Přejít na obsah

Folie na oknech


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Tak to jsou nejaci nezkuseni lepici. Ja jsem si nechaval jak na felicii tak na fabii lepit folie a u obou to bylo bez demontaze. A to se dela ne vsech autech bez demontaze. Nechci delat reklamu ale mrkni tady. www.varecha.cz

Je tam i cena na roomstra. Tak jsem zvedavy jakou mate cenu vy ;)

A tady ten borec za vama i prijede staci mit nejakou teplotu nad 20°C a dobre osvetlenou garaz. A vse je s atestem a zarukou 5let

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha uz jsem se lekl ze mas folii z venčí :D

No je třeba zvážit já si je budu nechávat zase lepit u té samé firmy. Opravdu jsem byl spokojeny. Ono jaky v tom muze byt rozdil lepit to mimo auto a nebo primo na aute. Kdyz jsi zrucny a mas na to patricne nastroje tak to dokazes nalepit i na aute. Jen to chce ten grif B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevidím rozdíl mezi lepením na autě a nebo vydělané - max. že se jim to líp dělá, ale Vařecha to dělal min. 10 lidem bez vydělání a všichni spokojení včetně mě ;)

Vidím že nejsem sám kdo u něho byl. A já zase za ním pojedu 100km protože to stojí za to. Akorát že teď si nechám nalepit ještě tu kvalitnější se zárukou 7let (předtím ji neměl)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...