Přejít na obsah

Trippling


Georg

Doporučené příspěvky

Taky přidám svoji zkušenost: když Galaxy prodával přes mé stránky tak vše posílal včas a nikdy si nikdo na nic nestěžoval :palec2:

A teď ? Pochopim, ze nema cas, proc to ale maji Ti lide naslibovane ? Proc se toho nekdo z Vas neujal kdyz je o to zajem ? Prece kdyz jste schopni zorganizovat takovou akci jakou je sraz, coz je sakra narocna zalezitost, tak by nemel byt problem zajistit tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se uz nikdo nehada preci, at si kazdy dela co chce. Pokud neco ukradl tak jen napad a to se muze. TOTO BYLA MOJE POSLEDNI VETA k teto kauze, vznikl z toho nesmyslny flame, a byt adminem tak to locknu, nebo presunu aspon do hospody, tam bysme se mohli rachnout pullitrem do hlavy aspon :palec2:

mas pravdu tohle sem nepatri, ja premyslim ze si to postavim takze bych rad vedel jestli to funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí,nespáchali by ste my to nekdo?? opravdu nejsem nejak moc na skládání týhle věcičky.

Neni problem. Staci se dohodnout, pokud to mam skladem, (ted cekam na plosne spoje, pridelavaji se, meli by byt do tydne) tak to muzes mit do tydne doma.

P.S. ted tim myslim tu moji verzi zapojeni. Ja jen aby z toho zase nebylo nejaky zle.

Editováno: , autor: Dave_XX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se uz nikdo nehada preci, at si kazdy dela co chce. Pokud neco ukradl tak jen napad a to se muze. TOTO BYLA MOJE POSLEDNI VETA k teto kauze, vznikl z toho nesmyslny flame, a byt adminem tak to locknu, nebo presunu aspon do hospody, tam bysme se mohli rachnout pullitrem do hlavy aspon :palec2:

mas pravdu tohle sem nepatri, ja premyslim ze si to postavim takze bych rad vedel jestli to funguje

http://www.feliciaklub.cz/forum/viewtopic....=a&start=60

http://www.fordfans.cz/phpBB2/viewtopic.ph...ng&start=80

http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?p=52298#52298

Editováno: , autor: Dave_XX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Jakun gratuluju, jsem rad ze se to vyresilo a ze nebudu poslouchat kecy, ze to nefunguje a neni podpora.

Ten Tvuj kousek vypada dobre :palec2: . Inovace s tranzistory je zase kousek dal.

Jinak vcera jsem tady rikal, ze to nebudu dal komentovat, ale kdyz i na tomto foru "klonner Dave_xx" dela nabidku, je mi :ble .

No, ale vitej mezi nami :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Jakun gratuluju, jsem rad ze se to vyresilo a ze nebudu poslouchat kecy, ze to nefunguje a neni podpora.

Ten Tvuj kousek vypada dobre :palec2: . Inovace s tranzistory je zase kousek dal.

Jinak vcera jsem tady rikal, ze to nebudu dal komentovat, ale kdyz i na tomto foru "klonner Dave_xx" dela nabidku, je mi :ble .

No, ale vitej mezi nami :palec2:

Jakou nabidku ? Hele Galaxy, nerikal jsi, ze koncis debatu ? Ze to budeme resit soukromne ? Kdy jsi mne kontaktoval, ze o tom nevim ? Kdyz tady nekdo chce pomoct, ze to sam nezvladne, proc mu nepomuzes ? A kdyz se nabidnu ja, proc te to tak irituje ?

Ja tu vubec nic neresim, mne je v podstate jedno, kolik lidi si to ode mne objedna, uz jsem psal, ze mne tohle nezivi. Ta nabidka nebyla zadna reklama, proste jsem chtel tomu dotycnemu pomoci. Tak se mu nabidni Ty, a postav mu to Ty. Umis jenom rejt a skutek utek. Tohle vsechno sis mohl usetrit, kdyz jsme spolu tenkrat telefonicky mluvili, zduraznil jsem, ze i ja na to nemam tolik casu a ze privitam pomoc v jakemkoliv smeru.

