Přejít na obsah

Milotec díly


Lucky126

Doporučené příspěvky

:D promin,ale to se ptáš brzy když už jsi to koupil.Vím ale,že kolega kupoval cosi nevím co,ale bylo to průhledné jak pravítko,dokonce jsme musely nástavce na prahy zevnitř zesílit laminem páč praskly ještě před montáží.

jeden koze a druhý o voze-není rady nad zlato

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D promin,ale to se ptáš brzy když už jsi to koupil.Vím ale,že kolega kupoval cosi nevím co,ale bylo to průhledné jak pravítko,dokonce jsme musely nástavce na prahy zevnitř zesílit laminem páč praskly ještě před montáží.

není nad přechytralé rady, no taky jste nebyli nejchytřejší koukám :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D  promin,ale to se ptáš brzy když už jsi to koupil.Vím ale,že kolega kupoval cosi nevím co,ale bylo to průhledné jak pravítko,dokonce jsme musely nástavce na prahy zevnitř zesílit laminem páč praskly ještě před montáží.

jeden koze a druhý o voze-není rady nad zlato

asi o sest prispevku driv je o tom zminka :huh:

jinak kdyz si to uz koupil tak to je opravdu zbytecny dotez ne? budes muset doufat ze se nezkrouti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdarec!ted nechci nejak urazit lidi od milotecu,ale zda se mi ze tato firmicka umi delat jen pekne masky...zbytek jakoby se ubiral do sveta tuzingu....Doufam ze jsem se ted nedotkl lidicek keri maj na svejch octavienkach ..4 ofuCky,par samolepek,,,falesnych nasavani a spousta jinych podobnych extra tuningovych doplnku ;) ...toto je muj nzor na doplnky milotec... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec!ted nechci nejak urazit lidi od milotecu,ale zda se mi ze tato firmicka umi delat jen pekne masky...zbytek jakoby se ubiral do sveta tuzingu....Doufam ze jsem se ted nedotkl lidicek keri maj na svejch octavienkach ..4 ofuCky,par samolepek,,,falesnych nasavani a spousta jinych podobnych extra tuningovych doplnku ;) ...toto je muj nzor na doplnky milotec... :)

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Má zkušenost s Milotecem je vcelku dobrá. Mám přední masku a spodní mřížky s výplní nerez, mračítka, křídlo pátých dveří RS a Al kolíky, které se vysouvají při odemknutí vozu. Jediný problém byl s těmi kolíky, musel jsem upravit délku aby při zamknutí byly zapuštěny. Ještě jsem zapomněl na barvu na brzdiče, barva je zelená. Vše zatím drží už 2,5 roku a jezdím každý den. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má zkušenost s Milotecem je vcelku dobrá. Mám přední masku a spodní mřížky s výplní nerez, mračítka, křídlo pátých dveří RS a Al kolíky, které se vysouvají při odemknutí vozu. Jediný problém byl s těmi kolíky, musel jsem upravit délku aby při zamknutí byly zapuštěny. Ještě jsem zapomněl na barvu na brzdiče, barva je zelená. Vše zatím drží už 2,5 roku a jezdím každý den. :palec2:

hey co tak treba hodit foto? :) podle toho jak to popisujes, to celkem slusne asi vypada co? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj borci. Prečítal som celú diskusiu a tiež sa rád vyjadrím. Kúpil som od "nich" mračítka a masky zadných svetiel, MR 01. Mračítka sú OK ale maska na pravé svetlo, horor a fušerina. Pasoval som to asi pol hodinu, tak si viete predstaviť jak som sa vynadával pre to ich čierne lepidlo. Chcel som kupovať aj ďalšie veci od "nich", no teraz neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Já jsem zase přemýšlel o mračítkách , ale jak jsem pročítal "návod" k montáži přijde mi , že se to lepí jak na světlo , tak na blinkr, což je u xenonů docela problém, protože jakákoliv výměna žárovky obnáší vyndání světla a na 2 šrouby se díky přilepenému blikači nedostanu.... Nebo se mýlím ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím že se lepí jen taková malá plocha a na tu se přišroubuje mračítko .Tak nějak to bylo .Kdykoliv se dá sundat

No v návodu mají, že na blinkr se to lepí a pak je jeden kus na světle ale není z toho čitelné jestli je to tak jak říkáš, že by byl kus na světle a na něj se to šroubovalo, nebo je to nalepeno na celým vršku lampy. Pokud by to bylo jen přišroubované, tak by se to dalo vyndat jen přilepené na tom blinkru. . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Hele chlapy a nemate nekdo zkusenosti s demontazi ekterierovych dilu od Milotecu. Konkretne chrom kryty zrcatek a klik? Sedi to na aute docela dobre, ale je to lacinej humus

Jestli to máš tím jejich lepidlem jako, že asi jo tak bych to viděl na nový kliky a zrcátka. :D

Kliky byly opatreny oboustrankou, tam bych to videl f poho, jen nebudou k pouziti na dalsi kliky... :D Zrcatka, to je asi horsi, ale myslim, ze treba acetonem by to dolu mohlo pomaloucku polehoucku jit... Prinejhorsim, kdyby to neslo, prikrejes to nejakym chromovym prevlekem ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, mam (teda mej jsem napůl) chropaket od Milotecu. Kryty pod kliky, zrcátka a žebrování na masce. Kryty zrcátek jsem sundal, protože chrom se začal totálně loupat a vytvářely se na něm bubliny. Kryty pod klikama jsou při bližším pohledu odrbaný, až do černa. A žebrování nedrží a postupně odpadává :-(

