Přejít na obsah

(Auto)fólie


Octavian1

Doporučené příspěvky

Já v praze dělam, tak to měl v poho.Ještě jeden člen mi tu doporučoval jednoho pána,ale ten je až ze Zlína, pokud mě pamět neklame. Pořád je ta praha blíž.

To jo. Dojet do Prahy mi nedělá problém.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi zda dost malo ja to tam nechal teda ne v Praze ale v ORIGO autoskolo v Litoměřicích pres noc dokonce, mi doporucovali aby si to lip sedlo ...

Tak snad to maj vyzkoušene a vědí co a jak. Ale pravda řikal mi že nemám 2 dny stahovat okenka a že to cca taden trva než to uplně vyschne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad to maj vyzkoušene a vědí co a jak. Ale pravda řikal mi že nemám 2 dny stahovat okenka a že to cca taden trva než to uplně vyschne.

Dělal sem to ve zlíně,naprostá spokojenost,dělali na tom dva chlápci,práce trvala necelé dvě hodiny.Dva dny nestahovat a 14 dní na to nešahat(nečistit fleky),bo se prej to lepidlo vypíná(vysichá voda) a tak nějak mi to vysvětlovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělal sem to ve zlíně,naprostá spokojenost,dělali na tom dva chlápci,práce trvala necelé dvě hodiny.Dva dny nestahovat a 14 dní na to nešahat(nečistit fleky),bo se prej to lepidlo vypíná(vysichá voda) a tak nějak mi to vysvětlovali.

jj je to tak nějak.To vysichání zaleží na počasí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co toto:

http://www.autoskloholesovice.cz

za 5000 mě udělal celou OII

mám je měsíc a jsem spokojen.

2 lidi se mě už ptali zda jsou tak tmavená z výroby či "jen" folie.

Jeden dělá v bolce.

Tak jsem to na toho Aurise nechal udělat v těch Holešovicích a spokojenost,nemá to jedinou chybičku :palec2: ..moc pěkná prácička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco takového jsem potřeboval slyšet. Asi to tam budu taky dávat.

Jaké fólie a zakolik jsi tam dával?

Já mám rád ty fólie alá SunSet co dělá origo koncern skla pro zad.část auta...ty tmavě nazelenalé a dělaj se jen v jednom odstínu...podle mě to vypadá lépe než ty klasické černé.........už se mě taky dost lidí ptalo kolik to stálo příplatkem z fabriky....tak jsem je s toho vyvedl,že to mám dodělávané folií.

Přesně seděj k tomu SunSet paketu....kamarád měl z fabriky u Superba ty SunSet zadní skla a nechal u předních to dodělat touto folií a naprosto přesně to sedí.

Ta folie je pod názvem VW-sunset.

Ten můj známej co mi to normálně dělá za to chce vždy melouchem 3000kč .....ted v těch Holešovicích jsem za to komplet.platil necfel.5000kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám rád ty fólie alá SunSet co dělá origo koncern skla pro zad.část auta...ty tmavě nazelenalé a dělaj se jen v jednom odstínu...podle mě to vypadá lépe než ty klasické černé.........už se mě taky dost lidí ptalo kolik to stálo příplatkem z fabriky....tak jsem je s toho vyvedl,že to mám dodělávané folií.

Přesně seděj k tomu SunSet paketu....kamarád měl z fabriky u Superba ty SunSet zadní skla a nechal u předních to dodělat touto folií a naprosto přesně to sedí.

Ta folie je pod názvem VW-sunset.

Ten můj známej co mi to normálně dělá za to chce vždy melouchem 3000kč .....ted v těch Holešovicích jsem za to komplet.platil necfel.5000kč.

Mohl bys, prosím, udělat nějakou fotku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám rád ty fólie alá SunSet co dělá origo koncern skla pro zad.část auta...ty tmavě nazelenalé a dělaj se jen v jednom odstínu...podle mě to vypadá lépe než ty klasické černé.........už se mě taky dost lidí ptalo kolik to stálo příplatkem z fabriky....tak jsem je s toho vyvedl,že to mám dodělávané folií.

Přesně seděj k tomu SunSet paketu....kamarád měl z fabriky u Superba ty SunSet zadní skla a nechal u předních to dodělat touto folií a naprosto přesně to sedí.

Ta folie je pod názvem VW-sunset.

Ten můj známej co mi to normálně dělá za to chce vždy melouchem 3000kč .....ted v těch Holešovicích jsem za to komplet.platil necfel.5000kč.

Taky se mi nejvíc líbí nazelenalej sunset, nic extra tmavýho. Ty jsi přímo řekl název fólií SunSet a hned veděli co a jak? Nebo máš ty quantum? Já jsem kontaktoval ty Holešovice, ale mluvil jsem jen s pracovníkem a ne šéfem, který ví víc a ten mě právě odkazoval na ty quantum, ale konkrétně žádný SunSet. Ještě říkal, že vepředu musí být nějaký světlejší, aby to mělo atest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já řekl že chci ty alá origo SunSet od VW a ten borec řekl jen...jasně v pohodě.Ty co jsou v tom odkazu mi přijdou tmavší....ale nevim.

