Přejít na obsah

Sluneční clony zadních bočních oken


Octavoušek

Doporučené příspěvky

Fólii jednoduše nesundáš, stínítka od Škodovky ano.

Výhled z auta to omezuje. Jsem dlouhý a řídím "vleže", když si potřebuji zkontrolovat mrtvý pod za sebou vlevo, tak z části koukám přes zadní okno se stínítkem. A za šera je fakt vidět hůř.

Při otevřených zadních oknech se stínítkem tolik nefouká, nevletí do auta hmyz a děti nic nevyhodí z auta.

Osobně bych si stínítka pořídil znovu, na rozdíl třeba od multifunkčního volantu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se vrtá? A sakra........ Vrtat do dveři nechci........

To to radši mrsknu na ty vakuové přísavky.

Vyřešeno. V neděli jsem na Agipce koupil 2x za 40 kč sluneční clony s přísavkou uprostřed. Dal jsem je přes sebe, protože je zadní okno docela velké a pohoda.

Drží to a stíní. Za 80,- jsem vcelku spokojen. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom žádná, 2500 je fakt pálka, no snad aspoň nemáš s obrázkem nějakého Shreka :smich:

Mu he he he....... Ne, neboj. Jen černý. Ale takový ty:

http://www.babylife.cz/zbozi/1576-reer-sti...s-prisavkou-2ks

http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/pro-...uta-medvidek-pu

NEBO:

http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?s...il&id=87363

JE FAKT fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

môj mail spred roka ;)

Dobrý den pane *******,

Nejprve bych se ráda omluvila za pozdní odpověď na Váš dotaz.

Momentálně nabízíme Sluneční clony na vůz Škoda Octavia II Limousine v tomto provedení:

1. Zadní boční dveře (2 ks = 1 pár) - za cenu 2.890,- Kč s DPH

2. Zadní boční dveře + kufr (2 ks = 1 pár na zadní boční dveře a dvoudílné provedení na kufr) – za cenu 2.670,- Kč s DPH (pouze do vyprodání zásob).

Kvalita u obou variant je stejná, jak jsem již dříve psala odebíráme toto zboží od firmy ClimAir.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Taky mám v autě ty clony, sice nemám OII, ale Seat toledo. Vypadá to takhle jsem s tím spokojen. Jinak kupoval jsem to v Anglii a na mé auto to vyšlo o 2200 levněji než u nás. Kvalita je super vše sedí jak má, uchycení je vidět na fotkách ve stahovacích oknech je to plechovými zobaky které se zatrčí pod gumu v okně nic se nevrtá. Ostatní drží tím jak je to přesně uděláno, nic nevypadává. Zadní okno je u mého auta děláno ze tří kusů u ostatních většinou ze dvou. Jinak přidávám foto. tady je obchod CLONY

aVNR8ti.jpgPq15ooy9.jpgPq15qJIA.jpggx1otgo0.jpgPq15r_x9.jpgPq15IbIA.jpgaVO0tuA.jpgPq15B6e0.jpgPq15BF90.jpgPq15Cfz9.jpgPq15xKcS.jpgPq15Fg80.jpgPq15G0wJ.jpgPq15GwXA.jpg

Editováno: , autor: brot1cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypada velmi dobre, na Oktavy to maj taky, komplet sada kolem 70 liber coz je zlomek toho, co chce Milotec, bohuzel objednat je to mozne pouze do Anglie nebo do Irska :-(

Nevim jestli neco delam spatne, ale na logo Skoda mi na tech strankach vubec nejde kliknout :( Nebo jsi to hledal pres VW?

Edit: Tak klasika - spatne udelane stranky, ve FF nefunguje... Pro jistotu odkaz primo na OCT. Jinak na OII Combi (5 door) jsou za 65 liber + 15% DPH, bohuzel jen 4ks, predpokladam pouze zadni dvere :( Na limuzinu maji 6ks, coz teda uplne nechapu, ze by i zadni okno?

Editováno: , autor: P.T.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...