Přejít na obsah

Milotec díly


Lucky126

Doporučené příspěvky

No ja to ani nejak nevnimal ze mi neco nepasovalo, zacal jsem to vnimat a sledovat po precteni teto diskuze:-) O vikendu jsem lepil vnitrni dekory na tapecirun,2 sedeli,2 vubec! Na to jak jsou k..va drahy by to mohli trochu pecliveji vyrabet! :angry:

no doufám, že na mě myslíš s těma světlama ;)-_-

Uz jsem ti psal do "Barvy brzdicu" ohledne svetel. Meli by mi dorazit snad tento tyden Milotecove, tak uvidime jak budou pasovat. Pokud neprohodim prave s levym, snad by meli, ne? ::' Myslim na tebe, jen si se nejak nevyjadril nebo se mi to mozna zdalo, zda je chces. Az to bude akutni, jsou tve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

moje zkušenost s Milotecem je taková, že na Octu II to pasuje jak prdel na nočník. Opravdu se snažej, aby to dopasovali. Bohužel na úkor času. To je nejspíš taky ten důvod, proč se uvedení každý novinky táhne jak smrad. Jejich téměř už okřídlený rčení: "do měsíce", na dotaz kdy to bude v prodeji, ve mně už vyvolává jen pobavení, protože tohle jsou schopni opakovat třeba půl roku. Ale jinak spokojenost. Všechno pasuje a lepidla držej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje zkušenost s Milotecem je taková, že na Octu II to pasuje jak prdel na nočník. Opravdu se snažej, aby to dopasovali. Bohužel na úkor času. To je nejspíš taky ten důvod, proč se uvedení každý novinky táhne jak smrad. Jejich téměř už okřídlený rčení: "do měsíce", na dotaz kdy to bude v prodeji, ve mně už vyvolává jen pobavení, protože tohle jsou schopni opakovat třeba půl roku. Ale jinak spokojenost. Všechno pasuje a lepidla držej.

větička do měsíce už pomalu ale jistě nasírá :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já ještě jezdím kolem Slanýho a to je k nim asi 15 km. Tak občas neodolám, co kdyby náhodou a zajedu tam. A bohužel, zase hovno.

Ono to byjde skoro nastejno,člověk jede okolo kšeftu řekne si zastavím se a slyší no nám to přišlo,ale už je to pryč a to s něma před hoďkou mluvil po telfonu a ještě tě ujistí že vše co chceš mají - pak s člověkem cloumá adrenalin a máchuť vraždit :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé ja jsem s Milotecem skončil a víte proč ? Protože tam nemam uz co dat, proste tam mam vsechno a mnohdy neco co se mi nelibi.

MOHU ALE DOPORUCIT malickost, ale udela hodne lista s chromovym plechem na zadni naraznik k viku patych dveri. fakt hezky :) a ty listicka na spodek patych dveri, taky neni spatna. Interni dekor je kvalita dna Prewoodecem, to doporucuji, celkem snadno se to i lepi. Nejhorsi co jsme zkusil jsou ramecky repro ty NEBRAT !!! A pak lemy blatniku, taky nic moc. Jsem rad, ze tohle "plastovani" mam za sebou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

info pro ty, co maj "dvojku" : tedˇ jsem přijel z Milotecu a měl jsem kliku, protože pár věcí zrovna dostali. Dekor přístrojovky v hliníku. Boční výdechy, středovej panel a zadní výdech kolem popelníku za středovou opěrkou. Je to celkem 10 dílů a můžete to částečně vidět na www.milotec.de. Cenu dneska ještě nevěděli. Ale bacha není to hliník, ale taková ta silná folie jako máte určitě někdo na "jedničce", kde se ale dělala jako carbon nebo dřevo. Vypadá to sice dobře, ale je to jiný, než ta lišta, která dělí vodorovně přístrojovku a dveře. Ta je vysloveně kovová (aspon tak vypadá). Mají brzo dostat taky ty vzpěry pod kapotu, na který jsem se tu včera ptal. Viděl jsem německej prospekt, kterej se rozdával tedˇ ve Frankfurtu, je toho tam dost, ale bůhví, kdy to všechno bude v prodeji. Je tam třeba na kombíku nafocenej horní "kšilt" pátých dveří, ale řekli mi, že na něj nemaj hotový ještě ani kopyto. Tak tomu nějak nerozumim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé ja jsem s Milotecem skončil a víte proč ? Protože tam nemam uz co dat, proste tam mam vsechno a mnohdy neco co se mi nelibi.

MOHU ALE DOPORUCIT malickost, ale udela hodne lista s chromovym plechem na zadni naraznik k viku patych dveri. fakt hezky :) a ty listicka na spodek patych dveri, taky neni spatna. Interni dekor je kvalita dna Prewoodecem, to doporucuji, celkem snadno se to i lepi. Nejhorsi co jsme zkusil jsou ramecky repro ty NEBRAT !!! A pak lemy blatniku, taky nic moc. Jsem rad, ze tohle "plastovani" mam za sebou :)

Tak jsi to dotůůůnil??? Skoda, ze neni nejak vice firem na doplnky na octavii, myslim sirsi nabidka zbozi, ze by jsi mohl pokracovat. Pak by ta kara byla siroka jak 2 dalnicni pruhy a na delku jak Lincoln Darling clubu ::' ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

tak maska MilouTec taky nepasovala - koukam, ze klasika :(

Jinak pedaly i s operkou nohy mame jak ve Fabii, tak i v Octavii. Pedaly jsou stejne, ale operky na nohu se lisi, v Octavii, sme meli cihlu pres noc, ale do fabie, se vyriznou diry do podkladu, prostrci se plechy a prisroubuje se a drzi mnohem lip a hlavne, po montazi se s autem mohlo jezdit. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Takovy dotaz. Mam na Octavii nejake doplnky (plastove) na exterieru vozidla napr. proslouzeni strechy vzadu, air spoiler... Musim si vyzadat od Milotecu nejake ATEST lejstra pro svestky, mozna spise pro STK-čko, nebo to neni potreba.? Atest to ma to je jasny, ale pokud by to chteli videt? Na mracitkach jim to muzu ukazat, tam je to vyrazene v horni casti mracitka, co je skryto po kapotou, ale to ostatni viditelne, tam to neni nikde vyrazene? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Jo Jo Milotec, obednal jsem si u nich kryt konzole radici paky na jednickovou octavku. Prisla, ale kdyz jsem ji tam chtel dat tak jsem zjistil ze to je do faceliftove s jinym tunelem a ze tam nejde kvuli popelniku a i tvar byl trochu jiny. Po dotazu mi zdelili ze na stary octy se to nedela. Tak jsem zvazoval jestli to vratit. Nakonec jsem si ji nechal a po upravach jsem ji tam napasoval.Nevipada to spatne. Ale za 990,- bych to bral bez prace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...