Přejít na obsah

Sluneční clony zadních bočních oken


Octavoušek

Doporučené příspěvky

V Octavii mám protisluneční clony od jiného výrobce (takže také neoriginální) a krom toho, že nejsou úplně přesné (jsou trošku menší než celé okno, takže zůstává nezakrytá malá část okna - řádově v mm, což je vidět na fotografiích k výrobku) soudím dle odkazu od Denise na ty superbácké, že to bude obdobné.

Clony co mám drží, a to i při otevřeném okně.

Mě se tehdy při koupi nechtělo dávat tolik peněz za celou originální sadu. Tehdy originální z E-shopu škodovky vycházely na cenu okolo 6 tisíc.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na dvojce origo škoda, na trojce alternativní výrobce a rozdíl v provedení je takový, jak píše stanmar - origo sedí naprosto přesně, alternativní tvar tak dokonale nekopírují, ale jsou to milimetry a na funkci to vliv nemá.

V každém případě oboje bez problémů zvládají otevření okna ve 140 km/h a nikam neletí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj,

chtěl jsem se optat, zda by někdo neměl navíc pár háčků k uchycení origo clony na O2 na okna zadních bočních dveří. Na eshopu Škoda mají sadu 10 ks za 553 Kč, ale tolik jich nepotřebuju ? díky

 

Edit: klipy mám a chci se optat, zda někdo nemá náhodou návod. Dávají se nejdřív klipy a pak se tam nacpe clona nebo nějak jinak? ?

Editováno: , autor: Folda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jednoduše koupíš boční síťky, na zadní okno většinou nejsou (nebo aspoň kdysi ne), tedy její roli může zastoupit originální roletka - taky jsem to tak kdysi měl.

Nepotřebuješ nic víc než součást balení. Tedy síťky, háčky, roletu a úchyty..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 3. 2020 na 8:36, cayc napsal:

Ahojte, kolko vyjdu clony na liftback OII FL?

Na zadne okna.

A da sa dorobit ta clona aj na zadne okno?

Co vsetko potrebujem kupit?

Vdaka.

 

Na sbazaru originální clony aktuálně (6. 3. 2020) prodává borec za 1100 Kč. Neoriginální na magnety jsou na bazošu za 500 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...