Mohli jsme se dohodnout na prodeji Tve konstrukce s tim, ze budu kompletovat stavebnice a zajistovat administrativu, pokud bych tenkrat vedel, ze je to o nejakem Skoda klubu, mohli se udelat klubove ceny a podobne. Pamatujes ? Rikal jsem Ti at to promyslis a kdyztak se ozves. Dopadlo to jako tady s tim - vyresime soukrome. Sem pises, mne soukrome ani slovo. Nabidka je o poptavce. Kdyz se tu nikdo nebude ptat, kdo je schopny mu to zapajet, nebudu se nabizet, ale zatim jsem se nabidl sam.

Jestli Te zere tech par korun, ktere z toho mam, pak jak jsi psal, ano, jsme v Cechach a zavist kvete. Kdyby to totiz bylo o necem konstruktivnim, tak zacnes nabizet stavebnici levneji nez ja, udelas klubove vyhody pro cleny a budes se o svoje zakazniky (kamarady z fora) starat. Hmm.....ja nejsem ten, kdo kolem sebe kope.

Kdyz uz nic jineho, hreje mne jedna jedina vec. Hosi nikdo jste si nevsimnul toho, ze kdybych ja neuverejnil svoji verzi, Galaxy by se nenastval a nedotahl to do toho stavu, jak to ma dneska - tedy udelal tomu stranku, dodelal dokumentaci, dal soft ke stazeni free. Tohle vsechno nebylo do te doby, dokud nebyla moje konstrukce. Takze aspon k necemu to bylo dobre, ze ?

Jdu delat neco uzitecnejsiho, nez se tady s Galaxym hadat.

Editováno: , autor: Dave_XX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, tak to mám odzkoušno, zamontováno v supu. Je to 100%. Jinak mám to částečně v smd a ty trandáky jsou studené i

při delších zkouškách (bez vozejku). Jinak zapojení do Supa: kostra jasná, +12V na spin. skřínku slabý červený drát + po zastrčení klíče, comm drát na červenobílozelený drát konektor páčky blik. a L,P černobílý a černozelený drát taky na konektoru.

Zkoušel jsem i všechny provozní situace a vše ok! Tak doporučuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Jakun gratuluju, jsem rad ze se to vyresilo a ze nebudu poslouchat kecy, ze to nefunguje a neni podpora.

Ten Tvuj kousek vypada dobre :palec2: . Inovace s tranzistory je zase kousek dal.

Jinak vcera jsem tady rikal, ze to nebudu dal komentovat, ale kdyz i na tomto foru "klonner Dave_xx" dela nabidku, je mi :ble .

No, ale vitej mezi nami :palec2:

Jakou nabidku ? Hele Galaxy, nerikal jsi, ze koncis debatu ? Ze to budeme resit soukromne ? Kdy jsi mne kontaktoval, ze o tom nevim ? Kdyz tady nekdo chce pomoct, ze to sam nezvladne, proc mu nepomuzes ? A kdyz se nabidnu ja, proc te to tak irituje ?

Ja tu vubec nic neresim, mne je v podstate jedno, kolik lidi si to ode mne objedna, uz jsem psal, ze mne tohle nezivi. Ta nabidka nebyla zadna reklama, proste jsem chtel tomu dotycnemu pomoci. Tak se mu nabidni Ty, a postav mu to Ty. Umis jenom rejt a skutek utek. Tohle vsechno sis mohl usetrit, kdyz jsme spolu tenkrat telefonicky mluvili, zduraznil jsem, ze i ja na to nemam tolik casu a ze privitam pomoc v jakemkoliv smeru.

Mohli jsme se dohodnout na prodeji Tve konstrukce s tim, ze budu kompletovat stavebnice a zajistovat administrativu, pokud bych tenkrat vedel, ze je to o nejakem Skoda klubu, mohli se udelat klubove ceny a podobne. Pamatujes ? Rikal jsem Ti at to promyslis a kdyztak se ozves. Dopadlo to jako tady s tim - vyresime soukrome. Sem pises, mne soukrome ani slovo. Nabidka je o poptavce. Kdyz se tu nikdo nebude ptat, kdo je schopny mu to zapajet, nebudu se nabizet, ale zatim jsem se nabidl sam.

Jestli Te zere tech par korun, ktere z toho mam, pak jak jsi psal, ano, jsme v Cechach a zavist kvete. Kdyby to totiz bylo o necem konstruktivnim, tak zacnes nabizet stavebnici levneji nez ja, udelas klubove vyhody pro cleny a budes se o svoje zakazniky (kamarady z fora) starat. Hmm.....ja nejsem ten, kdo kolem sebe kope.

