Přejít na obsah

(Auto)fólie


Octavian1

Doporučené příspěvky

No při parných slunečních dnech je i přes těch 5% dobře vidět. Horší to je pak když je zataženo nebo se začíná stmívat, ale to zas záleží jak toho prcka zabaví :kol-31:. Každopádně každej preferuje něco jiného. Já mám 20% zadní dveře a 15% kufr a myslím že je to tak akorát. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele malá je nadšená. :kol-28: Moc dobře si je vědomá, že může na kolemjdoucí ťukat a dělat libovolné ksichty a oni ji neuvidí. :kol-28: Spíš mám problém s manželčiným autem, tam je jen clona a to nemá takový efekt, nemůže koukat na sluníčko a v létě je v tom autě hrozné vedro.

 

S tím počasím přes den je to v pohodě až když je šero tak to začíná - hra na slepou bábu. Trochu jsem to vyřešil tím, že jsem si do zadních lamp koupil nové vysoko-svítící žárovky LED Cree abych viděl alespoň v zrcátkách. Zbytek poberou senzory. :kol-47:

Editováno: , autor: Sniper_2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mischicka>> nevím proč chudáci? V létě můžou být spíš rádi :-) nehledě na to že většinou jezdím sám ... a i v noci je z auta dobře vidět, tyhle SunTeky jsou v 15% propustnosti pěkně průhledný, jasně není to čirý sklo, ale vidím pěkně i v noci nebo za šera (senzory nemám).  Ale je pravda že jsem viděl i folie který byly v podobným zatmavení téměř neprůhledný. Bejt to povolený dám si tak 50% propustnost i na přední dveře, ale není, což je škoda, těch 70% to je téměř neznatelný. Ale i ten zadek dost pomohl na snížení teploty v autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 roky později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...