Každopádně se mi to chromový na černý OI líbí a teď, když jsem odrbal zrcátka, přemýšlím co dál. Musel bych je znova nastříkat (jsou odřený až do krajů), cena do 1.000,- . Nový chromy od Milotecu 1.500,-. To už jsem na ceně někde kolem 2.500,- a po nějaky době budu zase tam, kde jsem byl :-(

Nevíte, jestli není jiná možnost, jak to vyřešit? Př. chrom barva přímo na masku a zrcátka (jestli vubec existuje) nebo rovnou to někde nechat pokovit (ale aby se to zase nezačalo loupat) PORAĎTE PLESE!!! :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máte niektopôťo skúsenosti s týmto? Jedná sa mi o kryt znaku a to krídelko. Robil to niekto? Bolo to v poho alebo opäť fušerina?

Kryt na znak naprosto jednoduchy, opatreny samolepici paskou a kridelko jsem delal, pohoda, jen proste po nalepeni fixnout paskou a nevsimat si toho... Par hodin a je to zatvrdle... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam (teda mej jsem napůl) chropaket od Milotecu. Kryty pod kliky, zrcátka a žebrování na masce. Kryty zrcátek jsem sundal, protože chrom se začal totálně loupat a vytvářely se na něm bubliny. Kryty pod klikama jsou při bližším pohledu odrbaný, až do černa. A žebrování nedrží a postupně odpadává :-(

Každopádně se mi to chromový na černý OI líbí a teď, když jsem odrbal zrcátka, přemýšlím co dál. Musel bych je znova nastříkat (jsou odřený až do krajů), cena do 1.000,- . Nový chromy od Milotecu 1.500,-. To už jsem na ceně někde kolem 2.500,- a po nějaky době budu zase tam, kde jsem byl :-(

Nevíte, jestli není jiná možnost, jak to vyřešit? Př. chrom barva přímo na masku a zrcátka (jestli vubec existuje) nebo rovnou to někde nechat pokovit (ale aby se to zase nezačalo loupat) PORAĎTE PLESE!!! :help:

Tak tomu fakt nerozumím:

-zrcátka ani náznak poškození a to má levé za sebou kontakt s protijedoucím autem,spodek praskl,zrátko rozbité,chrom drobná rýhy

-žebrování na masce již několik let,po přestavbě na facelift jsem ji nechal kolegovi do dneška mu neupadl ani jeden

foto chromu zrcátka

post-655-1177278769_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam (teda mej jsem napůl) chropaket od Milotecu. Kryty pod kliky, zrcátka a žebrování na masce. Kryty zrcátek jsem sundal, protože chrom se začal totálně loupat a vytvářely se na něm bubliny. Kryty pod klikama jsou při bližším pohledu odrbaný, až do černa. A žebrování nedrží a postupně odpadává :-(

Každopádně se mi to chromový na černý OI líbí a teď, když jsem odrbal zrcátka, přemýšlím co dál. Musel bych je znova nastříkat (jsou odřený až do krajů), cena do 1.000,- . Nový chromy od Milotecu 1.500,-. To už jsem na ceně někde kolem 2.500,- a po nějaky době budu zase tam, kde jsem byl :-(

Nevíte, jestli není jiná možnost, jak to vyřešit? Př. chrom barva přímo na masku a zrcátka (jestli vubec existuje) nebo rovnou to někde nechat pokovit (ale aby se to zase nezačalo loupat) PORAĎTE PLESE!!! :help:

Tak tomu fakt nerozumím:

-zrcátka ani náznak poškození a to má levé za sebou kontakt s protijedoucím autem,spodek praskl,zrátko rozbité,chrom drobná rýhy

-žebrování na masce již několik let,po přestavbě na facelift jsem ji nechal kolegovi do dneška mu neupadl ani jeden

foto chromu zrcátka

Bylo to na autě už po prvním majiteli a je to fakt tak jak píšu. Ty fleky (vypadá to jako koroze na Favoritu ;) ) na zrcátkách jsou od zřejmě z přímýho slunce (když jsem to sundaval horkovzduškou, chrom se sloupával úplně stejně). Jinak s tím žebrováním máš asi štěstí, na silnici totiž potkávám tejdně několik aut, kterým taky chybí.

Jinak pořád nevím, jak to teď řešit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to na autě už po prvním majiteli a je to fakt tak jak píšu. Ty fleky (vypadá to jako koroze na Favoritu ;) ) na zrcátkách jsou od zřejmě z přímýho slunce (když jsem to sundaval horkovzduškou, chrom se sloupával úplně stejně). Jinak s tím žebrováním máš asi štěstí, na silnici totiž potkávám tejdně několik aut, kterým taky chybí.

Jinak pořád nevím, jak to teď řešit :)

Jo, abych nezapomněl, dal mi k tomu náhradní kryt na zrcátko chrom. Jenomže pravý velký a já mám pravý malý. K tomu mi dal ještě 3 náhradní kryty pod kliky velké chrom. Takže pokud by měl někdo zájem o pravý velký chrom kryt zrcátka, dejte vědět. Popřípadě komu nějakým způsobem zbyl jeden velký kryt pod kliku, ať se taky ozve ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...