Přejít na obsah

Sluneční clony zadních bočních oken


Octavoušek

Doporučené příspěvky

Tím, že se to dá sundat, má to určitou výhodu oproti foliím, ale zase to je jistě náchylnější na poškození a při zašpinění se to asi nedá nějak efektivně čistit, ne ? Ale spíš mě zajímá rozdíl vzhledu folii oproti roletkám. Jak to vypadá v reálu ? Co byste preferovali ?

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím, že se to dá sundat, má to určitou výhodu oproti foliím, ale zase to je jistě náchylnější na poškození a při zašpinění se to asi nedá nějak efektivně čistit, ne ? Ale spíš mě zajímá rozdíl vzhledu folii oproti roletkám. Jak to vypadá v reálu ? Co byste preferovali ?

V reálu vypadají hodně dobře, skoro bych řekl luxusně, ale já bych spíš volil tónování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma tady nekdo i nejakou kritiku na tyhle stinitka? Zatim ciste jenom polemika ohledne zaspineni. To, ze se daji vyndat, jen se toho nebat beru jako cenu za to, ze tam pevne drzi, nedrnci a jen tak je neco neodfoukne.

Cekame prcka a rad bych mu dopral co nejvice pohodlicka. Samozrejme kvituji i vizualni stranku tohoto doplnku.

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak také je užívám, i když zatím bez prcka :) Zvenku jsou okna k nerozeznání od foliovaných, světlo se také od skel víc odráží, takže dovnitř vidět není, naopak ve výhledu ven nebrání..vyndat jdou celkem lehce, i když já osobně nemám důvod a nechávám je i přes zimu..Jinak drží na takové plechové háčky, které se jedním koncem chytnou za rámeček okna pod těsnící gumu.. Jinak fotky, jak to vypadá, jsou tuším někde začátkem tohoto vlákna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak také je užívám, i když zatím bez prcka :) Zvenku jsou okna k nerozeznání od foliovaných, světlo se také od skel víc odráží, takže dovnitř vidět není, naopak ve výhledu ven nebrání..vyndat jdou celkem lehce, i když já osobně nemám důvod a nechávám je i přes zimu..Jinak drží na takové plechové háčky, které se jedním koncem chytnou za rámeček okna pod těsnící gumu.. Jinak fotky, jak to vypadá, jsou tuším někde začátkem tohoto vlákna

Jirko, ty je máš od Milouše ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, to je cca 6 500,- Kč. Ty od Milouše jsou zhruba o litr levnější. Nevíš v čem je rozdíl ? Tam mám navíc nějakou slevu asi 20%.

6500 myslíš na kombika? Rozdíl nevím, přijdou mi na první pohled stejný, i to uchycení vypadá hodně podobně, kdoví, třeba to bude i stejný výrobce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Ma tady nekdo i nejakou kritiku na tyhle stinitka? Zatim ciste jenom polemika ohledne zaspineni. To, ze se daji vyndat, jen se toho nebat beru jako cenu za to, ze tam pevne drzi, nedrnci a jen tak je neco neodfoukne.

Cekame prcka a rad bych mu dopral co nejvice pohodlicka. Samozrejme kvituji i vizualni stranku tohoto doplnku.

Tom

Tome vážně jsou dobrý , já mám od Milotecu a nemůžu si je vynachválit. Až se někde sejdeme tak ti je rád ukážu. Ještě jsem je od srpna nevymonoval , takže alespoň uvidíš jak jsou pořád čistý. Taky jsem je kupoval hlavně kvůli malé dceři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zistil niekto uz ako to je s tou clonou na 5te dvere na liftback? Pripadne foto ako vyzeraju clony pri zavretom okne. Dik. :palec2:

Fotky máš tady na 1.stránce..nebo co bys potřeboval nafotit? K těm 5.dveřím..ta roletka je dvoudílná a mezi těmi díly je jakási spojka a tím i mezírka..to mně zatím od koupě odrazuje, že by to nevypadalo moc vábně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky máš tady na 1.stránce..nebo co bys potřeboval nafotit? K těm 5.dveřím..ta roletka je dvoudílná a mezi těmi díly je jakási spojka a tím i mezírka..to mně zatím od koupě odrazuje, že by to nevypadalo moc vábně..

Vsade su fotky so stiahnutym oknom dolu, chcel by som vidiet ako to je so zatvorenym oknom. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No není to fotka nic moc, navíc po zimě auto jako prase, ale snad to pro začátek bude poznat..myslím rozdíl přední a zadní okna. Když tak můžu pořídit ještě něco..

Dovnitř není vidět ani když stojíš vedle auta a ven naopak vidíš krásně. Já jsem s nimi absolutně spokojený

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No není to fotka nic moc, navíc po zimě auto jako prase, ale snad to pro začátek bude poznat..myslím rozdíl přední a zadní okna. Když tak můžu pořídit ještě něco..

Dovnitř není vidět ani když stojíš vedle auta a ven naopak vidíš krásně. Já jsem s nimi absolutně spokojený

Vyzera to pekne, dakujem. Pokial by si nieco fotil tak to hod sem. Myslim, ze u nas som videl octavku s takymi oknami chodit, cudoval som sa co to je, a su to tieto "roletky". Este sa chcem spytat kde si zohnal polepy stlpikov? :palec2:

Editováno: , autor: wrccko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Nechci mit blby reci, ale cena celkem za ... zadni bocni okna + kufr zadni bocni okna + pate dvere (vse combi) = cca 7500,- CZK ... To je celkem dost ne?

ja som ich dnes na kombi kupil original skoda za 4328,- Skk, ale nadavam ako pohan, lebo neslo to namontovat, piate dvere odstavali. a ako pozeram obrazky, nedostal som k tomu tie haciky!

taky som nasraty. zobral som to v martine cestou do popradu, tak teraz sa srat naspat.

inak ak to bude spravne namontovane, bude to fajn. na starom aute som mal pokovenie, teraz auto nie je moje tak do toho nevratne nechcem vrazat prachy a celkom to ma podobny 'look'. ked je za autom priamo svetlo, je dovnutra trochu vidiet, ale inak super. len keby ta cena standardne bola lepsia. :aggressive:

a mat haciky tak super. :palec2:

mk

Editováno: , autor: mk01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vse nakonec sehnal za cca 5800,-CZK ... Ale vysledek je super ... vse sedi, zadna skriva, mezera, zadne vrzani ... (mam i hacky) (dodano do druheho dne)... montaz zcela bezproblemova a rychla ... Jenom si pochvaluju ...

Tom

Tak už je mám na zadní boční okna taky.

Jsou fakt super. Jsem snimi spokojený

Jen ta cena... je krutě přemrštěná. FUUUJ

2 metry drátu v bužírce + síťka za pár korun + 5 háčků..

Cena by mohla být tak 10x nižší a ještě by na tom vydělali....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...