádku a tak sem si myslel, že to bude spínačem ve dveřích. Hledám hledám, ale marně. Takže otázka zní:

Jak ten křáp německej pozná, že má otevřený dveře? Jedná se mi teď konkrétně o pátý dveře.

Díky moc za odpovědi :-)

Tak to jsem už taky hledal a podle mě to má spínač někde v zámku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teda tak sem se dneska cestou do prace koukl na zamek a nic sem tam nevidel.... nemate nekdo nekde fotku kde bych to mel asitak hledat? Mozna o vikendu oddelam plasty z vika a mrknu kam vedou draty :-) nemcouri jak to maji vychytany... :-)

mě to vychytaný nepřijde,strá dobrá klasika bylobyčejný dveřní spínač,s tímhle sou jen potíže nejsi první.fotku spíš Vaša tak mu pošli SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, dotaz na všechny co už měli ven vyndaný zámek řidičových dveří - v knize mouder Jak na to píšou že se musí demontovat nejdřív stahování oken (mám elektrický). Je to pravda? nebo jste to dostali ven i bez toho.

Mikrospínače mají celkem tři vývody - při stlačení se dva rozepnou a dva sepnou - vlastně přepínač. Předpokládám že ve dveřích spínač zavřených dveří je zapojen tak že když jsou dveře zavřeny spínač je sepnut - tj vede el proud. Je to tak?

Díkes za zprávy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, nějak mi přestaly svítit světla v kufru a vzhledem k tomu, že často jezdím v noci a vozím věci v kufru, rozhodl sem se tyto světla opravit. Ale ouha - žárovky jsou v pořádku, pojistka, která má tyhle světla na starosti je v pořádku a tak sem si myslel, že to bude spínačem ve dveřích. Hledám hledám, ale marně. Takže otázka zní:

Jak ten křáp německej pozná, že má otevřený dveře? Jedná se mi teď konkrétně o pátý dveře.

Díky moc za odpovědi :-)

Tak to jsem už taky hledal a podle mě to má spínač někde v zámku...

Určitě je to v zámku. Já měl problém, že mi stále svítilo v kufru světlo. A šlo o to, že se mi kufr zavíral jen na jedno cvaknutí. Když jsem zámek s kufrem otevřeným dokořán zavřel šroubovákem na 2 cvaky tak světlo zhaslo. Na 100% to musí být v zámku, poloha dveří nerozhoduje. Aspoň na kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, nějak mi přestaly svítit světla v kufru a vzhledem k tomu, že často jezdím v noci a vozím věci v kufru, rozhodl sem se tyto světla opravit. Ale ouha - žárovky jsou v pořádku, pojistka, která má tyhle světla na starosti je v pořádku a tak sem si myslel, že to bude spínačem ve dveřích. Hledám hledám, ale marně. Takže otázka zní:

Jak ten křáp německej pozná, že má otevřený dveře? Jedná se mi teď konkrétně o pátý dveře.

Díky moc za odpovědi :-)

Tak to jsem už taky hledal a podle mě to má spínač někde v zámku...

Určitě je to v zámku. Já měl problém, že mi stále svítilo v kufru světlo. A šlo o to, že se mi kufr zavíral jen na jedno cvaknutí. Když jsem zámek s kufrem otevřeným dokořán zavřel šroubovákem na 2 cvaky tak světlo zhaslo. Na 100% to musí být v zámku, poloha dveří nerozhoduje. Aspoň na kufru.

Mikrospínač je v zámku a stačí ten zamek vyčistit a namazat. Někdy se stane, že praskne hadička od ostřikovače a potom zoxiduje i konektor v zámku. V otevřeném stavu je mikrosp. sepnutý. Barva drátu do komfortu je hnědočerný tenký. Mikrospínač se dá vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takový nápad

když zapneš vnitřní osvětlení v autě do polohy - rosvítit při otevření dveří - všechny dveře zavřeš a otevřeš kufr uvidíš jestli se ti světlo ve vozidle rosvítí, pokud ano mikrospínač bude v pořádku a chybu bych hledal v kabeláži - kontaktech.

lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...