Přejít na obsah

Stahovaní el. oken pomocí DO


Martinoslav

Doporučené příspěvky

já myslím, že na 100% ano, ale až nová verze programu:

"Budoucí verze programu budou podporovat i další řídící jednotky řad 1J0 959 799 S, 1J0 959 799 AH, 1J0 959 799 AJ, 1J0 959 799 J, 1J0 959 799, 6N0 959 799, 6Q0 959 433. Bude tedy možné pracovat i světšinou ostatních automobilů jako jsou: Škoda Octavia (starší verze), Škoda Fabia....."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezlob se,ale nebudu to rozvíjet.Máme s Vagusem nějaké vztahy a musíme ještě něco vyřešit.Jsou určití lidé,kteří si prostě nepřejou právě u 433E tohleto zveřejit a uvidí se, co a jak dál.Jinak program pro toto je dávno hotov a je vyzkoušen,ale funguje a bude fungovat pouze s jednotkami 433E které komunikují s dveřními jednotkami po Canu a né po Linu.U této jednotky totiž nestačí přepsat data pouze v komfortce,ale i v dveřních jednotkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezlob se,ale nebudu to rozvíjet.Máme s Vagusem nějaké vztahy a musíme ještě něco vyřešit.Jsou určití lidé,kteří si prostě nepřejou právě u 433E tohleto zveřejit a uvidí se, co a jak dál.Jinak program pro toto je dávno hotov a je vyzkoušen,ale funguje a bude fungovat pouze s jednotkami 433E které komunikují s dveřními jednotkami po Canu a né po Linu.U této jednotky totiž nestačí přepsat data pouze v komfortce,ale i v dveřních jednotkách.

I u 1J0.. se musí přepsat dveřní jednotky..... :)

Editováno: , autor: ROMIK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezlob se,ale nebudu to rozvíjet.Máme s Vagusem nějaké vztahy a musíme ještě něco vyřešit.Jsou určití lidé,kteří si prostě nepřejou právě u 433E tohleto zveřejit a uvidí se, co a jak dál.Jinak program pro toto je dávno hotov a je vyzkoušen,ale funguje a bude fungovat pouze s jednotkami 433E které komunikují s dveřními jednotkami po Canu a né po Linu.U této jednotky totiž nestačí přepsat data pouze v komfortce,ale i v dveřních jednotkách.

I u 1J0.. se musí přepsat dveřní jednotky..... :)

Vím.Myslím,že nebude dlouho trvat a i 433E bude venku.Číňani už to nabízejí.Můžete si koupit jednorázový adaptér,který umí na jednom autě aktivovat dojezdy.Umí to pouze ale jen jednou.Poté si sám smaže obsah(taková samodestrukce).Ten umí i 433E.Jak jsem psal,433E umím já a snad ještě 3-5 lidí v CR,ale já dal slib,že to nepustím dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

To by mě zajímalo jak se to teda dělá. Mám nějaký udělátkta k dispozici. Jako třeba V.A.S. a klidně bych si jednotky přehrál kdyby mi někdo poradil jak ... co Cosby? Co se nahrává do těch jednotek nejaký upravený SW? Umim přehrávat motorový jednotky tak dveřní bych zvládnul snad taly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Nezlob se,ale nebudu to rozvíjet.Máme s Vagusem nějaké vztahy a musíme ještě něco vyřešit.Jsou určití lidé,kteří si prostě nepřejou právě u 433E tohleto zveřejit a uvidí se, co a jak dál.Jinak program pro toto je dávno hotov a je vyzkoušen,ale funguje a bude fungovat pouze s jednotkami 433E které komunikují s dveřními jednotkami po Canu a né po Linu.U této jednotky totiž nestačí přepsat data pouze v komfortce,ale i v dveřních jednotkách.

I u 1J0.. se musí přepsat dveřní jednotky..... :)

Vím.Myslím,že nebude dlouho trvat a i 433E bude venku.Číňani už to nabízejí.Můžete si koupit jednorázový adaptér,který umí na jednom autě aktivovat dojezdy.Umí to pouze ale jen jednou.Poté si sám smaže obsah(taková samodestrukce).Ten umí i 433E.Jak jsem psal,433E umím já a snad ještě 3-5 lidí v CR,ale já dal slib,že to nepustím dál.

komfort 46

login 11 - 19283

27 - zápis do eeprom

4361 - v ní odečíst 8

4362 - v ní odečíst 8

4363 - v ní odečíst 8

----------------------------

řidičovy dveře

8224 - přičíst 16

8269 - přičíst 16

8314 - přičíst 16

-----------------------------

spolujezdec

12320 - přičíst 16

12365 - přičíst 16

12410 - přičíst 16

----------------------------

L zadní

16416 - pričíst 16

16461 - přičíst 16

16506 - přičíst 16

-----------------------------

P zadní

20512 - přičíst 16

20557 - přičíst 16

20602 - přičíst 16

odzkoušeno na Bobíkovi 05/02... funguje bezvadně :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě doplním, že hodnoty jsou v 16kové soustavě

hodnota 4631 byla 8A a po odečtení 8 se hodnota přepsala na 83

tak se přepsaly všechny kanály, které se odečítaly

hodnota 8224 byla 4F a po přičtení 16 jsme zadali 5F a to i u ostatních... :)

jen doplním, že toto půjde pro dveřní jednotky, které komunikují po canu, tedy auta do face-liftu, face-lift jede po lin-bus , pokud někdo chce jen některé okna, pak přepsat jen ty dveře, pak je taky potřeba soft na přepis (VAS, vds)

komunikace can vers. k-line poznáte z kódování komfortní jednoty, tabulku jsem dával.

Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co střešní okno? Žeby přičíst 16 k 24608, 24653, 24698?

leda vyzkoušet, buď to půjde... v tom případě to sem napiš a nebo to nepůjde a pak rátíš původní hodnoty

jinak jak píše JaKr, kuchařka je jen pro autíčka co jejich dveřní jednotky mluvěj po canu

cosby, ty klidně můžeš to co píšeš, nevím co bylo za světovej problém napsat pár těchhle adres... mohl to už mít kde kdo a zadarmo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...