Přejít na obsah

Trippling


Georg

Doporučené příspěvky

Cumim jak blazen, normalne mi to ukradli. Tohle jsem kdysi vymyslel ja, par kousku prodal, pak sem na to nemel uz cas. Plosnak je trochu predelanej, soucastky rozmisteny stejne, software si zbastlili sami. Casti textu v manualu jsou moje, schema zapojeni je uplne stejny, ty kraavo , to jsou casy :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cumim jak blazen, normalne mi to ukradli. Tohle jsem kdysi vymyslel ja, par kousku prodal, pak sem na to nemel uz cas. Plosnak je trochu predelanej, soucastky rozmisteny stejne, software si zbastlili sami. Casti textu v manualu jsou moje, schema zapojeni je uplne stejny, ty kraavo , to jsou casy :aggressive:

Tak to je teda dobry... :o :o Jo,lidi jsou ruzni... fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cumim jak blazen, normalne mi to ukradli. Tohle jsem kdysi vymyslel ja, par kousku prodal, pak sem na to nemel uz cas. Plosnak je trochu predelanej, soucastky rozmisteny stejne, software si zbastlili sami. Casti textu v manualu jsou moje, schema zapojeni je uplne stejny, ty kraavo , to jsou casy :aggressive:

Tak to je teda dobry... :o :o Jo,lidi jsou ruzni... fuck

ne různý,ale zisku chtivý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je hustý :blbec: . Tady je důkaz originál Galaxy64 :rtfm: , http://www.skodaoctavia.cz/zajimavosti/Trippling.htm můžete porovnat. Ty voe pár odstavců je tam naprosto shodnejch.

Ty voe oni obtáhly naprosto schodně i ten můj lákací popis nahoře dokonce i se značkami auta (Audi A6 nebo VW Touareg) :kuk:

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cumim jak blazen, normalne mi to ukradli. Tohle jsem kdysi vymyslel ja, par kousku prodal, pak sem na to nemel uz cas. Plosnak je trochu predelanej, soucastky rozmisteny stejne, software si zbastlili sami. Casti textu v manualu jsou moje, schema zapojeni je uplne stejny, ty kraavo , to jsou casy :aggressive:

Tak mu napis frajerovi,jak bude reagovat a co z nej vyleze... :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Telefoniky jsem mluvil s majitelem toho webshopu, jednani slusny, ale stejne z nej vylezlo, ze on nic, ze to vymyslel sam. Pod tihou argumentu doznal, ze to dostal na opravu od nejakyho kamose, prej byl v hajzlu procak, tak napsal novej soft do procesoru aby to tomu kamosovi opravil. No a ted to jako prodava, ze ma i svuj plosnak a o co mi teda jde. K textum v manualu se moc vyjadrovat nechtel. Takze debata na hovno, i kdyz rikam jednani slusny. I bych ty story uveril, ale jak si Zabiak vsimnul, je tam zkopirovana i upoutavka z jeho webu, kde jsme to nabizeli. Takze je to proste klon a hotovo.

Pripadam si jak Bill Gates ;) , kdyz mu kradou Windows, jenze kva on je multimiardar a ja porad nic ;)

Protoze se mi nelibi tohle zneuziti moji myslenky, rozhodl jsem se dat kod do procesoru public domain, jeste nevim jak, ale asi poprosim Zabiaka, aby to dal ke stazeni na svuj web. Kod samozrejme neni stejny jako na tom klonu, bo je to muj original. Nez se tak stane muzete psat sem, nebo na PM.

Taky predem upozornuju, ze bastl nelze pripojit do Vw koncernovych aut, ktera maji original zapojene tazne zarizeni, z duvodu o jakem klonner zatim nema ani paru, no po par reklamacich, nebo po precteni tohodle prispevku na to jiste prijde :p

to Cosby: mas pravdu lol , ale ted si to klidne postav :palec2:

Editováno: , autor: Galaxy64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci, dejte se někdo do výroby, máte ten nejlepší odbyt, co můž ebejt, tohle forum plný škodováků, já jsme si to zrovna chtěl koupit nebejt toho, že jsem si tu teď přečetl, že je to ukradený.

zkuste to někdo udělat, třeba do nějaký krabicky aby to mělo nějakou formu a za 500,- to prodávat, tu cenu to má, ještě by byl dobrej mezi kus k tomu spínači varovných světel, aby se nemuselo zasahovat bůbec do instalace, nacvaknout a jet ;)

držim palce

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Galaxy64: Na můj web ti to s radostí dám :palec2: . Stačí poslat na jan.vosatka@gmail.com a po výkendu to tam mužu dát. Si mu měl říc, že když ti zaplatí za autorská práva nebo nějakej paušál z prodeje tak nebude problém.

