Přejít na obsah

Trippling


Georg

Doporučené příspěvky

Zkousel si to? Hned jak bude chvili cas tak se vrhnu na prodlouzeni kabelaze a dam to do boxu. At to trosku vypada ;-)

nezkoušel, ale patice na relé jsou u všech z VW grou stejný, pochybuju, že by změnili modulární systém, napiš přesný číslo patice a já ti to řeknu už 100% jestli půjde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas origo VW tripling nebo ten tistak co tu nekdo prodava? Muzu se zeptat, jak si nastavil ten cas?

Je to jak píše KADLEC (mám skládačku).

Dost divný, že se to relátko "slepilo". Pokud se to rozchodilo po vytažení pojistky, tak to asi nebude relátkem (je značně předimenzovaný - zůstalo by viset pořád), ale viděl bych to na chybu v software. Takže se uvidí. Zatím spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene pojistka nepomohla, musel jsem tu potukat

fak to fachčilo a v sobotu se chytlo a za chvilku přestala jedna strana triplit, tak jsem to vyndal

mám to u komfortky a nehodlám jezdit a čekat kdy se to zase posere a kdo k tomu má pořád lozit a rozdělávat spodek palubky

koupím to VW

Je to jak píše KADLEC (mám skládačku).

Dost divný, že se to relátko "slepilo". Pokud se to rozchodilo po vytažení pojistky, tak to asi nebude relátkem (je značně předimenzovaný - zůstalo by viset pořád), ale viděl bych to na chybu v software. Takže se uvidí. Zatím spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To určitě je ale schánim ho už tejden a nikde nic :help:

No ja som behol do "nasej" predajne skodovky a tam som si to objednal podla etkoveho cisla a dalsi den som ho mal na predajni. Slovenska cena bola 1987.-Sk Bez A-cka na konci to bolo len o nejakych 30Sk lacnejsie. Nahodim foto, samotne "rele" ma ine etka-cislo a mozno by sa dalo zohnat aj len to, leby niekto nechcel vobec kabelaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem taky objednal origo, ale čekal jsem 15 minut na telefonu než se k tomu doplácali, prodavačka nevěděla ani co to je tripling a dle kodu to nenašla a vedoucí dle kodu taky ne, až pak v origo sadách dle toho že to je tripling a číslo tam nakonec taky bylo

a eště po mě chtěli zálohu, naštěstí znám kluky na servisu, takže to je bez zálohy objednáno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem taky objednal origo, ale čekal jsem 15 minut na telefonu než se k tomu doplácali, prodavačka nevěděla ani co to je tripling a dle kodu to nenašla a vedoucí dle kodu taky ne, až pak v origo sadách dle toho že to je tripling a číslo tam nakonec taky bylo

a eště po mě chtěli zálohu, naštěstí znám kluky na servisu, takže to je bez zálohy objednáno

A kolik tě to stálo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a v poho se to tam vešlo?

a musel jsi něco pinovat jinam? nebo jen zapojima jedu?

Jo, místa je tam opravdu dost. Z původního konektoru (1) se vypíchne pět drátů (2) a zacvaknou se do nového konektoru (3), no a dráty z nového svazku (4) se nastrkají do původního konektoru (1) a to je vše... Barvy odpovídají přesně, jak tady již psal někdo v předchozích příspěvcích...

PS: Pro ty, co mají problém to sehnat - Ve Škodovce to opravdu neznají, ale ve VW to nebyl problém, nepopisoval jsem co chci, pouze jsem nadiktoval objednací číslo, paní ho ťukla do počítače, objednala a hned druhý den ráno to bylo k vyzvednutí..

post-1323-1201845529_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ze nedosahne do releboxu vim, psal jsem to vys. Jde mi o to, jesi tam pasuje patice, potreboval bych aby to nekdo vyzkousel pred zapojenim, jesi tam pasuje, kabelaz prodlouzim.

Patice má číslo 161 937 501B a NEPASUJE do releového boxu Octavie I . Patice je rozměrově větší. Nevejde do otvoru v releovém boxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...