Přejít na obsah

Sluneční clony zadních bočních oken


Octavoušek

Doporučené příspěvky

Asi myslíš roletky co se navíjejí do sebe, když je chceš stáhnout? Tak to nevím, ale mrkni na www.skoda-auto.cz do sekce originální příslušenství a tam mají sluneční clony zadních bočních oken, bočních oken do kufru a okna pátých dveří. Drží to na několika úchytech. Sám je mám a můžu vřele doporučit, je to kvalitní výrobek, i když možná trošku dražší. A myslím, že něco podobného nabízí i Milotec, ale nevím v jaký kvalitě. Když budeš chtít, můžu nafotit a vložit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to našel,v značkové prodejně je maj za 2,5tis,na Milotecu za 1990 + poštovné,určitě si je koupím,mám malé dítě a pořád na něj svítí sluníčko.Akorát mám starch,aby to nestrhával.

Jinak mají různě na dětských obchodech roletky asi za 3 kila ale to nebude asi nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

62454: Určitě nafotím, ale dám to sem nejdříve v neděli, dřív to nestihnu(pracovní vytížení).

Octavoušek: Řešil jsem to taky kvůli prckovi a splnilo to účel. Neboj se, že ti to strhne, mám problém to vyndat sám, když chci umýt okna, takže toho bych se nebál. To bych měl spíš strach, že strhne ty roletky za 300 kila, nebo takový ty s tou přísavkou co maj na benzínkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O.K dík, to nesúri. Ešte ma zaújma dá sa otvoriť zadné okno pri tom keď to máš založené?

Určitě dá, je to zvnitřku dveří v rámečku, je to tam takovými hajzlíky zajištěné nadoraz ke gumě kolem okna.. Tuhle jsem na to koukal u nás v servisu, měli to na jedné předváděčce a vypadalo to hooodně dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja to mam, vypada to dobre, ale i presto si malej stezuje ( tato slunicko nechci ) :) ,ze mu sviti do oci, trochu to pomaha, ale spis to z venku dobre vypada. Mozna to doplnim jeste foliema na sklo co se probirali v jinem tema.

Myslím že s foliema vzadu neprohloupíš :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím mám to v autě....vzhledově super...zvenka to vypadá jako kdyby na skle byla foli a zevnitř je to taková síťka v kovovém rámu, který je uchycen na čtyřech místech - ten kovový rám je pogumovaný a okno stáhnout jde a může to sloužit i jako ochrana před vypadnutím dětí. Mám to už rok a fakt jsem spokojenej. Jednou mi to zachránilo i pokutu. Mamka mé přítelkyně se nepoutá, ale policajt do zádu naštěstí neviděl při kontrole... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ja som to videl na Honde a vyzeralo to fakt dobre, preto chem vidieť ako to bude tu. A to či sa dajú otvoriť okná ma zaújma hlavne preto či to nevyfúkne vietor za jazdy.

"Vyfouknutí" za jízdy nebo vypadnutí té síťky bych se nebál. Prohlížel jsem to v servisu a přijde mi to hodně profesionálně zpracované a provedené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím mám to v autě....vzhledově super...zvenka to vypadá jako kdyby na skle byla foli a zevnitř je to taková síťka v kovovém rámu, který je uchycen na čtyřech místech - ten kovový rám je pogumovaný a okno stáhnout jde a může to sloužit i jako ochrana před vypadnutím dětí. Mám to už rok a fakt jsem spokojenej. Jednou mi to zachránilo i pokutu. Mamka mé přítelkyně se nepoutá, ale policajt do zádu naštěstí neviděl při kontrole... :D
"Vyfouknutí" za jízdy nebo vypadnutí té síťky bych se nebál. Prohlížel jsem to v servisu a přijde mi to hodně profesionálně zpracované a provedené

Matka přítelkyně? Bych jak v Kameňáku jí ještě naprášil :smích: Néé, nic ve zlém :palec2:

No jestli je to tak super, tak si to asi taky pořídím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice pravda, ale u auta s klimou je to tak trochu mimo mísu otvírat okno. No to je věc názoru. Já okno stahuju jenom u řidiče při příjezdu na parkoviště. No ale pokud dáš fólie je to taky řešení jen trochu nevratné, ale to je na každém....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice pravda, ale u auta s klimou je to tak trochu mimo mísu otvírat okno. No to je věc názoru. Já okno stahuju jenom u řidiče při příjezdu na parkoviště. No ale pokud dáš fólie je to taky řešení jen trochu nevratné, ale to je na každém....

to víš, že jo! Na zadních oknech bych dal cedulku, jak ve vlaku : "e pericolozo sporgerzi" a je vyřešeno. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je sice pravda, ale u auta s klimou je to tak trochu mimo mísu otvírat okno. No to je věc názoru. Já okno stahuju jenom u řidiče při příjezdu na parkoviště. No ale pokud dáš fólie je to taky řešení jen trochu nevratné, ale to je na každém....

nevratný je pokovení, folie strhneš.

jinak jako JirkaK a podobně jako JirikDC, protoze stačí hodina na přímým slunci, tak to bych se načekal, než by to klima vychladila, otevřít bud rovnou dveře nebo všechny okna a nechat horkej vzduch utect a az pak zavřít a klima na full

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdarek,

z foto vidim, ze tie roletky su aj na piatych zadnych dverach.. chcel by som sa spytat, ze ako sa chova automaticke ztmavovanie spatnych zrkadiel pri jazde v noci, nebrani ta roletka tej funkcii automaticekho smavovania spatnych zrkadiel pri osvetleni zozadu?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdarek,

z foto vidim, ze tie roletky su aj na piatych zadnych dverach.. chcel by som sa spytat, ze ako sa chova automaticke ztmavovanie spatnych zrkadiel pri jazde v noci, nebrani ta roletka tej funkcii automaticekho smavovania spatnych zrkadiel pri osvetleni zozadu?

Diky

Proč by měla..to zrcátko se prostě přizpůsobí dopadajícímu světlu, ne?

Mně by spíš zajímalo, kde se dá pořídit..nevypadá vůbec špatně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...