Georg: jinak muže na toto forum přijít snadno stačí když sleduje statistiky návštěvnosti svého webu :palec2:

Jinak našel jsem na jeho webu další informace když jsem klikl na reklamu na jeho webu http://www.dhservis.cz/dalsi_1/trippling.htm a z toho je taky naprosto zřejmé, že se jedná o klon protože jsou tam věty které prostě dva stejně nenapíší a bez pochyb. Dokonce i některé varování co si Galaxy64 vymyslel tak tam je zkopírováno.

Asi mu taky napíšu, že kopírování a šíření obsahu stránek www.skodaoctavia.cz v jakékoli podobě, bez písemného souhlasu provozovatele webu je nezákonné.

Navíc to použil ke komerčním učelům a hlavně zneužil moje stránky ke krádeži nápadu. Protože z tohohle odkazu http://www.dhservis.cz/dalsi_1/trippling.htm je to nezpochybnitelné.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Galaxy....normalne si to patentuj a pak mu dej pres drzku autorskym zakonem:)

Je ale fakt, ze nemam ani paru o tom, kolik takovy patent stoji a uz vubec netusim, zda-li by se vyplatil.

Je to svinarna.

Co takhle to zacit nabizet komercne pod hlavickou Octavia Clubu se sloganem " nekupujte kopie, muzete mit original" za cenu prijatelnou ?.

Napad s uvolnenim kodu je fajn, nicmene ne kazdej ma doma programator PICu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klido to muzeme OCtaviaClubem zastiti, staci zjistit kolik by to stalo ten patent :) aby na ns nekdo pak nevlitnul drif :)

je to sice svinarna ale pokud to nema galaxy registrovany byla to otazka casu a v teto zemi se tomu nelze divit :)

tak tak.. co neni psano, neni dano... :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urad prumysloveho vlastnictvi alias patentovy urad

www.upv.cz

Vytazek cen co jsem nasel snad je to ono:

Vynálezy a dodatková ochranná osvědčení

Pol.128

a) Přijetí přihlášky vynálezu Kč 1 200

- pokud je (jsou) přihlašovatelem(li)

výlučně původce(i) Kč 600

b ) Přijetí žádosti

- o zveřejnění před zákonem stanovenou

lhůtou Kč 800

- o zpřístupnění překladu nároků evropské

patentové přihlášky včetně zpřístupnění

oprav překladů Kč 500

c) Přijetí žádosti o provedení úplného

průzkumu přihlášky vynálezu Kč 3 000

- za 11. a každý další uplatněný

patentový nárok Kč 500

d) Vydání patentové listiny do rozsahu

- deset stran strojopisu Kč 1 600

- za každou další stranu Kč 100

e) Zveřejnění překladu evropského

patentového spisu Kč 2 000

- za zveřejnění oprav překladu Kč 100

f) Předložení překladu evropského patentového

spisu v dodatečné lhůtě Kč 3 000

g) Přijetí žádosti o udělení dodatkového

ochranného osvědčení Kč 5 000

Pol.129

a) Přijetí žádosti o určení, zda technické

řešení spadá do rozsahu patentu Kč 5 000

b ) Přijetí návrhu na zrušení

- patentu po uplynutí šesti měsíců

od nabytí účinnosti patentu Kč 2 000

- evropského patentu Kč 2 000

- dodatkového ochranného osvědčení Kč 2 000

Pol.130

Úkony Úřadu průmyslového vlastnictví spojené

s podáním mezinárodní přihlášky podle Smlouvy

o patentové spolupráci Kč 1 500

Editováno: , autor: xxx.79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze ten "clovek" si to tu urcite uz cele precetl a klidne uz na tom dela, aby si s tim patentem prisel driv on... (pokud se to vubec vyplati)...ale jako ostatni OC-clenove nademnou...rad bych si to koupil od autora a podporoval tak vyvoj novych veci od nej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...