Přejít na obsah

Stahovaní el. oken pomocí DO


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Len sa spytam. dnes si zapisujem do dvernych jednotiek a ono pise FF  adresa nedostupna ,takze po par minutach mi docvaklo ze mam LIN dvierka.

A tak som sa tesil,ze si budem v hici a dazdi  na dialku otvaarac a zatvaarac dviarka ako doteraz. Co som prelial krvi nez som to na starej predface fesande aktivoval.

Otazka znie ci uz dakto zistil ako sa zapisuje do tych LIN dvernych jednotiek na tych 81xx adresach. 

Nuz asi teda nic nebude.  :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ono to už z principu po faceliftu nejde. Motory ve dveřích nejsou vůbec datově (po CANu) spojeny s komfortní jednotkou ani autem, takže se k nim nedá ani připojit.

Tudíž bez nějaké další jednotky, která si na CANu přečte informaci z komfortky, že je dlouho stisknuté tlačítko ovladače, a pak nasimuluje otočený klíček v zámku, to nejde.

 

A pak tu jsou tací (já :)), kterým to po faceliftu funguje, nepotřebují k tomu žádné další krabičky... :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádná LINová nebo CANová komfortka není - je pouze jeden druh, všechy komfortky E (možná i nějaké jiné) umí stahování oken s CAN ŘJ ve dveřích, dálkovým ovládáním.

Já mám v autě původní komfortku z výroby.

Stačí se podívat na kódování, po faceliftu se kóduje jako bez elektrických oken před faceliftem.

Informaci o dlouze stisknutém tlačíku na ovladači podává komfortka pouze datově po CANu a jediné jednotky na CANu, které této informaci "rozumí" a vědí, co mají dělat, jsou ty ve dveřích a u střešního okna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...