Přejít na obsah

Zvýšení podvozku - paket pro špatné cesty


Andrews

Doporučené příspěvky

Chlapi dotaz. Vy co máte ten paket špatné cesty.. jak na normální oktě tak na 4x4. Můžete se podívat jaký máte barvy na pružinách vpředu a vzadu. Mě by to zajímalo. Má někdo vpředu dvě fialový čárky a vzdadu má jaký?

tak schválne: máš to v mojom príspevku na fotkách, tak si to kukni

nech sa darí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Taky by me zajimalo kolik stoji dodatecna montaz.. Hodlam si taky zvysit podvozek, protoze to rozhodne uplatnim, navic me tak, i tak ceka vymena tlumicu. Prikladam obrazek s cislama dilu ale moc se v ty etce nevyznam - nemuzu hledat podle VIN....tudis by asi bylo nejlepsi najit majitele nejakeho scouta a podle jeho VIN najit cisla dilu v etce... Myslim ze pruzina a tlumic (2x predni a 2x zadni) by mohli stacit (ke zvyseni podvozku). Dalsi dily by meli byt schodne s O2 bez paketu nebo scout, az na delsi dorazy tlumicu ?. Jinak se jedna o verzi 2006 combi Diky za rady :mellow:

post-38127-12792307342544_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

zdravim mam taky dotaz octavia combi 4x4 ma nizsiu svetlu vysku 138mm ako normalna 140mm ked sa k nej da ten paket pre zle cesty tak bude mat nejakych 158 mm ? bude vacsia spotreba ? dakujem za odpoved

a s vyskou auta je to potom ako? Octavia 4x4 ma podla udajov na stranke 1463 a normalna 1468. To je pravda? Pytam sa preto lebo obcas budem potrebovat chodit na chatu a bojim sa aby som nieco neodtrhol ale ak mam mat o daky liter vacsiu spotrebu tak mi to zato

Editováno: , autor: andytwo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim mam taky dotaz octavia combi 4x4 ma nizsiu svetlu vysku 138mm ako normalna 140mm ked sa k nej da ten paket pre zle cesty tak bude mat nejakych 158 mm ? bude vacsia spotreba ? dakujem za odpoved

a s vyskou auta je to potom ako? Octavia 4x4 ma podla udajov na stranke 1463 a normalna 1468. To je pravda? Pytam sa preto lebo obcas budem potrebovat chodit na chatu a bojim sa aby som nieco neodtrhol ale ak mam mat o daky liter vacsiu spotrebu tak mi to zato

ja mam paket z vyroby a jezdim za 5,8l. vetsinou mimo mesto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

a me by zajimalo, jak vypadaji?

Omlouvám se, že přidávám příspěvek až nyní, ale nedíval jsem se na forum a na mail mi nepřišlo oznámení o příspěvku, nicméně zasílám fotky podložek, jak pro přední, tak i zadní nápravu. Horní jsou na zadní nápravu a spodní jsou na přední nápravu. V případě zájmu mohu zaslat na dobírku. Na předek mám hned, na zadek bych musel dodělat. Cena 800 za nápravu.

post-57144-0-57347900-1324220846_thumb.j

Editováno: , autor: MilanBAT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 roky později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...