Přejít na obsah

Trippling


Georg

Doporučené příspěvky

nechapu proc se tady dohadujete, nema to smysl.

tohle to se deje bezne, ale on nic neokopiroval bylo by horsi kdyby vzal i program z picu coz by ani nemohl kazdy rozumny clovek ho uzavre, vymyslel si sam znova program a schematko vymysli kazdy takze on udelal znovu stavebnici

To by nebyl zas takový problém by to nidko nepoznal a on taky není jediný kdo trippling prodává viděl jsem ho myslím i jinde.

To co udělal hlavně špatně je, že zkopíroval všechny galaxyho texty návod.. Ale co mě štve, že tenhle člověk ještě kope kolem sebe. Udělal chybu tak se omluvím a jsem zticha. Ale to ne on začně napadat ostatní. A spamovat tady svojí nabídku. Navíc ty výmluvy na hloupého kamaráda, který nikdy neviděl stránky ti taky nežeru. Protože jeden odstavec v Galaxyho návodu, který dával k tomu výrobku nikdy nebyl a byl pouze na mých stránkách. A kecy o závistivých češích by si mohl taky odpustit na jeho činu nevidím nic záviďihodného.

To je vše a dále to nemá cenu.

A teď sem piště jen zkušenosti se stavbou.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
a to zapojeni na fabii?:)

bude obdovné jako na Octavii. Sice se píše, dejte to za přerušovač, ale to by se musela sundat paluba nebo vymlátit sekerou, jelikož ta destička neproleze skr díru po přerušovači. (stejnak je za ní mááálo místa)

Takže optimální řešení je, pokud má auto DO, tak u komfortky napíchnout na blinkry, kostru a napájení (je to přecijenom komfort :) ) a jeden drát dotáhnout od přerušovače/páčky

;)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
nech bejt, teď už bych to zapojil zase jinak - líp :)

Tak já to dnes zapojil a fachčí to super. Mám to od DH, za 3 dny to bylo doma - kdo to komu ukrad a jak to bylo neřeším, v každým případě to chodí a bliká jen 3x. Mám udělaný i video, jestli to někdo chce vidět v akci, ať se ozve

post-6517-1198716404_thumb.jpg

Editováno: , autor: nosal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cumim jak blazen, normalne mi to ukradli. Tohle jsem kdysi vymyslel ja, par kousku prodal, pak sem na to nemel uz cas. Plosnak je trochu predelanej, soucastky rozmisteny stejne, software si zbastlili sami. Casti textu v manualu jsou moje, schema zapojeni je uplne stejny, ty kraavo , to jsou casy :aggressive:

:o to jo! Vždyť je to patent, za který jsi měl dostat nobelovu cenu, minimálně lol Si to sestavoval ještě z někym, ne? že se nápad vytratil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to dnes zapojil a fachčí to super. Mám to od DH, za 3 dny to bylo doma - kdo to komu ukrad a jak to bylo neřeším, v každým případě to chodí a bliká jen 3x. Mám udělaný i video, jestli to někdo chce vidět v akci, ať se ozve

Nazdar, rád bych se na to video mrknul :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabiatici neblaznete, prectete si navod, at uz muj, nebo ten ukradeny, jsou stejne. Do Fabie to proste jen tak nepujde bez vetsich uprav, Fabie nema" Blikace spinane kladnym, prerusovanym napetim", coz je prvni veta v navodu ;) .

Jo a podporuju jen ten muj bastl, tak mi prosim nepiste maily na ohledne klonu. :prc:

Editováno: , autor: Galaxy64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabiatici neblaznete, prectete si navod, at uz muj, nebo ten ukradeny, jsou stejne. Do Fabie to proste jen tak nepujde bez vetsich uprav, Fabie nema" Blikace spinane kladnym, prerusovanym napetim", coz je prvni veta v navodu ;) .

Jo a podporuju jen ten muj bastl, tak mi prosim nepiste maily na ohledne klonu. :prc:

V tomto příspěvku neposuzuji, kdo je duchovní otec tohoto zařízení, ale ať už je to jak chce, Tvůj problém je v tom, že zařízení nedodáváš buď jako stavebnici, nebo jako oživený celek. Ten z DH servisu se jal možnosti (resp. díry v trhu) a toto dodává jako komplet na dobírku, což je pro potencionální zákazníky (jako jsem já) daleko příznivější. Takže se musíte dohodnout vy dva. V každém případě je to dobrý nápad, který funguje na první zapojení bez závad. A ještě přeji další podobné nápady, které pro nás spotřebitele budou mít podobný užitek.

Já jsem tam přidal ještě vypínač, aby to šlo i vypnout.

post-6517-1198778310_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám na stole už hodnú chvílu jednoduché riešenie s časovačmi 555 pre FI, len som to nedal ešte na plošák.

Neni tam síce nastavovatelný čas stlačenia páčky ale koho to zaujíma? ťuknem, a obvod nasimuluje podržanú páčku, pri prepnutí na opačnú stranu samo sa nuluje tá druhá. Pri držaní páčky si proste časovač prebehne a po vrátení páčky je to v nulovom stave.

Verzi pro Fabii mam pripravenou ve vyvojovem stadiu, podle poznatku a mereni nekterych lidi. Protoze ale nemam v okoli nikoho s Fabii, kdo by to otestoval, pripadne se to dotahlo do konce, asi tato verze zustane v supliku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...