Přejít na obsah

Sluneční clony zadních bočních oken


Octavoušek

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Fakt tie roletky vyzerajú super!

Ohľadne zadnej roletky a zatmavovania zrkadla mám skúsenosti, lebo mám roletku (tú zrolovateľnú na zadnom plate). A myslím, že zatmavovanie funguje aj tak (mám zatmavovacie aj vonkajšie), zrejme o trochu menej, ale v princípe to stačí. Takže jazdím s tou roletkou celoročne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak jsem zas po čase zapátral u Milotecu, tohle jsem tam objevil na hatchback.. http://www.milotec.net/slunecni-clony-sada...i-limousine.htm Jen se mi moc nelíbí, že to je ze dvou kusů..asi by to nevypadalo nijak světoborně na autě, nevím. Ale nějak to chci vyřešit..mají to jako sadu i s bočními..liší se nějak od těch origo škodováckých?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
Obrázek známe :p Ale co ta praxe :) Jinak mám zadní origo a je to bomba..i zevnitř, i zvenku. Spíš by mně zajímalo, jak v reálu působí ta !příčka" vzadu..podle mně to asi bude rušit ve výhledu..a i ve vzhledu :(

>>> PRESNE toto som mal na mysli....tak to rychlo niekto na svojom aute odfotte a poslite. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím bohužel ani v Milotecu nemají přesnou fotku zadních clon na sedana , na které je namontovaná dvojdílná clona zadního okna . Přikládám odpověď kterou jsem dnes obdržel :

Dobrý den,

je mi to líto, ale fotografii dotazované clony namontované přímo na vozidle k dispozici bohužel nemáme. V příloze Vám posílám fotografie skutečných dílů, mezera mezi dvoudílnou clonou 5. dveří ze sady kat.č. 0078151-OCT2 se odvíjí od šířky prostředního plastového spojovacího členu clon, která je cca 3 mm a je myslím zanedbatelná. Pro lepší představu Vám doporučuji prostudovat v detailu výrobku přiložený montážní návod ve formátu PDF, viz. odkaz zde:

http://www.milotec.net/slunecni-clony-sada...i-limousine.htm

Fotky které jsem obdržel jsou stejné jako na jejich webovkách .

Doufám že Vám to alespoň pomůže .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...