Přejít na obsah

Milotec díly


Lucky126

Doporučené příspěvky

já si chci koupit ten jejich SPORT PAKET, nebo jen přední a zadní nárazníky ale teda nevím nemá to někdo nebo budou s tím taky problémy???

čau mám ten SPORT PAKET a neměl jsem s tým žádny problémy jak s dovozem českou poštou ( všechno přišlo ve velkých krabicích a obložené ) tak i s napsaováním na auto nebyl žádný problém je to fakt asi nejlepší německá firma co dobře bezproblémově upravuje škodovky se podívej jak vypadá moje OCTA po použití celého Sport paketu i s překrytem kapoty. odkaz:http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=74689

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

tak bohužel ani mě na O1 facelift nesedí maska od Milotecu ,mezi maskou a světly je mezera jako prase a vůbec to nevypadá hezky.....světla nejdou moc poladit (myslím do stran) nemáte někdo fígl,co by se s tím dalo udělat? díky

Jakou masku myslíš???

Můžeš hodit odkaz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi. Tak jsem si koupil zadní lampy od Milotecu na OI to jsou ty bodovky. Líbí se mi to, po rozbalení jsem žasnul, jak je to hezké. Hodil sem to do barvy auta. No a pak jsem to začal pasovat na auto :D levá lampa jaksi nepasovala. Tedy přesněji jeden otvor pro šroub byl mimo. Tak jsem vzal vrtačku a udělal otvor větší a ted to drží. Ale při zapojování elektriky jsem byl taky zaražen, bylo chybné zapojení drátů. Místo potkávaček tam bylo zapojené brzdové světlo, takže bylo potřeba rozdělat na světle dráty a přehodit je. Milotec by si měl ve své firmě také vytvořit oddělení s názvem "kontrola výrobků kvality" ;) pokud někdo má a prodává přední světla bodová na OI tak jsem vážný zájemce ;)

Já jsem měl na fabče také bodová světla a vše bez problému.Padla jako prdel na hrnec,i elektrika byla v pořádku :palec2:

post-89-1270360096,9881_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja si koupil lemy od Milotecu a leva strana sedela dokonale ale na prave strane nesedeli ty casti na naraznik jeden sem rezal a druhy je zase ouzky:(. Ale taky bych si chtel koupit

4-ROAD mřížka předního nárazníku od Milotecu ale jeste na pred facelit naraznik. Tak se toho trochu bojim mel bych stim hodne prace ale myslim ze vysledek by stal za to :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ja si koupil lemy od Milotecu a leva strana sedela dokonale ale na prave strane nesedeli ty casti na naraznik jeden sem rezal a druhy je zase ouzky:(. Ale taky bych si chtel koupit

4-ROAD mřížka předního nárazníku od Milotecu ale jeste na pred facelit naraznik. Tak se toho trochu bojim mel bych stim hodne prace ale myslim ze vysledek by stal za to :palec2:

Tak to jsme dvá, taky bych jí chtěl dát na mojí koktu. Ta mřížka 4-ROAD je moc pěkná, bohužel to dodělání asi nebude taková sranda. Možná by mohlo vypadat blbě s tim černym plastem dole na nárazníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...

Zdarec hoši...

Mám problém. Koupil jsem káru, kde její součastí je 8 dílná sada černých plastových rastrovaných lemů na blatníky a nárazníky od MILOTECu. Manželce se podařilo pravý dolní lem na předním nárazníku uloupnout při couvání. Celá sada je nekřesťanský drahá (2100 Kč). Nevíte, kde bych sehnal jenom jeden kus? Nemá to doma někdo? Odkoupím... budu nadosmrti vděčný... Pod tím lemem zůstala vrstva černé tvrdé gumy - asi lepidlo. Drží jak helvetská víra. Nevíte jestli by to šlo nečím vůči nárazníku šetrně sundat? Děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Máte někdo tohle??Sedí to dobře,vypadá to dobře?

http://www.obautodily.cz/skoda_octavia_combi_kryty_dvernich_sloupku_karbon-OCTBP005

Zdravím, dnes jsem instaloval (jen jsem si ten carbon vzhled nechal nastříkat do lesklé černé) - vypadá to skvěle. Funkčnost mezi předními a zadními dveřmi výborná, ovšem na zadních dveřích strašná - ta těsnící guma rámu zadních dveří zajíždí při otevírání dveří pod nejzadnější díl krytu a dveře nejdou skoro otevřít...tak nevím, kde udělali soudruzi z Milotecu chybu...

Ještě jsem zapomněl - mám to na OCII kombi

Editováno: , autor: MikOC2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Koupil jsem si todle:

http://www.obautodily.cz/skoda_octavia_combi_kryty_dvernich_sloupku_karbon-OCTBP005

a jsem pekně nasranej,protože to vůbec nesedí.

Ať si to Milotec strčí do prdele.Když by to stálo 500kč tak držím hubu,ale za 1500kč takovej zmetek.

Ani to tam nebudu přidělávat,protože by to vypadalo jako bych to doma dělal z moduritu. :076

Editováno: , autor: Tom84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma
  • o 5 let později...

Hezky den, prosim o radu, jak odmontovat ten plastovy kryt madla octavie I na 5. dveřích nad RZ. Je to nejak nacvakle nebo se to lepi a kdyz to chci odmontovat, tak to musim utrhnout?

 

Diky moc,

Michal

Editováno: , autor: octamia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...