Přejít na obsah

Trippling


Georg

Doporučené příspěvky

dick: teď tam řešim reklamaci pravý zadní gumy kolem dveří. je půl roku stará/nová a už je steřelá. podle mě asi nebyla nová. byl sem tam minujý čtvrtek. řekli mi, že do pátku ho neseženou, v pondělí taky nee. pak sem byl ve škole a dneska měli inventuru. takže v pondělí si tam pro ni jedu. tak jak sem tam byl tak sem je prubnul a akorát sem se ujistil... kdybych tam neřešil reklamaci, tak bych tam nejel. a to už sem dneska do telefonu ječel na nějakýho p. Ježka, když mi řekl, že Navrátil tam není a že si mám zavolat v pondělí. když sem doječel vzal si ode mě číslo (který tam už 2 roky mají) a řekl mi, že jak se tam navrátil objeví, že mi zavolá a domluví se se mnou. proč to nemohl udělat rovnou před tím, než mi řekl, že si mám zavolat v pondělí. přeci jenom 14 dní už mně přišla dlouhá doba čekání na jedno těsnění. a to sem zvědavej jak se na mě budou tvářit, když po nich budu chtít reklamační list. doufám, že už to bude poslední návštěva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si o víkendu nainstaloval tripling od DH servis a funguje parádně. Co se týče osazení desky, tak je třeba věnovat dost pozornosti pájení, plošňák je dost titěrný a je docela jednoduché nechtěně propojit cínem to, co propojené být nemá. Po kontrole osazené desky ale chodil na první zapojení. Vlastní instalace bez problémů za cca půl hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdes ho kupoval? mně u nás řekli v VW 1300-1400 podle kurzu eura a ve F3K mi díly od VW neobjednají. musím to zkusit v brně...

Ahoj, kupoval jsem v Brně - Autocentrum ROS. Jinak uritě doporučuju originál - máš záruku a je to zapojeno originál!!!Objednal jsem v 10:00

a nálsdující den v 9.00 jesm vyzvedával.

Cena už není tak rozdílná (400 Kč) Kdyby si ho chtěl koupit, můžu pak poslat - Kdyžtak napiš SZ. FB.

Editováno: , autor: Filda-8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,tak jsem si dnes nadělil Trippling originál vše jsem zapojil podle vašich rad a zdařilo se to moc dobře.A to elektrice vůbec nerozumím (pro ty co se bojí to dělat sami) Cena u nás Auto Anex 1001 Kč i s kabeláží.Práce mi trvala tak hodinu i s úklidem nářadí.Děkuji všem co poskytli fotky a návod jak vše zapojit.ještě jednou MOC DÍKY :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Ahoj, kupoval jsem v Brně - Autocentrum ROS. Jinak uritě doporučuju originál - máš záruku a je to zapojeno originál!!!Objednal jsem v 10:00

a nálsdující den v 9.00 jesm vyzvedával.

Cena už není tak rozdílná (400 Kč) Kdyby si ho chtěl koupit, můžu pak poslat - Kdyžtak napiš SZ. FB.

Ahoj, rád bych si taky pořídil originál trippling do OI a když jsem navštívil oba Škoda dealery v Třebíči, tak na mě koukali jak zjara. Pod jakým kódem jsi to v ROSu pořídil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ahoj. dneska sem montoval trippling. sada 000 998 229A. relé je u toho 000 953 227a. prostě to co je tady na fóru. jenomže když sem to zapojil tak to nefunguje. ani s modulem ani bez. když je to bez modulu, tak to při blikání jakoby udělá půlblik a pak divně zachrčí v relé (jak je tlačítko na výstražný). nevím co s tím. a navíc je na relé od tripplingu a jeho patici přebozeno číslo 4 a 6.

takto sem to zapojil:

dráty co vedou z auta/ dráty co vedou z modulu (pozice)

1 - černo-bílo-zelená/1 - bílo-zelená

2 - černo-zelená/2 - zelená

3 - černo-bílá/3 - bílá

5 - hnědá/6 - hnědá

6 černo-bílá (stále plus)/7 - černo bílá

plus sem měřil tak, že sem zapnul zapalování a dal sem měřák mezi jeden černobílý a mínus

uvítaám jakoukoli radu. popř pomoc se zapojením z oklolí Vysočiny, Brna, Zlína, UH... opravdu nevím co s tím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zkusím se podívat ještě na řárovky (jak mi bylo porazeno), jestli není někde třba blbej kontakt. potom zkusím měřákem propípat dráty jestli jsou průchozí a jestli nejsou někde ve skratu. ještě sem totiž zapomněl napsat, že mi poslední dobou bliknul přerušovač čas od času "navíc". nefungují mi totiž blinkry ani bez toho modulu. za chvilku se na to vrhnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...