Přejít na obsah

Zvýšení podvozku - paket pro špatné cesty


Andrews

Doporučené příspěvky

vorlajz šituje, Ty máš tuším scouta ne? taky pěkné vozítko, polotučné do terénu, hele souhlasím s octaviánem mám auto podle svých potřeb žádný RSový TDIčko. Postavit si kafe na kolo u pumpy to je frajeřina ne? :p Mimochodem vorlajz ta lišta je hezká povedla se Ti..............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavian1 : tak dnes jsem prohlížel ten můj paket a pod motorem mám přes celý tvarovaný plech, žádný plasty jsem nenašel.

Colnago : souhlasím proč pořád snižovat auta a zvětšovat kola ? Nízké auto jsem měl před 20 lety, a pak jsem byl 2x do roka

na opravě nárazníku nebo prahů. Sice jsem si dával pozor ale když se ozvalo štrejchnutí byl jsem na mrtvici.

Když vidím na Octávii 17-ctky orvané od obrubníků (a že jich je) tak to taky není žádná paráda, jako by tam bylo napsáno : sice honím parádu ale

zaparkovat neumím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to určitě velký silný černý plech prohlížel jsem ho když mi ho sundali při výměně oleje.

Nevím jestli můžou být nějaké rozdíly v paketu dodávaném do jednotlivých zemí, já kupoval nové auto v Německu.

Že by němcům plech a čechům plast ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vorlajz: lišta s nápisem otesánek není :p posílal jsi mi chromovou nad SPZ co Ti to tak dlouho trvaloooooooooooo :aggressive:

Jinak bych se ani nedivil že v Německu montujou plech a u nás plast, když jsem kuopvbal octušku tak jsem to konzultoval s technikem z autosalonu, říkal že je tam silnější plast, tak nevím, ještě jsem pod autem nebyl......Je to asi stejné jako s kvalitou nafty u shellu.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obvod kola by měl být stejný ať jsou to 15 nebo 17, když je větší disk tak je na něm zase nižší pneu.

Mě se taky zdá že mám paket vyšší než ostatní tak jsem provedl následující měření :

přední kolo - od středu disku k blatníku kolmo vzhůru 42,5 cm

zadní kolo - od středu disku k blatníku kolmo vzhůru 43,5 cm

výška od země k dolní hraně předních dveří (kolmice od země nahoru k zámku dveří) 33,5cm

Bylo by fajn změřit takhle RS, normál, paket, Scout atd. ať můžeme porovnávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přední kolo - od středu disku k blatníku kolmo vzhůru 41 cm

zadní kolo - od středu disku k blatníku kolmo vzhůru 41 cm

výška od země k dolní hraně předních dveří (kolmice od země nahoru k zámku dveří) 34cm

takhle jsem to změřil dnes já... ale zdálo se mi, že jsem nestál úplně na rovině... jinak na kolech pneu 225/50 R17 ;

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsetkych.

Mam tiez paket pre zle cesty a som spokojny. Podla toho co viem tak by to malo obsahovat silnejsie pruziny,tlmice s tvrdsiou charakteristykou , ochranne kryty casti podvosku a kryt motora. Dalej,ale nie som si isty by to malo mat ochranne navleky na lanovody rucnej brzdy a krytky misky pruziny na zadnej naprave.

Dodatocne sa to vraj montovat neda --ja nechapem preco?

Ja som nameral - predne koleso 41cm

- zadne koleso 41cm

- vyska od zeme k dolnej hrane prednych dveri 33.5cm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...