Kamarád už tam byl dvakrát,poprvé z Passatem a pak ze Superbem kde měl na obou z fabriky Sunset a jen nechával dodělávat ty přední okna a sedí to perfektně.......Tak ty samé mám na všech autech.

Zítra to nafotim a dám to sem.....zapoměl jsem úplně na to.

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No z OII 1.9TDi s ní určitě závodit nebudu.........Ten Auris jede fakt dost dobře a i na to že zas tak malý auto to rozhodně neni jak jsem si myslel.....je celkem mohutný na svojí třídu.

Ale co musí být nálož je v tom ten 2.0D-4D 93kw/125k .....to i ten prodejce řikal že to je v tom Aurisu nehorázná raketa,zrovna to tam neměl jinak řikal že by mě nechal se svést.....ale i ta 1.4 v tom jede až nadprůměrně.......hlavně se s tim jezdí vážně moc dobře myslim z autem jako takovym,krásně padne do ruky že si člověk ani moc nemusí zvykat,i to že to je na 16"kolech to ten podvozek krásně zvládá...žádný drncání,poskakování apod..........to je po tátově Mazdě 6 druhá zkušenost z japoncem a teda klobouk dolu.......když vemu do jaký kategorie spadá ten Auris tak zpracováním a kvalitou bych řekl že předčí mnohé auta ve vyšších třídách........fakt těm Japončíkům začínám přicházet na chuť...něco maj do sebe.

NE NE NE Dělám v autoprumyslu ale auto od JAPONCU bych ssem si nekoupil , je to lego !!! Nedoporučuji a vím o čem mluvím sám se tí živím. OKTA je OKTA

Editováno: , autor: Roblon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já řekl že chci ty alá origo SunSet od VW a ten borec řekl jen...jasně v pohodě.Ty co jsou v tom odkazu mi přijdou tmavší....ale nevim.

Kamarád už tam byl dvakrát,poprvé z Passatem a pak ze Superbem kde měl na obou z fabriky Sunset a jen nechával dodělávat ty přední okna a sedí to perfektně.......Tak ty samé mám na všech autech.

Zítra to nafotim a dám to sem.....zapoměl jsem úplně na to.

Jo díky. Zavolám šéfovi a ten musí vědět, když už tam s tím bylo tolik aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NE NE NE Dělám v autoprumyslu ale auto od JAPONCU bych ssem si nekoupil , je to lego !!! Nedoporučuji a vím o čem mluvím sám se tí živím. OKTA je OKTA

Tak já na Japončíky nikdy moc nebyl....ale jak jsem psal,táta má Mazdu 6 a ted jsem holce pořídil toho Aurise,takže to jsou jediný dva japonci ze kterýma mám co dočinění a obě tyto auta mě moc mile překvapily.....obvzláště ten diesel v té tátově Mazdě 6......to že mi třeba v mnohém taková OII přijde lepší než ta jeho 3.letá Mazda 6,tak na toho jejich diesela zas nemá ani omylem....to když se s tim svezu a pak se vrátim do OII tak to je nasranost veliká,ty toho CommonRaila maj fakt vymazlenýho a i jsou dle tátovýho známýho z Mazdy bezproblémový.....jezděj tam už s tim borci na servis co maj na nich přes 200.000km a prostě jen oleje,fitry apod. .....jen jeden prý měnil spojku,ale ten jí oddělal tím že za tim tahá pravidelně naloženej vlečnák,takže to je prakticky o ničem.

Jinak když ted porovnám třeba toho Aurise ze sousedovic novou FII což jsou třídově rovnocená auta,tak když jsem přelez z té FII do toho Aurise tak to byl skok jako když jsem tehdy z Passata v plný náloži přesednul do bráchový OI-GLX ;) .....z FII jsem nikdy nejel,jen jsem v ní seděl,tak nemůžu srovnávat jízd.vlastnosti,ale na první dojem z přesednutí na mě ten Auris zapůsobil daleko hodnotněji než FII a to ta FII stála souseda ještě o 55.000kč víc než mě ten Auris(no měl jsem slevu 40.000kč) tak vlastně ve zkutečnosti o 15.000kč.

Jako já osobně bych si pro sebe nebo do firmy Japonce asi nikdy nepořídil.....jen už je tak moc neodsuzuju jako dřív,protože něco so sebe určitě maj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NE NE NE Dělám v autoprumyslu ale auto od JAPONCU bych ssem si nekoupil , je to lego !!! Nedoporučuji a vím o čem mluvím sám se tí živím. OKTA je OKTA

Hele začnu tím tvým osobním prohlášením, že "do smrti už nemám daleko", tak jestli ještě děláš v autoprůmyslu a něco vážnýho tě zdravotně nepostihlo, tak tě může čekat ještě hodně hezkých (samozřejmě i špatných let). Promiň, ale tyhle divný prohlášení nemám moc rád. A jinak k těm Japoncům, s tebou taky nemůžu souhlasit, protože jedinej handycap je cena servisu a náhradních dílů. Je blbý, říkat to zrovna tady, ale o poruchovosti aut Mazda nebo Toyota, si může náš Velký koncern nechat akorát zdát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...