Přejít na obsah

"syceni " v plne zatezi octavka 110hp


octavie81

Doporučené příspěvky

Cau chlapaci,po dlouhe dobe mam mensi problem s ctyrkolovym milackem,pri plnem vykonu to zacne sycet jak zmije..........jeste jsem to nemel na zvedaku,jen jsem to zbezne kontoloval na parkaci zvrchu,je to kokta 60tris najeto,zitra se podivam a pripoje k interkoleru,na vyfuk atd,ale pokud to uz nekdo resil,uvitam kazdej napad,uz jsem se ptal tel u znameho,zda se "serou" katalyzatory",ale tam pry ten problem nebude,jinak do nouzaku do nechodi,jen kdyz to vytocim,jako by ssssssssssssssssss,do nedavna klid :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se na to koukal a vse v poradku,hadice,vyfuk,vlnovec,interkoler,schvalne jsem sundal plast podbeh a nic.V tydnu musim nekam na zmereni,kolik dava turbo,zda netlaci moc a kdyz i to bude v poho,tak uz nevim,jedine vyrezat kat,ale ptal jsem se na to,ten se skoro nekazi,takze rebus a v noci nespim.............Jo a delato az tak od 2500ot,kdyz to rozjizdi na jednicku nebo dvojku a davam tomu pomalu,tak to syci az od2800,ale jak treba na dvojku klovnu pedal na podlahu tak se had ozve od 2400 ot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepiska ti jen turbo ?

ne ne,zjistil jsem to vcera,predtim v poho,normalni zatah a az u konce se ozve uchazejici tlak ,prvne jsem myslel,ze koncovku u vyfuku,ta byla nova,tak sla dolu,ale tim to nebylo,jeste zitra vyndam celej mezichladic a poradne prohlidnu,jestli prece tam neni dirka,je na nic,ze pri stojicim aute a plnem plynu nic,chce to zatez pri jizde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dnes to cely rozebral,vytahl ven mezichladic a NIC,uz me z toho jebe,tri hodiny pryc,zadna prasklina v chladici ani v hadicich,aspon jsem to vycistil,v tydnu pujdu vyzkouset plneni turba,vcera v noci jsem musel jet dalkovou-300km a ma to tak 90procent vykonu,nez to melo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...