Přejít na obsah

Vypnut airbag


Jozinko1

Doporučené příspěvky

Vždyť vypínač airbagu spolujezdce máš na dveřích u řidiče mezi otvíráním zadních a předních oken. Vyběhl jsem narychlo kvůli Tobě do auta a vypínač jsem Ti vyfotil. Je to ten v červeném kroužku.

to si děláš pr*el ne..je to přesně to co píše DEKO :palec2:

Editováno: , autor: Hensel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt jo? To sem se tu teda ztrapnil :o . No já celou dobu žiju v přesvědčení, že je to vypínání airbagu spolujezdce. Nikdy jsem to ale nepotřeboval, protože děti nemám a tak vepředu sedačku nevozím, takže jsem po tom nějak zvlášť nepátral. No alespoň, že jsem se to takhle dověděl. Všem se tady tedy omlouvám za mystifikaci. Jsem blb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt jo? To sem se tu teda ztrapnil :o . No já celou dobu žiju v přesvědčení, že je to vypínání airbagu spolujezdce. Nikdy jsem to ale nepotřeboval, protože děti nemám a tak vepředu sedačku nevozím, takže jsem po tom nějak zvlášť nepátral. No alespoň, že jsem se to takhle dověděl. Všem se tady tedy omlouvám za mystifikaci. Jsem blb.

pohoda.. hlavne ze je vse uvedeno na spravnou miru. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj Vaša to má taky dodělávaný musí se měnit také i lampička myslím, že v manuálech je to popsaný

mno Vaša má dodělávaný kde co :D

Ale jinak snad vypínač, jiná lampička, airbagovka... a trochu kabelů... otázkou je jestli to za to stojí... dělají se přeci i sedačky po směru jízdy... ne?

Pak tu ještě proběhlo takový udělátko, co přes spínač odpojovalo air a místo toho byl jenom odpor, aby neřvala jednotka...

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hello hello

Dakujem za odpovede... viem, ze to mam hladat v priehradke spolujazdca..a da sa to objednat pri kupe noveho auta na objednavku..ale dorobit mi to v servise nechceli,..vraj na to nemaju suciastky..preto som to chcel dat dorobit.. a co sa tyka sedaciek... je pravda ze su aj v smere jazdy..ale to potomnemozu byt na prednej sedacke..jedna sa o sedacku pre batolata..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co třeba deaktivace přes VAG???Já to tak mám,vag mám doma tak s aktivací a deaktivací není problém.Sice to není vypínač ale stačí,.splní to učel

Jojo...v manualu k auto je psano, ze lze zajet do servisu a nechat si to deaktivovat servisakem, ale podle me je to silena varianta (a myslim, ze to nebude sluzba zdarma :-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Vůbec nepředpokládám, že to půjde sehnat jinde než ve Škodovce.

Je to tak specifický materiál, že se to bude prodávat tak jednou za nikdy. Čili pochybuji, že se s tím budou jiní než "Škoda" prodejci zabývat.

Tam to zas bude za nehorázné prachy.

Ještě zkusit vrakáč.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...