Kdyz uz nic jineho, hreje mne jedna jedina vec. Hosi nikdo jste si nevsimnul toho, ze kdybych ja neuverejnil svoji verzi, Galaxy by se nenastval a nedotahl to do toho stavu, jak to ma dneska - tedy udelal tomu stranku, dodelal dokumentaci, dal soft ke stazeni free. Tohle vsechno nebylo do te doby, dokud nebyla moje konstrukce. Takze aspon k necemu to bylo dobre, ze ?

Jdu delat neco uzitecnejsiho, nez se tady s Galaxym hadat.

hoši vy*erte se už na to, já vám povím jedno, nejsem elektronik takže tem drátkům nerozumím, ale plyne mi z toho jedno-Galaxy zbytečně dělá problém tam kde se to dá zřejmě urovnat a rozumně domluvit, a je taky fakt, že"udělat mu to někdo"mimo toto fórum, tak mu nezbude nic jiného nez zakroutit hlavou. Tak kurva buidte soudní, k sobě vstřícní, když ostatní jsou rádi, že mají nového dodavatele....bože můj...vždyť na tom stejně nikdo z vás nezbohatne, to se raději pýchou zadusíte nebo co??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, tak to mám odzkoušno, zamontováno v supu. Je to 100%. Jinak mám to částečně v smd a ty trandáky jsou studené i

při delších zkouškách (bez vozejku). Jinak zapojení do Supa: kostra jasná, +12V na spin. skřínku slabý červený drát + po zastrčení klíče, comm drát na červenobílozelený drát konektor páčky blik. a L,P černobílý a černozelený drát taky na konektoru.

Zkoušel jsem i všechny provozní situace a vše ok! Tak doporučuju.

super tak ted akorat najit cas to slozit:) s temi tranzistory je to asi elengantnejsi:) ale stale nechapu jak se podivam na schematko tak je to napojene az za vykone stupne auta a nekdo rikal ze to je na packu pridelane, lepsi by bylo na packu ne? a mohly by tam byt uplne obycejne tranzistory male

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, tak to mám odzkoušno, zamontováno v supu. Je to 100%. Jinak mám to částečně v smd a ty trandáky jsou studené i

při delších zkouškách (bez vozejku). Jinak zapojení do Supa: kostra jasná, +12V na spin. skřínku slabý červený drát + po zastrčení klíče, comm drát na červenobílozelený drát konektor páčky blik. a L,P černobílý a černozelený drát taky na konektoru.

Zkoušel jsem i všechny provozní situace a vše ok! Tak doporučuju.

super tak ted akorat najit cas to slozit:) s temi tranzistory je to asi elengantnejsi:) ale stale nechapu jak se podivam na schematko tak je to napojene az za vykone stupne auta a nekdo rikal ze to je na packu pridelane, lepsi by bylo na packu ne? a mohly by tam byt uplne obycejne tranzistory male

...tak je to napojene az za vykone stupne auta a nekdo rikal ze to je na packu pridelane, lepsi by bylo na packu ne? ..... Tuhle vetu nechapu, ale pokusim se osvetlit funkci.

Rele simuluji sepnuti packy, tzn. propoji kontakty namisto packy, jsou ovladana procesorem, ktery meri delku prvniho impulsu, dle vysledku rele sepne a procesor potom pocita tri bezne cykly, pote rele odpadne. Jsou vyhodnocovany i jine provozni stavy, ale tohle jen ve zkratce.

Zadne "male" tranzistory tam byt nemuzou, v OCT neni zadny ovladaci a silovy okruh jako terba ve FAB, nebo OCT2. V podstate je to stejne jako ve S120 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tranzistory tam mám IRF4905 (40,-) je to moc našlapanej trandák a opravdu tam stačí 4-8A PNP Bipolar. Možná i 3A, blikáním se ochladí+možná kousíček chladiče, musí to někdo zkusit. Jinak malinká kosmet. připomínka pro Galaxyho je tem nepatrná prodleva mezi reakci vstupů a výstupu

(asi tam bude vždy) možná rychlejší krystal a úprava prog. Opravdu čas vynaloženej na tuto nepatrnou změnu by nestál za to. Jen píšu mé zkušenosti (jsem puntičkář).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...