Přejít na obsah

Co poslouchate za muziku?


Kokeš

Doporučené příspěvky

Jo Praha byla super ! Koncerty už asi nebudou, Mariška měla nádor v hlavě v roce 2002, dnes je už po úspěšné léčbě, chce lehce začít hrát, snad bude i LP, ale nikdy se hudbě nebude věnovat jako dřív, což chápu, tak jak jsem viděl na vlastní oči, neumí dělat věci bez 200% nasazení a to už nepůjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe, jak to tady tak ctu, tak Dj Boba, 247, Kelly Family, apod. mi teda nemate proc vycitat :smich: Prej Citron, Vitacit, Duvenblejt :smich: Co treba jeste "Suchejhadrnadnemorskym" nebo "Koupalasevziletkach"?? :smich:;)

aspon to byla puvodni, ceska tvorba a bez nakejch pocitacovejch serepeticek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vis jak, ja tu hudbu neodsuzuju ani nezatracuju. Proste to neni muj salek kavy. Pokud se to nekomu libi, proc ne, je to jeho vec :) Stejne je to s holkama, jednomu se libi tahle, jinymu zase jina :) Nemam rad skatulkovani, a proto at si o me kdo chce co chce mysli, me se libi jak muzika od DJ Boba, tak i nektery pisnicky od Kelly Family. Stejne tak se mi ale libi Ray Charles, miluju Abbu, Queeny, Beatles... Zboznuju Armina Van Buurena, obdivuju Michaela Jacksona... Obcas si poslechnu i Landu... A takhle bych mohl pokracovat... Od kazdyho interpreta si dokazu najit to, co se mi libi... Pisnicka hlavne musi mit melodii a pokud textu rozumim, tak i zajimavy text. Orliky jsem nikdy nemusel prave kvuli jejich silenym textum. Vitacity, Citrony a podobne pochutiny znam prave jen jako pochutiny, takze jejich muziku nekomentuju ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak ja muzu vsechno mozny i nemozny...

nej jsou pro me Queeni...to je klasika na kterou nedam dopustit a to kdyz uz nevim coby tak si pustim tohle

jinak posloucham hlavne rap, hip hop, r and b mi taky nevadi a tak podobne...ovsem i nejaka ta tranceovy Cdcka s u najdou stejne jako rockova...takze ja vozim vsechn a podle nalady...

mezi cesky jedine landa, i kdyz i gotaka sem tam minule mel ze srandy ale to se neda vydrzet dyl jak 15 minut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

amogh kdyz ses v Praze proc neposlouchas Rockzone? ted nevim fm ale maj i solidni dopravni servis a hrajou i pres net www.rockzone.cz

jinak ja preferuju rock, metal a nekdy taky jen zvuk motoru :)

covece me beat pripadne lepsi

jako na rockzone me obcas prekvapi nejakou kapelou ale zbytek nic moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...