Přejít na obsah

(Auto)fólie


Octavian1

Doporučené příspěvky

Super, ty fotky pekny ...a docela me prekvapil vyhled z okynek, mysll jsem ze to bude horsi .... ale na druhou stranu bylo dnes hodne slunicka :)

Jinak jel jsem min rok se starym celym cernym RSem a foliema jak uhel na street parade do Zurichu a je fakt ze na rakousko svycarskejch hranicich nas pozastavili na chvilku ale spis se divali do auta nez an auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rostama: tak jestli i ty máš atest kartičku na přední boční okýnka tak ten kdo ti ji vystavil je blázen.

ale jo, sám mam folie taky, nikdo si toho většinou nevšimne, když jsem měl golfa tak sem na hranicích stahoval obě přední okýnka, výhled přes den je přes folie bezvadnej, kdo nezná, nevěří. spíš jsem řešil to, že ohánět se nějakýma atestama je k ničemu, protože vě většině případů jsou na přední okna neplatný a ten policajt když bude chtít, tak to zjistí. jenže naštěstí zatím nemá jak tu propustnost změřit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pohled z interiéru 3

Jo jiank atesty mam na všech bočních sklech a kartičku o instalací mám taky, instalované folie ON35. Klidně můžu vyscanovat a hodit tady. Jasný že pokud nás policajti budou chtít sejmout tak to prostě udělají, ale na druhou stranu. Kolik jezdí po cestách aut s katastrofálním technickým stavem, jezdí a jezdí, kolikrát je to onervy když vidím ty rachotiny nebo se nedejbože od nějakého kamaráda svezu v Fiatu Tipo kde snad nefunguje nic pořádně včetně řažení, řízení a brzd. Pak si říkám, nějaké folie v autě s perfektním technickým stavem je totální prkotina. Nebo ne ? ;)

Ahoj,

a od koho, že to ty folie máš udělaný?

Jinak jsem moc překvapený, jak pěkně je vidět ven z auta..

Asi do těch folií taky skočím.. Už jen vybrat solidní a kvalitní firmu...

U nás v Ústeckém kraji jsem se díval do OKIMu, dealer Škoda v UL a Lovosicích. A Všechna skla krom čelního asi za 7 000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pohled z interiéru 3

Jo jiank atesty mam na všech bočních sklech a kartičku o instalací mám taky, instalované folie ON35. Klidně můžu vyscanovat a hodit tady. Jasný že pokud nás policajti budou chtít sejmout tak to prostě udělají, ale na druhou stranu. Kolik jezdí po cestách aut s katastrofálním technickým stavem, jezdí a jezdí, kolikrát je to onervy když vidím ty rachotiny nebo se nedejbože od nějakého kamaráda svezu v Fiatu Tipo kde snad nefunguje nic pořádně včetně řažení, řízení a brzd. Pak si říkám, nějaké folie v autě s perfektním technickým stavem je totální prkotina. Nebo ne ?  ;)

Ahoj,

a od koho, že to ty folie máš udělaný?

Jinak jsem moc překvapený, jak pěkně je vidět ven z auta..

Asi do těch folií taky skočím.. Už jen vybrat solidní a kvalitní firmu...

U nás v Ústeckém kraji jsem se díval do OKIMu, dealer Škoda v UL a Lovosicích. A Všechna skla krom čelního asi za 7 000,-

Byl sjem dnes v ORIGO autoskolo, na severu cech v ústí n/l juknu jsem se i na ne jak vypadaji a delaji je od 3Mka cerny kourovy... namontujou ti je ale v Litomericich pokud chces kontakt tak si napis. a delaj to pry cca za 5 000,- na naormal octavku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pohled z interiéru 3

Jo jiank atesty mam na všech bočních sklech a kartičku o instalací mám taky, instalované folie ON35. Klidně můžu vyscanovat a hodit tady. Jasný že pokud nás policajti budou chtít sejmout tak to prostě udělají, ale na druhou stranu. Kolik jezdí po cestách aut s katastrofálním technickým stavem, jezdí a jezdí, kolikrát je to onervy když vidím ty rachotiny nebo se nedejbože od nějakého kamaráda svezu v Fiatu Tipo kde snad nefunguje nic pořádně včetně řažení, řízení a brzd. Pak si říkám, nějaké folie v autě s perfektním technickým stavem je totální prkotina. Nebo ne ?  ;)

Ahoj,

a od koho, že to ty folie máš udělaný?

Jinak jsem moc překvapený, jak pěkně je vidět ven z auta..

Asi do těch folií taky skočím.. Už jen vybrat solidní a kvalitní firmu...

U nás v Ústeckém kraji jsem se díval do OKIMu, dealer Škoda v UL a Lovosicích. A Všechna skla krom čelního asi za 7 000,-

Nevím jestli tady můžu zveřejňovat kontakty na firmu, abych třeba nedělal reklamu, je to kluk z Ostravy, kdyby si chtěl kontakt tak mi napiš SZ.

Editováno: , autor: rostama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak fotky za světla (i když, sluníčko zase tak nepralo, fotil sem to na horách v Jizerkách dneska)

Mooooc hezký. To jsou ty folie z Holešovic a nebo sis to nechal někde předělat?

A kolik to stálo? I když myslím, že o těch Holešovicích už jsi to psal :palec2:

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak fotky za světla (i když, sluníčko zase tak nepralo, fotil sem to na horách v Jizerkách dneska)

Mooooc hezký. To jsou ty folie z Holešovic a nebo sis to nechal někde předělat?

A kolik to stálo? I když myslím, že o těch Holešovicích už jsi to psal :palec2:

Dik :)

jj, jsou to ty holešovice a ještě je to v původním stavu. na pár fotkách, třeba jak je to přední okno stažený, je vidět na zadním rohu to prasečí okrojení folie na kraji okna...

přesná cena byla 5800.10Kč s DPH ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj!

Mozem len potvrdit, ze napr. na Slovensku ked ta policia zastavi a mas folie na prednych bocnych, tak ti na mieste zoberu technicak od auta...Pred mesiacmi dokonca na to bola aj policajna akcia...potom vsetci frajeri skrabali folie dole. B)

No ale je to skoda, lebo inac to velmi dobre vizera, a ked to mas iba vzadu, tak ti to nejak rozpoli auto. kol8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj!

Mozem len potvrdit, ze napr. na Slovensku ked ta policia zastavi a mas folie na prednych bocnych, tak ti na mieste zoberu technicak od auta...Pred mesiacmi dokonca na to bola aj policajna akcia...potom vsetci frajeri skrabali folie dole. B)

No ale je to skoda, lebo inac to velmi dobre vizera, a ked to mas iba vzadu, tak ti to nejak rozpoli auto. kol8

A na slovenku je jaka mira zatmavení povolená???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...