Přejít na obsah

Sluneční clony zadních bočních oken


Octavoušek

Doporučené příspěvky

Tak jsem vse nakonec sehnal za cca 5800,-CZK ... Ale vysledek je super ... vse sedi, zadna skriva, mezera, zadne vrzani ... (mam i hacky) (dodano do druheho dne)... montaz zcela bezproblemova a rychla ... Jenom si pochvaluju ...

Tom

tak uz mam haciky aj ja, ale len 10 kusov na okna zadnych dveri. zadne bocne kufrove okna drzia aj bez hacikov, potreboval by som ale aspom jeden na okno piatych dveri.

co myslite, da sa to niekde zohnat ako spare part? povodne som myslel, ze dam na zadne dvere iba po styri a zvysne dve pouzijem na kufor, avsak tie haciky su tam ine :(

mk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mk01: ty máš combi, že..na tom se mi líbí, že to na 5.dveře vyránbí..na lift to dělá jen Milotec a je to ze dvou kusů..to mně celkem odrazuje. Asi bych dozadu pořídil tu rolovací.

To octavian1: Fólie na zadních sklech jsou určitě fajn, dokud neotevřeš okno :)

Mas klimosku ne? A ja oteviram teda vic okynko u ridice to je fakt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mk01: ty máš combi, že..na tom se mi líbí, že to na 5.dveře vyránbí..na lift to dělá jen Milotec a je to ze dvou kusů..to mně celkem odrazuje. Asi bych dozadu pořídil tu rolovací.

ano, ja mam kombi. dal som tam ten zadny diel opacne a vdaka tomu, ako je natvarovany, tak tam drzi aj bez hacika.

mk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podle škodovky to vynde na nějakých 6700.. + přirážka místních prodejců.. = 7tis

Není lepší nechat natonovat všecky okna za necelých 5tis :) Pravda funguje to i jako mřížka proti hmyzu :) Ale za ty prachy..

Jinak já jezdím s otevřenýma okýnkama a vytvářím průvan, teda za předpokladu, že to jde, v dešti klima :)

Editováno: , autor: dadacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale přibližně stejné jsou, soustu věc škoda auto nzeruje ve svých katalozích i s cenama, takže prodejce s tím moc neudělá.

Může to třeba dát levněji. :)

Jednou jsem zjišťoval nějaký náhradní díl u třech prodejců Škoda u nás v okolí a cena byla úplně stejná.

U příslušenství to možná bude jinak, ale to co má škoda na stránkách se dá za ty ceny normálně koupit.

Vic by to být určitě nemělo. Alespoň v ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takze ja som sa informoval v Milotecu mailom, ale nejakú zásadnú odpoveď som nedostal napisali mi toto:

,,Dobrý den,

děkujeme Vám za zájem o naší nabídku.

Sluneční clony tvoří při slunečním svitu z části stín a tím chrání posádku před sluncem. Upevnění zadní části (+spojení obou dílů) je realizováno pomocí speciálních drobných držáčků, vše je názorně patrno z montážního návodu ve formátu PDF v přiložených souborech v detailu zboží

Je mi to líto, ale shodnost dílů nabízených u Škoda-Auto a námi nabízených bohužel nedovedu posoudit."

a potom som na ich stránke našiel ďalší odkaz na climair.de a tam majú zadnú clonu na liftback nedelenú, je úplne vcelku, takže teraz neviem.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
Tak naozaj nikto nemá skúsenosť s piatymi dverami(limuzina)?

Tuto je návod na montáž

vyzerá to pekne, ale ako to tam bude držať, výhľad z auta je aký?( približne taký ako na clonách s prísavkou alebo aký?) :help:

Dobra rada nad zlato,

napis Diamant-ovi, on si ich tiez daval do svojho "zlteho krasavca", urcite ti zreferuje svoje skusenosti. Je pravda, ze on mal od vyroby rolovacku na zadnom okne, ale podla jeho vyjadrenia je nadmieru spokojny (zadnymi dverami bol motivovany mojim kombikom, nakolko ja som nechcel folie kvoli skusenostiam z prveho auta, preto som riesil roletky..). Je pravda, ze audi resp. VW ma roletky fakt ROLETKY, ale na audi resp. VW sme este "nedorastli"...

Co sa tyka funkcnosti, ak mas zatmavovaci spatak, funguje korektne, clony nedrnkocu, su lahko znimatelne. Jedina nevyhoda je, ze ked chce syn kyvat babke/dedkovi cez zadne okna, nemoze, musi sa natiahnut cez predne okno :(

Editováno: , autor: wagoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zdravím, chtěl bych se zeptat, máte někdo zkušenosti s originál slunečními clonami na zadní boční okna u OII?

Originál u Škody stojí 2 385kč (http://new.skoda-auto.com/cze/service/accessories/pages/accessories.aspx?id=KCD609004&searchCat=0000000110&ref=%3fc%3d0000000110%26p%3d)

což mi přijde docela dost, u Milotecu nabízí něco velmi podobného (http://www.milotec.net/slunecni-clony-zadni-dvere-skoda-octavia-ii-limousine.htm)

ale bohužel také za skoro stejnou cenu.

Máte zkušenosti s podobným příslušenstvím, nebo nevíte náhodou o něčem za lepší cenu? (takové ty stínítka za 40kč na přísavku se mi nelíbí...)

Dík za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chtěl bych se zeptat, máte někdo zkušenosti s originál slunečními clonami na zadní boční okna u OII?

Originál u Škody stojí 2 385kč (http://new.skoda-auto.com/cze/service/accessories/pages/accessories.aspx?id=KCD609004&searchCat=0000000110&ref=%3fc%3d0000000110%26p%3d)

což mi přijde docela dost, u Milotecu nabízí něco velmi podobného (http://www.milotec.net/slunecni-clony-zadni-dvere-skoda-octavia-ii-limousine.htm)

ale bohužel také za skoro stejnou cenu.

Máte zkušenosti s podobným příslušenstvím, nebo nevíte náhodou o něčem za lepší cenu? (takové ty stínítka za 40kč na přísavku se mi nelíbí...)

Dík za odpovědi.

Mam na combi zadni dvere, boky kufru a zadni sklo timto osazene a je to super.

Rychla montaz a demontaz, dovnitr skoro neni videt a vyhledu ven to vubec nebrani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Já se také přidám ke spokojeným s originálními slunečními clonami. Jsou super, rychlá montáž i demontáž, nebrání výhledu ven. Mám i sluneční clonu zadního okna (roletku). Také super, akorát montáž trochu složitější.

Myslím ale, že už se tu orig. sluneční clony řešily. Zkus hledat.

Editováno: , autor: hrutek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...